Treść opublikowana przez prezesik18
-
Problem z czerwonym wykrzyknikiem, kontrolka abs i OBD.
Poniżej 9.5-10v jak spada to już d*pa z aku.
-
Problem z czerwonym wykrzyknikiem, kontrolka abs i OBD.
Jak podczas odpalania auta wyskakuje ci wykrzyknik i pika to na 99% siada Ci już akumulator. Sprawdź mutimetrem podpiętym do aku podczas odpalania do jakiego poziomu spada napięcie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pytanie do tych którzy musieli zmienić w liczniku diody od immobilizera i airbaga na żarówki aby kontrolki działały. Jakie żarówki zastosowaliście?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Przekaźnik nr 397 musisz kupić z tego co pamiętam
-
wypadający zapłon na LPG (trzesie)
sprawdza wydajność wtryskiwaczy w testerze. Programowo to można np wyłączyć wtryskiwacz lpg 3 cylindra i w jego miejsce włączyć wtryskiwacz PB, wtedy obserwujesz czy jest poprawa w działaniu. Taka opcja jest np w instalacjach OMVL, King itp.
-
wypadający zapłon na LPG (trzesie)
podjedź do gazownika, za 30-50zł wykręci listwę wtryskową, sprawdzi jej wydajność w testerze i będzie wszystko jasne. Ja jak miałem walnięty wtrysk(lał całkowicie) to na wolnych obrotach silnik drgał(czuć było że zapłon wypada) bo go zalewało. Po wrzuceniu w tester od razu było wiadomo że wtrysk do wymiany.
-
[A4 B5 ADR] Zła praca silnika PB, po odpaleniu/przełączeniu LPG jest dobrze
Odłączałeś wtyczki od wtrysków PB? Masz błąd od wtryskiwacza benzyny z 3 cylindra.
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Stałą drogi musisz zmienić aż będzie prawidłowo prędkość pokazywać.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Korzystałeś z niej? jakieś opinie słyszałeś? w zasadzie to przed założeniem osłon po silnik i skrzynie chciałem spód umyć Kupiłem też środek do konserwacji podwozia, jeśli będzie tego wymagać to liznę gdzieś pędzlem
-
WODA w samochodzie ;///
Najlepiej cały mechanizm wycieraczek wyjąć i zrobić to dobrze. Mając mechanizm wycieraczek wyjęty można się zabrać za jego konserwację bo niestety nie jest on zbyt trwały.
-
Kołobrzeskie A4 .........
dwa pytania: czy w kołobrzegu lub najbliższej okolicy jest myjnia podwoziowa? (wiem że w koszalinie jest na mzk) żółte a(S?)4 avant na blachach ZKL z ładnym kołem, widziana wczoraj w gościnie? Na boku naklejone dosyć wielkie "S4"
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
ja mam adr z 96r i tak miałem podłączone.
-
ALZ 1.6 instalacja LPG od KME?
Większa moc na LPG? To mnie zaskoczyłeś. Zawsze przekonany byłem, że na gazie auto jest choć o te 10% słabsze. A jaki jest orientacyjny koszt dobrej instalacji do tego silnika i ile kosztuje robocizna? chciałbym mieć jakąś podstawę przed rozmową z gazerem. Jeśli chcesz zrobić rozeznanie jak to u nas w rejonie jest możesz podjechać do Kołobrzegu do zakładu Auto-gaz Kożuszek, słyszałem od kilku osób dobre opinie o nim. Z kolei ja Ci polecę Neptun Elpigaz z Koszalina, znają się na robocie. Wejdź na lpg forum, mają tam konto i się czynnie udzielają. Z pewnością nie pozostaniesz bez odpowiedzi.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Lpg w Świdwinie 2.03 W Kołobrzegu i okolicach 1,99 W koszalinie 1,86 A na trasie do gdańska najtaniej w Rumii 1,80
-
Kołobrzeskie A4 .........
No dlaa mnie 16.00 też pasuje. Jednak nie pasuje, mam kino. Koło 17.30-18.00 będę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zobacz w dzial warsztat a4 b5, jest tam opisana zmiana koloru podświetlenia tarcz.
-
Kołobrzeskie A4 .........
17.00?
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
i tak musisz ciągnać kable pod maskę do puszki kompa żeby wziąć sygnał spalania.
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Nie, ale przy tankowaniu musisz tam w komputerek dodać tankowanie.
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Ściągnij sobię instrukcje montażu do UKP-3 ze strony producenta i zobacz. W starszej wersji do pomiaru temperatury zewnętrznej i wewnętrznej były dołączone dodatkowe termistory które należało podpiąć. Wątpię aby zmienili to rozwiązanie. Sygnału poziomu paliwa nigdy nie miałem podłączonego. Jeszcze dobrze powpisujesz pojemność zbiorników lpg i pb, skalibrujesz poprawność wskazania spalania na 100km(z 2-3 tankowania do pełna), to komputer poda Ci jeszcze dokładniej ile Ci tego paliwa zostało.
-
Wymiana szczotek dmuchawy
popatrz na olx na "auta na części", pisz do sprzedawców o cenę.
-
Króciec wody głowica AWT
Ja w 1.8 wolnossącym z 96r też miałem wersje nr2.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Takie ładne auto a takie słabe zdjęcia dałeś
-
Spalona żarówka kierunkowskazu ? objawy
Przekrącasz o jakieś 30 stopni i wysuwasz do tyłu.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Mi też w zasadzie bardziej pasuje spotkać się za tydzień