Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. nie doleci do żołądka
  2. u mnie masz dużego plusa + za silnik i kolor a jak sie przyłożysz to autko będziesz miał lepsze
  3. Zrób nowy temat na pewno Ci pomogą Do regulacji biegu jałowego na gazie nie chce robić tematu gdzie wypowiedzą się dwie osoby
  4. hehe... a ja się obejdę smakiem ;(
  5. racja ale my też się możemy napić zobaczymy ile by osób wpadło :gwizdanie:
  6. nom zaciski wymalowałem dzięki koledze cycek997 mam założone podświetlanie nóg i drzwi od spodu [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:54_________________________________________________widziane dziś audi a4 po 'skokiem Stefczyka' rkl...... z naklejką :polew:
  7. hmmm... może pod koniec miesiąca ?
  8. o kurde zarąbiste człowieku na twoim miejscu zrobił bym tak jak na tym zdjęciu powaga
  9. ale fajna maszyna dużo robią te lampy red withe kiedy będzie reszta zdj :gwizdanie:
  10. koman odpowiedział(a) na biahh11 temat w Audi A4 B5
    mam pytanie zrobił by mi ktoś vt konsoli środkowej w jasnym karbonie ?
  11. ehheh dzięki ujdzie w tłumie może zrobimy jakiegoś spota ?
  12. Oo kto się pojawił co tam u cb ?
  13. nie wiem właśnie nikt tu już nie zagląda ;( a spot jak najbardziej można zrobic
  14. grill będzie od s4 wiec nie będę go ruszał ale z tym tylnym znaczkiem to się zastanowię zajrzyj na mój profil na ostatnich stronach mam foto z czarnym znaczkiem (fota michu)
  15. czarne będzie się komponować możesz jeszcze zrobić czarny grill i tylni znaczek w czerni
  16. mam pytanie do was mam audi z 95'r i jest założona sekwencja z thomsona ... kiedy rozpędzę auto powyżej 120km i wyluzuje traci obroty i spadają do zera auto gaśnie zapalają się wszystkie kontrolki nie wiem co się dzieje może mi ktoś pomóc
  17. jacek myślałem że zapomnieliście o spotach w Kolbuszowej ;( ja bym chciał w tym miesiącu zrobić ale nie wiem jak będzie z resztą ekipy :gwizdanie: a zaciski malowałem sprayem a firma to weSco pojemność 400ml [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 20:33_________________________________________________kupiłem do tego srebrzankę żeby pomalować obudowę tarczy i pół ośkę
  18. kurde z lampkami na razie lipa a jak ci się widzi moja abstrakcja z malowaniem zacisków
  19. radio jest po wypadkowe a na dodatek z biedronki ehhee
  20. mam pytanie zrobił by mi ktoś vt panelu środkowego w aucie ? ponieważ chce zrobić w karbonie tym jasnym [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:53_________________________________________________ [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 18:29_________________________________________________eheh małe malowanko [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.