Treść opublikowana przez prezesik18
-
Problem ze światłami
zapewne coś namieszał w kodowaniu licznika.
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
- Przycisk na słupku??
wyłączanie czujek ultradźwiękowych alarmu.- Pekniety przewod hamulcowy
jeśli płynu nie zabrakło w zbiorniczku to się nie zapowietrzył. Jak pedał wpada to ewidentnie gdzieś płyn ubywa.- Pekniety przewod hamulcowy
pedał wpada w podłogę bo pewnie dalej płyn wyrzuca. Zobacz czy nie masz wycieków tam gdzie "zaklepałeś" albo w innym miejscu. Płyn w zbiorniczku jest w ogóle?- Logi po programie do oceny passat b6
Cześć, mam paska b6 2006r 2.0 tdi bmp 140koni. Wpadł ostatnio wirus i chciałbym abyście spojrzeli czy jest w porządku. Dynamiczny: Grupy 001, 011: http://vaglogi.pl/log-001_011_im352.html Grupy 003, 008: http://vaglogi.pl/log-003_008_p8D2Hyg.html Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_2mI466r.html Grupy 010, 011: http://vaglogi.pl/log-010_011_8XYpm2D.html Statyczny: Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_a3G356.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_ibn8A.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_4z3BIY.html Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_gPz3sL.html Logi sprzed modyfikacji: Dynamiczny: Grupy 001, 011: http://vaglogi.pl/log-001_011_6PS5akv.html Grupy 003, 008: http://vaglogi.pl/log-003_008_Owxaxn6.html Statyczny: Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_5JycIt4.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_Zu30S5.html Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_1q790.html- Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
bo to jest przycisk chwilowy. Żeby po jego kliknięciu działał potrzebujesz przekaźnika bistabilnego. Tu masz wybór: http://ase.hoste.pl/sklep/index.php?k7,przekazniki-bistabilne-12v W przedlifcie przycisk od włączania grzania tylnej szyby działa jak przekaźnik bistabilny. Trochę zabawy i tanim kosztem masz przekaźnik gotowy.- A4 B5 TDI Kontrolka akumulatora zwarcie
u mnie też jedna była delikatnie krótsza jak wysiadł altek, ale obydwie były zdecydowanie bardziej zużyte. W używanym altku który zakładałem też szczotki miały różną długość.- A4 B5 TDI Kontrolka akumulatora zwarcie
zapewne kończą Ci się szczotki w alternatorze, raz ładuje, raz nie ładuje dla tego świruje kontrolka.- Pomocy! Cieknie płyn chłodniczy
Zrobisz to od góry, zbiorniczek wyrównawczy na bok, przewody od wtrysków odkręcić. Ja wymieniałem przewód. Jest trochę gimnastyki z przełożeniem nowego przewodu i wciśnięciem go na miejsce, ale jest to wykonalne (pomimo dużych dłoni )- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kolego pochwal się tym swoim urządzonkiem- Nowicjusz - wątek powitalny
a te s liny gdzie masz? Możesz mnie wtajemniczyć bo w swojej nie mam.- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
QAP, zamontowane 02.2015, do tej pory przejechane 49tys, ani jedna sztuka nie wymieniana. W tamtym czasie płaciłem 465zł za kpl. (nie jestem tylko pewien czy końcówki drążka wtedy zmieniałem).- Ogrzewanie tylnej szyby nie działa - włącznik
Wyjmij przycisk. Zmierz napięcie na brązowo-niebieskim na włączonym zapłonie, jeśli jest +12V to git, wyjmij bezpiecznik odpowiedzialny od ogrzewania szyby, powinno być 0V. Jeśli tak jest to wiemy że napięcie dochodzi. Jesli mnie pamięć nie myli to brązowo-białe idą w kierunku szyby, tak więc zrób "zworkę" między brązowo-białym a brązowo-niebieskim i powinna się zacząć grzać szyba, jeśli nie to uszkodzona instalacja między szybą a wtyczką przełącznika.- Nie przełącza z benzyny na gaz
Pod maską coś grzebałeś? Przy butli lpg nic nie grzebałeś? Podstawowe pytanie czy słychać otwarcie elektrozaworów przy butli i przy reduktorze gdy próbujesz przełączyć na lpg. Widzę że jesteś kobietą, zapewne nie Ty wymieniałaś tą pompę? Ja bym podjechał do tych majstrów co grzebali przy tym.- Odpalanie na cieplym silniku
może reduktor/wtryski na rozgrzanym silniku puszczają lpg w dolot i auto ma problem odpalić. Aby to sprawdzić zakręcić wielozawór w butli, wypalić resztę gazu z przewodów i reduktora. Pojeździć, jak na ciepłym będzie odpalał to wiesz że to wina instalki lpg. Jeśli nie będzie poprawy spróbuj awaryjnie odpalić na lpg. Jesli dalej się nie uda to podpiąć kompa i sprawdzić czujnik temperatury cieczy (g2/g62). Błędy w ecu, immo.- Pomiar ciśnienia paliwa
Cienki wężyk (średnica zewnętrzna ok 5-8mm) podłączony do regulatora ciśnienia na listwie. Drugi koniec wężyka jest wpięty w przepustnicę lub kolektor dolotowy.- Nierówna praca silnika po naprawie pompy
Zapewne wyciągał pompę do uszczelnienia. Niech sprawdzi czy jest dobry kąt początku wtrysku.- Pomocy
Masz tu zbiór schematów el. do a4 b5: http://uploadfile.pl/pokaz/1242075---jrpn.html- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak się uda to znajomy sprawdzi czy ma ten przewód od spalania w kostce.- W jakiej pozycji skręcić górne i dolne wahacze przy zawieszeniu gwintowanym
dolne skręć na opuszczonym aucie jak będzie stało na kołach. Jeśli chodzi o górne to ja najpierw popuszczałem śrubę delikatnie od jednego wahacza i go unosiłem o te 4-5cm (patrząc względem sworznia, o tyle też mniej-więcej opuszczałem auto na gwincie) i dokręcałem śrubę, drugi górny wahacz ustawiałem na równo z tym który ustawiłem.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1.8 ARG 2000r. Jeśli nie ma sygnału od spalania to podać na pin 25 niebieskiej kostki?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na rozpiskach nie widziałem żadnego przewodu od spalania, także też wydawało mi się że po canie powinno latać. Nie mam auta pod ręką aby sprawdzić czy to wina kodowania czy wsadu. Także póki co to możemy się domyślać o co chodzi- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeszcze jedna sprawa. Pokazuje średnią prędkość, ale jak się przerzuci na pokazywania spalania czy spalania chwilowego to pokazuje 0. Na wcześniejszym liczniku też nie pokazywał spalania. Bez różnicy czy jedzie na pb czy lpg.- A4 B5 Montaż Webasto, co i jak.
Zobacz może tu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2475698.html - Przycisk na słupku??