Treść opublikowana przez prezesik18
-
Czujnik Poziomu płynu chłodniczego
pin 22 niebieskiej kostki przy liczniku- jeśli tam "podasz masę", komunikat nie zniknie, to masz coś uwalone w liczniku. Jeśli zniknie to masz problem z przewodem od licznika do wtyczki czujnika.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ostatnią mszę odprawiasz o 15.00 że wcześniej Ci nie pasuje? [emoji2]
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja nie dam sobię głowy uciąć że będę. Na pewno będę jechał na 14.00 do Ustronia, ale to raczej zaraz będę wracał.
-
Czujnik Poziomu płynu chłodniczego
Weź jakiś kabelek, z jednej strony pod minusa aku, z drugiej go do wtyczki od czujnika - tylko nie do brązowego tylko do tego drugiego. Jeśli komunikat dalej będzie wywalac, to masę trzeba spróbować podać na wtyczkę przy liczniku. Jesli wtedy będzie spokój to masz uwalony przewód od licznika do wtyczki czujnika.
-
Zmiana kanapy dzielonej na sztywna kanape
tak jak kolega wyżej napisał. Ogólnie oparcie można zamontować - musisz usunąć w kanapie uchwyty po bokach żeby oparła się na maksa do tyłu. Zrobić uchwyt na środku półki od strony bagażnika i przyczepić do oparcia. Zagłówki będą latać luźne, po bokach oparcia, przy drzwiach będą szpary na ok 0,5-1cm.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ok
-
Kołobrzeskie A4 .........
Nie kuś
-
Czujnik Poziomu płynu chłodniczego
ten kabel brązowy to masa. Ogólnie wypnij wtyczkę z czujnika, zewrzyj ze sobą te dwa przewody które są we wtyczce. Jeśli na liczniku będziesz miał spokój, to masz walnięty czujnik.
-
Uszkodzone A4 B5 2000r.
Ja bym na Twoim miejscu dzwonił od razu po policje. Notatka, ustalenie winnego i masz temat z głowy. a jak Ci się teraz baba wycwani? Nie będzie się przyznawać lub będzie wciskać inną wersje? Masz jakiś świadków?
-
WODA w samochodzie ;///
jeden pod akumulatorem, drugi za serwem. Wyjmij akumulator i będziesz miał idealny dostęp.
-
Kradnie prąd podczas postoju
Witam, mam mały problem z ciut dużym poborem prądu podczas zamkniętego auta. Wynosi 90mA. Z czego: 40mA pobiera instalacja LPG (będzie przerobione aby załączała się dopiero po włączeniu zapłonu). Czyli pozostaje pobór na poziomie 50mA. Dla porównania zmierzyłem dziś u kolegów: b5 97r 1.8pb+lpg - 30-40mA (po odpięciu lpg spada do 10mA) b5 96r 1.6pb - 10-20mA (golas wersja + dołożony alarm) Odłączyłem od klemy plusowej przewody które były przykręcone. Pobór prądu między klemą a akumulatorem wynosił cały czas 0mA, czyli pobór prądu przez alternator jest sprawdzony. Przewód zasilający wzmacniacze + kondensator - 0-10mA (skakało między tymi wartościami) Na przewodzie który zasila wszystkie urządzenia w aucie pobór wynosił 40mA, odłączając poszczególne bezpieczniki pobór spadał o: Bezpiecznik nr 3 - 5mA (odpowiedzialny za oświetlenie schowka) Bezpiecznik nr 4 - 5mA (odpowiedzialny za podświetlenie tablicy rejestracyjnej) Bezpiecznik nr 15 - 10mA (zestaw przyrządów, chodzi o licznik?) Bezpiecznik nr 38 - 20mA (oświetlenie bagażnika, centralny zamek) próbowałem odpinać licznik, climatronic, radio, alarm oraz wzmacniacze i niestety nie mogę poradzić sobie z tym poborem prądu. Może ktoś ma możliwość sprawdzenia jak u niego wygląda pobór na tych bezpiecznikach o których pisałem?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja się spóźnię :/
-
Kołobrzeskie A4 .........
Tak jak ostatnio?
-
Fis i manetka
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS Pierwsza strona wątku, szukaj rozpiski kostki czerwonej. Tam idą przewody sterujące z manetki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Właściwie to potrzebuje jakieś wtyczki?CzerwonąW przedliftach jest czarna wtyczka 20pin,podłużna z tego co pamietam.
-
Passat b5, nie odryglowuje drzwi kierowcy
Winny był silnik podnoszenia szyby w drzwiach kierowcy
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Nie masz połączenia ze sterownikiem.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja się dostosuje.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Nie ma na co patrzeć Jeżdżę już na zimówkach, a fura jest jeszcze do małych poprawek do wiosny
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja też jestem
-
Audi A4 B5 1.8 gaz STAG4
Szukasz prawie 20 letniego auta w stanie idealnym? Podnieś budżet o drugie tyle i wymagaj że stan techniczny będzie adekwatny do ceny. Jeśli widać dużo tego oleju na spodzie silnika, to z jednej strony dobrze - świadczy chociaż o tym że olej ubywa na wskutek wycieku a nie spalania. Koszta naprawy tych usterek jest niewielki. Wyciek oleju raczej nie z pod korka. Ja bym typował uszczelkę pokrywy zaworów, oring podstawy filtra oleju lub czujnik ciśnienia oleju. Jeśli chcesz uruchomić klimatyzację to myślę że ok 1-1,5k musisz szykować aby to zrobić i działało. Pływanie auta może być spowodowane zużytymi tulejami tylnej belki.
-
Instalacja okolice Szczecina?
Jak jesteś z Nowogardu to bardzo daleko nie masz do Koszalina, Neptun elpigaz Ci polecam, profesjonaliści.
-
Pomiar ciśnienia paliwa
Witam, kupiłem niedawno zestaw do pomiaru ciśnienia paliwa w silnikach benzynowych. W którym miejscu w silniku 1.8 ADR dokonuje się wpiecia manometru? Zestaw mam taki: Odkrecając przewód od listwy paliwowej niestety nie mam odpowiedniego trójnika/przejścia
-
Karoseria w Audi A4B5
zły dział, zła nazwa tematu. Boczki najlepiej zmienić na inne, kupisz to za bezcen.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przeczytałbyś chociaż ostatnią stronę tego wątku. Masz podane na tacy, mój post