Treść opublikowana przez prezesik18
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ponawiam pytanie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dużo roboty w liczniku z a6c5 diesel automat (zegarek analogowy z cyframi) aby go przystosowac do a4 b5 1996r? Wtyczki ogarne bez problemu, temat wsadu mnie interesuje. Z czego i czym wgrać? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
zielona a4 b5 w avancie? Też ją ostatnio widziałem, okolice podczela.
-
Passat b5, nie odryglowuje drzwi kierowcy
Cześć, problem tyczy się paska b5 1997r. Problem polega na tym że w drzwiach kierowcy zamek nie rozryglowuje się automatycznie(po kliknieciu pilotem otwórz, lub przekręcając delikatnie kluczykiem we wkładce). Rozryglowuje(otwiera) w momenie obrócenia kluczyka we wkładce o 90* - czuć opór i zamek jakbyśmy otowrzyli mechanicznie. Jeśli chodzi o zamykanie tych drzwi - rygluje je bez problemu po kliknięciu pilotem lub delikatym przekręceniu kluczyka we wkladce. Jest tak okolo 6msc. Zmieniłem zamek na używany, nadal te same objawy(podejrzewałem że używany zamek też był uszkodzony). Dziś założyłem nowy zamiennik i niestety nadal to samo - czyli winę zamka możemy wykluczyć. Instalacja w drzwiach wyglądała na dobrą, nie mierzyłem multimetrem. Jakieś pomysły co do rozwiązania problemu? Może spróbować wymienić silniczek szyby - do niego dochodzą przewody z centralnego zamka, moduł komfortu?
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Mam to u siebie http://images.tinypic.pl/i/00792/sivj7f4hjq36.jpg
-
Znaczenie ET Felgi
http://www.original-felgen.com/17zoll/ klikasz w interesującą Cię felgę, pojawia Ci się jej zdjęcie, parametry i numery ori. żeby było w miarę równo z błotnikiem musisz szukać 8,5" et30, wszystko zależy też od tego jak bardzo obniżasz auto - im niżej z przodu, tym koło bardziej się chowa do środka. http://www.willtheyfit.com/ - na tej stronce możesz porównać sobie różne parametry felg względem siebie.
-
Znaczenie ET Felgi
Wąskie felgi, wrzucisz na to gumę 215/40 i będzie spoko wyglądać: http://tyrestretch.com/7.5-215-40-R17/7.5-215-40-R17-Nexen-N5000/ + dystans ok 15-20mm i nie będą schowane.
-
KOSTKA STACYJKI - wymiana, fotostory, manual, zdjęcia.
Kupiłem firmy maxgear(chyba najtańsza z dostępnych), na aucie od listopada 2014 i nie mam z nią problemów.
-
Zacisk hamulca tył
Przerobiłem już po 2 sztuki używanych zacisków na stronę, niestety każdy wytrzymał 6 do 9 miesięcy. Dlatego zregenerowałem sobię porządnie i będzie spokój na lata. Przy rozkładaniu zacisku największy problem jest ze zdjęciem pierścienia segera który blokuje cały mechanizm od hamulca ręcznego. Tego typu szczypce będą potrzebne: http://allegro.pl/bass-pl-szczypce-segera-200mm-odgiete-dlugie-50mm-i5619835171.html
-
KOSTKA STACYJKI - wymiana, fotostory, manual, zdjęcia.
kostka stacyjki też powoduje przycinanie się kluczyka. Ja miałem ją pękniętą, kluczyk się zacinał, a problemów z odpalaniem itp nie miałem żadnych.
-
Zacisk hamulca tył
na 99,9% nie pomorze. Zapewne jest skorodowana ośka samoregulatora hamulca ręcznego, należy ją wymienić wraz z uszczelkami: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6126830514&reco_id=affa9eac-0ae3-11e6-a844-02ca740046bb&ars_rule_id=201
-
Przerobienie konsoli środkowej
Witamy nowego rekordzistę Temat odgrzany z przed 10 lat
-
KOSTKA STACYJKI - wymiana, fotostory, manual, zdjęcia.
Weź chociaż wyjmij kostkę i zobacz czy jest cała. Jeśli pęknięta to się nie dziw że się zacina.
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
Napisz temat w dziale "kupię części a4 b5", jest na forum kilka osób które rozbierają auta na części.
-
Pomoc przy el. szybach
Zrób zdjęcia wtyczek, co pasuje, co nie pasuje. Oprócz wiązek w drzwiach od elektrycznych szyb potrzebujesz wiązkę która jest w nogach kierowcy i idzie do drzwi pasażera oraz tylnych drzwi.
-
Czasem odcina elektryczne szyby
Ja bym celował w przekaźnik
-
co to za kabel, przy czujniku temperatury ? 1.6 AHL
Nie, po prostu instalacja elektryczna jest przygotowana pod czujnik temperatury oleju. I tak właściwie on "idzie" do skrzynki ECU i tam się kończy. Gdybyś zmieniał licznik na ten z wskaźnikiem temperatury oleju musiałbyś dołożyć czujnik oraz przewód od licznika do skrzynki ECU.
-
co to za kabel, przy czujniku temperatury ? 1.6 AHL
w benzyniakach znajdował się w podstawie filtra oleju, obok czujnika ciśnienia oleju. Nie wiem co masz za auto, co za silnik. Musisz szukać zaślepki w obrębie długości tego przewodu.
-
co to za kabel, przy czujniku temperatury ? 1.6 AHL
Jeśli ma on kolor niebiesko-biały i idzie tylko on do wsuwki to jest to kabelek od czujnika temperatury oleju.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Kocur
-
"fake" Zaślepki na spryski
Ta prawa to chyba z c7 08-11Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Faktycznie mój błąd. Niech kolega który potrzebuje tych zaślepek napisze do sprzedającego wiadomość aby wystawił zaślepkę prawą (pewnie aukcja mu się skończyła). Jacek, Ty do siebie zakładałeś ten zestaw? http://allegro.pl/spryskiwacze-lamp-reflektorow-xenon-model-iii-i6102822604.html
-
"fake" Zaślepki na spryski
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5749150949&reco_id=e15fd0bf-04a0-11e6-984c-0228c53622e9&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Reco&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe-620_O%C5%9Bwietlenie-623_Lampy+przednie-4138 http://allegro.pl/zaslepka-spryskiwacza-reflektora-p-audi-a6-08-11-i5065643601.html Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
"fake" Zaślepki na spryski
Zobacz w innych aukcjach tego sprzedawcy Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Sprawdzenie kosztorysu naprawy
Czyli pisać odwołanie? Moglbys mi podac konkretny paragraf ktory mowi o tych reflektorach? Dzięki za pomoc Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Sprawdzenie kosztorysu naprawy
Witam, niedawno koleżanka miała stłuczkę, na szczęście nie z jej winy. Początkowo Alianz bez oględzin zaproponował ok 900zł, oczywiście się nie zgodziła na to. Przyjechał rzeczoznawca porobił fotki, pomiary i przyszedł niedawno email z kosztorysem naprawy. Chciałbym aby ktoś kumaty spojrzał czy nie są zaniżone koszta naprawy, roboczogodzin i czy uda coś się z tego jeszcze ugrać. Kosztorys: http://hostuje.net/file.php?id=03a10a0a5140453f54e8e10e377df1df Szczerze to jestem pewien że udałoby mi się poskładać to auto w cenie do 1k, ale może by jej chociaż na jakieś "waciki" zostało Jeśli chodzi o wymianę zderzaka i lampy, mogę się domagać aby to było nie części zamienne lecz oryginalne?