Treść opublikowana przez prezesik18
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak, do tej pod komputerem.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja ciągnąłem z wtyczki pod komputerem, czyli z drugiego zdjęcia korzystaj.
-
A4 B5 Montaż Webasto, co i jak.
A propo twojego problemu to podepnij kabelek i zrób test elementów wykonawczych Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 Montaż Webasto, co i jak.
Ja już spislalem na straty te Webasto. Jak będę miał auto pod ręką to je wyciągam. Sam teraz śmigam paskiem b6 w TDI ale raczej nie zdecyduje się kupić używki. Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 Montaż Webasto, co i jak.
Z moich notatek: "Tez mam audi a4 b5 i wpina sie w bezpiecznik wentylatora przewod czarny i czerwony, i osobno dajesz prad + na panel . Mozna z kabla czarnego, z przekaznika zalaczajacego dmuchawe przez bezpiecznik 5A podac na pin D1 , a dokladnie trzeba dolozyc ten pin bo jest wolne miejsce w kostce D. Jak ustawisz przed wyjsciem tak rano sie zalaczy 1)pole nr 1 wtyku przychodzącego do klimatronika (oznaczony literką D), podajesz + 12V, 2)należy przez przekaźnik podać zasilanie na układ dmuchawy, przewód czarny z niebieskim paskiem, przy kasecie bezpiecznikowej, zabezpieczony bezpiecznikiem nr 25 " Jeśli chodzi o diagnostykę, zwykły kabel kkl wystarczy. Do interfejsu podać masę i napięcie z aku (masa na pin 4/5. Napięcie 12V na pin 16). K linie idącą z webasta podpinasz do pinu 7 we wtyczce interfejsu.
-
A4 B5 Montaż Webasto, co i jak.
Z tego co pamiętam to tak. Włączy się z mocą jak był ustawiony przed wyłączeniem. Ja będę prawdopodobnie to dziadostwo wyjmował z auta. Mam bw50, w tamtym roku miałem problem z poborem prądu i mi wywaliło Aku. Zmieniłem cały sterownik webasta. Kilka dni temu również wyładowało mi aku. Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wstyd mi
-
ile warte naglosnienie , wzmacnia radio tuba?? prosze o wycene
Skrzynie i wzmaka spróbuj razem sprzedać, próbuj od 400zł, jeśli zainteresowania nie będzie to zejdziesz z ceny. Radia Alpine są w cenie, ale czy ten konkretny model to nie wiem. Allegro/olx to się dowiesz po ile są wystawiane.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wszystko jasne, dzięki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie odcinałem. Dolutowywałem się kabelkami od licznika. Nawet bez tych kabelków sprawdzając multimetrem na pinach w czarnej kostce przy otwarciu którychkolwiek drzwi na każdym pinie od drzwi pp, pt, lt, pojawiała się masa.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie dziwna sprawa. Zmieniałem kumplowi licznik w lifcie 2000r. Był 1/2fis jaeger, założony vdo full fis angol. Przekodowałem licznik i pokazywał km. Otwarcie drzwi kierowcy dobrze pokazywał. Problem jest z pokazywaniem reszty drzwi w aucie. Wszystko robiłem według poradnika pdf z pierwszej strony tematu. Niestety coś jest nie tak. Które drzwi bym nie otworzył to masa z krańcówki pojawiała się na przewodach z każdych drzwi. Czyli otwieram drzwi PP, a na fisie pokazuje mi otwarty również PT i LT. Analogicznie było otwierając drzwi z tyłu. Może ktoś spotkał się z takim problemem?
-
brak pradu w kablach od swiatel drogowych
1. sprawdź bezpiecznik 2. Spróbuj mrugnąć długimi, jeśli mrugną to masz problem z manetką. Jak naprawić jest w dziale warsztat b5
-
Przerywanie podczas jazdy (110km)
Podstawowe pytanie, kiedy zmieniany filtr paliwa?
-
Maksymalny naciąg
https://tyrestretch.com/9.0-195-40-R17/ to chyba najmniejszy jaki znalazłem.
-
samopoziomowanie świateł
Sprawdź numery tego sterownika pod tylną kanapą i bedziemy mieli 100% pewność.
-
Przerywanie komunikacji z abs
miałem to samo u kuzyna w pasku b5 fl z logowaniem, też przy 20kmh. Też mu abs odpalał przy małych prędkościach. po zmianie przegubu + czujnika problem z absem znikł, ale nie próbowałem ponownie logować.
-
samopoziomowanie świateł
Odkręć sterownik i wrzuć jego numery w google,zapewne to od samopoziomowania. Z tego co pamietam u mnie nie mialem sterownika w tym miejscu, także jest duże prawdopodobieństwo. Jak to sterownik od xenonu to rozwiń trochę izolacji przy wtyczce i poszukaj przewodów: żółto-czarny i brązowo-bialy(tu mogą być dwie sztuki). Jeśli nie będziesz chciał naprawiać ukladu samopoziomowania to mozesz podpiąć pokrętło od regulacji wysokości świateł Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
samopoziomowanie świateł
Z tylu wedlug opisu z tematu to powinien byc na środku belki Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
samopoziomowanie świateł
Przeczytaj temat który Ci wcześniej wysłałem,wystarczy tylko pierwszą stronę przeczytać aby poznać odpowiedzi Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
samopoziomowanie świateł
Nie powiem Ci co to za przewód. Najszybciej jak skręcisz koło i sprawdzisz czy masz czujnik przy wahaczu, a w środku czy jest sterownik od samopoziomowania.
-
samopoziomowanie świateł
Zacznijmy od tego czy masz zwykłe soczewki czy lampy xenonowe? Jeśli xenon to na 100% musiałeś mieć samopoziomowanie świateł, przeanalizuj ten temat: Jeśli masz sampoziomowanie trzeba będzie podpiąć kompa i sprawdzić błędy. Jeśli jednak nie masz czujników na wahaczu/belce oraz sterownika znaczy że powinieneś mieć poziomowanie z pokrętła(wyjątkiem były auto produkowane na rynek duński lub inny, nie pamiętam).
-
Rozmiar tarcz audi a4 b5
z tyłu standardowo jest rozmiar tarcza 245mm, tarcza lita, grubość z tego co pamiętam 12mm. W Quattro była inna z tyłu tarcza.
-
Pytanie o skok zacisku przy zaciągnięciu hamulca ręcznego
Jeśli mimo zaciągniętego ręcznego, koło się obraca to źle wsadziłeś mechanizm od ręcznego. On ma tam taki jakby kołek ustalający i nim musisz trafić w dziurkę w korpusie zacisku, jeśli nie trafisz to będziesz miał problem z brakiem ręcznego.
-
Wymiana butli LPG. Czy trzeba dodatkowo wymienić wielozawór?
jeśli kupił inną butle i fizycznie nie pasuje no to musi. Z prawnego punktu widzenia również trzeba zmienić wielozawór przy wymianie butli. Ale czy w dzisiejszych czasach problem jest kupić taką samą butlę lub znaleźć informacje w internecie na temat zamienników butli? Może jest konieczna wymiana, może nie. Gdybyś wiedział jaka butla stara była (producent, model, litraż) a jaka nowa to byłbym w stanie stwierdzić
-
Wymiana butli LPG. Czy trzeba dodatkowo wymienić wielozawór?
mamy się domyślić jaką masz instalacje? Jaką butle miałeś do tej pory a jaką on kupił? Gazownik i nie może wymienić butli i kupić pasującej?