Treść opublikowana przez prezesik18
-
Pompka zamka centralnego
Podświetleniem schowka i bagażnika nie steruje pompka. Ja u siebie mam: 4A0 862 257K Więcej na temat różnic w pompkach masz tu: http://www.digakom.de/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4 A temat oświetlenia wnętrza w a4 b5 to jest temat rzeka - może to być wina pompki, wina mikrostyków, wina instalacji a nawet wina lampki w podsufitce. Napisz coś więcej o tym oświetleniu. Będziemy wtedy kombinować.
-
Brak oświetlenia bagażnika po zwarciu
Tu masz wszystko o pompkach: http://www.digakom.de/details.php?TYP_SORT=A&row=4A0%20862%20257%20K
-
Wymiana licznika UK NSI wskazówki nie żyją
Ten wolny przewód obok czujnik cisnienia oleju jest od czujnika temperatury oleju, z tego co pamiętam to kończy się on w obudowie ecu i z tamtąd musisz go sobie przeciągnąć do licznika.
-
Ceny paliwa marzec 2026
W Kołobrzegu lpg 1,84 za litr.
-
A4 B5 1.8 ADR 1997 r Przepustnica
Odezwij się do mnie na PW. Nie można mieć słabego kabla Jedynie możesz mieć problem z programem obsługującym interfejs.
-
1.8 ADR - Wysokie obroty
Spokojnie sobie poradzić. Kiedyś wrzuciłem filmik jak to się robi:
-
A4 B5 1.8 ADR 1997 r Przepustnica
Adaptacje się robi. Też mam adr, u mnie po każdym włączeniu zapłonu słychać jak się adaptuje (a nie powinno tak być). Jeżdżę tak od kilku lat i nie ma problemów. Może te cyrki od rozregulowanego lpg? Proponuje zakręcić wielozawór, wypalić gaz co pozostał w przewodach. Zdjąć przewód podciśnienia przy reduktorze i go zaślepić. Odłączyć aku na noc, wykasować błędy vagiem, spróbować zaadaptować przepustnicę i pojeździć na samej benzynie ok 150km. Ecu poukłada sobie na nowo mapy paliwa, korekty powinny wtedy być bliskie zera - długoterminowe i krótkoterminowe - jeśli tak nie będzie to jest jeszcze gdzieś problem. Ogólnie auto powinno zacząć normalnie jeździć, wtedy udać się do dobrego gazownika.
-
A4 B5 1.8 ADR 1997 r Przepustnica
Nie ten dział gościu
-
Uszczelka pod pokrywę zaworów
Często leci z tamtego miejsca, dlatego ja jak wymieniałem uszczelkę smarowałem silikonem.
-
1.8 ADR - Wysokie obroty
Błędy pewnie miałeś po tym że były odpinane wtyczki. Wykasuj je jeszcze raz. Posprawdzaj wszystkie wężyki podciśnienia czy są w porządku, niepopękane. Zaadaptuj przepustnicę i powinno się polepszyć.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Spokojnie, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik Z przodu znaczek ori lub pomalowany na srebrno, z tyłu znaczka OOOO nie będzie. Halogeny wrócą na auto lecz bez żółtej folii, prawe duże lusterko wleci niebawem. W środku siedzi już skóra, muszę jedynie ogarnąć boczki i klapkę podłokietnika.
-
którędy przeciągnąć kable
Otwórz maskę, po prawej stronie pod szybą. Jeśli masz takie pojęcie o umiejscowienie podstawowych elementów w aucie to daruj sobie i niech ktoś Ci to zrobi.
-
Przód 16cm
Jeśli chcesz to zrobić tanim kosztem to jak najbardziej. Ja 2 lata temu wygłuszałem u siebie dekarską, do tej pory nic nie spłynęło. Chodź na forum CA wszyscy pisali że podczas pierwszego słonecznego dnia całość się rozleci
-
Przód 16cm
Bez dobrego wygłuszenia drzwi nie licz na poprawę, zagra niewiele lepiej niż ori.
-
Jak prawidłowo odpowietrzyć układ hamulcowy z ABS
Ja pisałem że tak u siebie robiłem. To normalne że ciecz spływa "z góry na dół", musisz być jedynie cierpliwy, całość potrwa 2-3h. Pilnuj zbiorniczek płynu hamulcowego, aby w nim nie zabrakło płynu.
-
Wiązka
Jeśli auto oryginalnie miało grzane fotele, to kostki muszą być. Jeśli nie to musisz samemu wykonać wiązkę. Schematy i informacje masz w tych tematach: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244380-podgrzewane-fotele-na-ori-czesciach/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/221741-podgrzewane-fotele-rezanie/ Sam niedawno robiłem wiązkę do siebie do auta, gdybyś miał pytania to pisz wiadomość.
-
Jak prawidłowo odpowietrzyć układ hamulcowy z ABS
Jaja postawiłem całe auto na kobyłkach, odkręciłem wszystkie odpowietrzniki, wężyki wsadziłem do buteleczek z płynem. Kontrolowałem i dolewałem płynu do zbiorniczka, jak z danego koła zaczął lecieć świeży płyn to zakręcałem odpowietrznik. Wyprzęgnika nie odpowietrzałem.
-
Jak prawidłowo odpowietrzyć układ hamulcowy z ABS
Będzie w sam raz.
-
zepsuty głośnik. co robić? naprawiać? kupić nowe ?
Tak, właśnie o te głośniki mi chodziło.
-
Lusterka B5
Delikatnie inny kształt.
-
czy pasuja do a4 b8
Napisz do sprzedającego czy felgi mają pierścienie centrujące czy nie. Jeśli mają pierścienie, to jaki jest oryginalny otwór centrujący felgi. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale to nie są oryginalne alufelgi Audi.
-
Jazda bez plynu chlodniczego
Przód ściągnąć to godzinka roboty na spokojnie Zderzak i pas przedni. Wszystko właściwie możesz znaleźć na forum w dziale warsztat. Jak zdjąć temat, jak wymienić pompe wody, jak rozrząd zmienić. W tych tematach są fotki i opis jak zdjąć zderzak i pas przedni.
-
czy pasuja do a4 b8
podrzuć link do felg. B8 ma otwór centrujący 66,6mm, a w felgi które chcesz kupić mają pierścienie centrujące na 57,1mm
-
Jazda bez plynu chlodniczego
Lepiej na hol zaciągnij auto na wymianę tego węża. Dobrze słyszałeś na temat dolewania zimnej wody do rozgrzanego silnika. Na dobrą sprawę to dobra skrzynka narzędziowa, trochę zdolności i wolnego czasu i sam byś to ogarnął zapewne.
-
[UPDATE 2]Pomoc w rozkodowaniu zdjęć z opisanymi problemami
Wystarczy jak podłączysz masę do brązowego i +12V do czarno-żółtego (obydwa w zielonej kostce), maty będą grzać. Przy w pełni sprawnych ori matach pobór prądu wynosi ok 6A.