Treść opublikowana przez koman
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
bo nie wiem jaki kolor wybrać jasny czy ciemny karbon i czekam aż mi ktoś zrobi vt tej konsoli środkowej + widoczne dekory + popielniczka i zapalarka
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
kurde czekam aż mi zrobią vt tej konsoli i się zabieram za modzenie jak się nie doczekam to robię ciemny karbon
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
chyba się domyślam :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ślepy nie w temacie
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
co !? chyba się wybiorę do ciebie i cię pośpieszę
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
to się pośpiesz bo nie wiem jaką folię zamawiać
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
wypada że w maju ;(
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
zrobiłeś te dekory już ?
-
Co to jest-VW czy AUDI?
ciekawie będzie wyglądać jak zmieni jeszcze tył :polew:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Właśnie trochę lipa w tym miesiącu pewnie też odpada
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to nie wiem
-
Co to jest-VW czy AUDI?
to ja powiem że właściciel próbował zmienić orientacje samochodu ale mu nie wyszło
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
kolego chyba pójdę w tym samym kierunku co ty ale kolor zostawiam obecny
-
[ALL B5] Ogniska korozji
no dobra liczmy że zrobię tak jak każesz czyli przycieranie do gołej blachy odtłuszczę,szpachla itp ... jak będę kład bazę i po wyschnięciu nie będzie widać różnicy ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ale nie wiem czy reszcie pasuje ten termin
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to czekamy na innych [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:54_________________________________________________gdzie reszta załogi ze spota ? wypowiadać się !
-
[ALL B5] Audi S4
aha ... a tak poza tym niezła furka
-
[ALL B5] Audi S4
orientujesz się może ile kosztuje taka roleta ?
-
[ALL B5] Audi S4
kolego tylna roleta jest oryginalna ?
-
[ALL B5] Ogniska korozji
poszperaj trochę na forum lakierniczym
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Dzięki Jacuś W tym miesiącu to raczej odpada święta itp może 1 maja ? akurat będzie ciepło
-
[ALL B5] Pokrowce
jak uda mi sie dorwać to założę
-
[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
a do srebrnego auta ile proponujecie przyciemnić szyby oczywiście autko chce przyciemnić do połowy ...
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
to on też robił wnętrze chłopakom z Rzeszowa ?
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
wiem już wiem jak to zrobię teraz muszę pogadać z armisteadem na temat foli bo chce zrobić ściemę