Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Poniżej 9.5-10v jak spada to już d*pa z aku.
  2. Jak podczas odpalania auta wyskakuje ci wykrzyknik i pika to na 99% siada Ci już akumulator. Sprawdź mutimetrem podpiętym do aku podczas odpalania do jakiego poziomu spada napięcie.
  3. Pytanie do tych którzy musieli zmienić w liczniku diody od immobilizera i airbaga na żarówki aby kontrolki działały. Jakie żarówki zastosowaliście?
  4. Przekaźnik nr 397 musisz kupić z tego co pamiętam
  5. sprawdza wydajność wtryskiwaczy w testerze. Programowo to można np wyłączyć wtryskiwacz lpg 3 cylindra i w jego miejsce włączyć wtryskiwacz PB, wtedy obserwujesz czy jest poprawa w działaniu. Taka opcja jest np w instalacjach OMVL, King itp.
  6. podjedź do gazownika, za 30-50zł wykręci listwę wtryskową, sprawdzi jej wydajność w testerze i będzie wszystko jasne. Ja jak miałem walnięty wtrysk(lał całkowicie) to na wolnych obrotach silnik drgał(czuć było że zapłon wypada) bo go zalewało. Po wrzuceniu w tester od razu było wiadomo że wtrysk do wymiany.
  7. Odłączałeś wtyczki od wtrysków PB? Masz błąd od wtryskiwacza benzyny z 3 cylindra.
  8. Stałą drogi musisz zmienić aż będzie prawidłowo prędkość pokazywać.
  9. Korzystałeś z niej? jakieś opinie słyszałeś? w zasadzie to przed założeniem osłon po silnik i skrzynie chciałem spód umyć Kupiłem też środek do konserwacji podwozia, jeśli będzie tego wymagać to liznę gdzieś pędzlem
  10. Najlepiej cały mechanizm wycieraczek wyjąć i zrobić to dobrze. Mając mechanizm wycieraczek wyjęty można się zabrać za jego konserwację bo niestety nie jest on zbyt trwały.
  11. dwa pytania: czy w kołobrzegu lub najbliższej okolicy jest myjnia podwoziowa? (wiem że w koszalinie jest na mzk) żółte a(S?)4 avant na blachach ZKL z ładnym kołem, widziana wczoraj w gościnie? Na boku naklejone dosyć wielkie "S4"
  12. ja mam adr z 96r i tak miałem podłączone.
  13. Większa moc na LPG? To mnie zaskoczyłeś. Zawsze przekonany byłem, że na gazie auto jest choć o te 10% słabsze. A jaki jest orientacyjny koszt dobrej instalacji do tego silnika i ile kosztuje robocizna? chciałbym mieć jakąś podstawę przed rozmową z gazerem. Jeśli chcesz zrobić rozeznanie jak to u nas w rejonie jest możesz podjechać do Kołobrzegu do zakładu Auto-gaz Kożuszek, słyszałem od kilku osób dobre opinie o nim. Z kolei ja Ci polecę Neptun Elpigaz z Koszalina, znają się na robocie. Wejdź na lpg forum, mają tam konto i się czynnie udzielają. Z pewnością nie pozostaniesz bez odpowiedzi.
  14. Lpg w Świdwinie 2.03 W Kołobrzegu i okolicach 1,99 W koszalinie 1,86 A na trasie do gdańska najtaniej w Rumii 1,80
  15. No dlaa mnie 16.00 też pasuje. Jednak nie pasuje, mam kino. Koło 17.30-18.00 będę
  16. Zobacz w dzial warsztat a4 b5, jest tam opisana zmiana koloru podświetlenia tarcz.
  17. i tak musisz ciągnać kable pod maskę do puszki kompa żeby wziąć sygnał spalania.
  18. Nie, ale przy tankowaniu musisz tam w komputerek dodać tankowanie.
  19. Ściągnij sobię instrukcje montażu do UKP-3 ze strony producenta i zobacz. W starszej wersji do pomiaru temperatury zewnętrznej i wewnętrznej były dołączone dodatkowe termistory które należało podpiąć. Wątpię aby zmienili to rozwiązanie. Sygnału poziomu paliwa nigdy nie miałem podłączonego. Jeszcze dobrze powpisujesz pojemność zbiorników lpg i pb, skalibrujesz poprawność wskazania spalania na 100km(z 2-3 tankowania do pełna), to komputer poda Ci jeszcze dokładniej ile Ci tego paliwa zostało.
  20. prezesik18 odpowiedział(a) na GOLI temat w Audi A4 B5
    popatrz na olx na "auta na części", pisz do sprzedawców o cenę.
  21. prezesik18 odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    Ja w 1.8 wolnossącym z 96r też miałem wersje nr2.
  22. Takie ładne auto a takie słabe zdjęcia dałeś
  23. Przekrącasz o jakieś 30 stopni i wysuwasz do tyłu.
  24. Mi też w zasadzie bardziej pasuje spotkać się za tydzień

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.