Treść opublikowana przez prezesik18
-
Spryskiwacze bez xenonów
Zobacz we wlepce z kodami wyposażenia czy auto było wyposażone w reflektory xenonowe
-
Nie działa predkościomierz
może za mocno docisnąłeś wskazówkę.
-
Lampa stopu na podszybiu - demontaż
Uchyl tylne siedzenia, od tej strony pociągnij całą półkę do siebie(delikatnie unieś żeby po bokach się nie blokowała). ona jest na tak jakby zatrzaskach przytwierdzona do blachy. Zajrzyj do bagażnika to będziesz wiedział o co chodzi.
-
Problem ze szybą
a nie jest to przypadkiem coś w stylu smoły? Idzie to zmyć jedynie benzyną/rozpuszczalnikiem? Jeśli tak to zapewne ktoś wcześniej mógł "wygłuszać" drzwi, w gorące dni jak blacha się nagrzeje to przestaje się to blacha trzymać i spływa. Jak nie zdejmiesz boczka drzwi to się nie dowiesz, a to jest 3min roboty.
-
Miekki pedal hamulca po wymianie klocków i tarcz.
nie zapowietrzyłeś przypadkowo układu?
-
Mercedes 124 coupe
o kurde, kawał dobrej roboty odwaliłeś
-
Czujniki parkowania NIE FABRYCZNE AVANT
60zł, miałem ten zestaw do siebie zakładać ale się rozmyśliłem
-
Czujniki parkowania NIE FABRYCZNE AVANT
albo szukasz i kompletujesz sobie jak to było oryginalnie, czyli dokładka tył pdc i cała reszta. Lub też jakiś zestaw chiński. Coś takiego jeszcze jest w sprzedaży: http://allegro.pl/elektromagnetyczne-czujniki-cofania-parkowania-fv-i6274472100.htmlmam takie coś nówkę sztukę na sprzedaż.
-
Lusterka poliftowe do przedlifta nie grzeją
Z tego co pamiętam zaczynają grzać gdy temmperatura spada poniżej 3lub5 stopni.
-
Immobilizer awaria ?
Mylisz pojęcia. Kostka mała na dwa piny to ma pętla od immobilizera i to w niej tkwi problem. Kostka stacyjki to całkiem inna część.
-
Spryskiwacze Xenonów - Problem
a pompka tłoczy odpowiednie ciśnienie?
-
Immobilizer awaria ?
Kostka stacyjki nie ma wpływu na immo. Jak nie łapie kluczyka próbuj go drugą stroną wsadzić, u mnie pomaga
-
Czy ten licznik bedzie pasował?
W 1996r immobilizer jest poza licznikiem. W 1998r immo masz już wbudowane w licznik. Szukając licznika sugeruj się wyglądem tarcz aby były takie jak Twoje -najszybciej rozpoznasz po zegarku.
-
B5 Wymiana głośnika przód
Jeśli nic nie zamierzasz przerabiać to nic nie zagra lepiej niż oryginalny głośnik.
-
Zgubienie kluczyka porada
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/
-
Zgubienie kluczyka porada
Najpierw napisz który masz rocznik auta. Najtaniej będzie jechać na szrot i kupić stacyjkę z kluczykami, wkładkę w drzwi i ewentualnie bagażnik. Do tej pory miałeś zwykły kluczyk czy scyzoryk?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Od dawien dawna cichosza u nas w temacie...
-
Wyświetlacz FIS nic nie pokazuje (tylko poziome kreski)
VDO, taśmą do wyświetlacza przyklejana od dołu.
-
Wyświetlacz FIS nic nie pokazuje (tylko poziome kreski)
tak.
-
Wyświetlacz FIS nic nie pokazuje (tylko poziome kreski)
Do przedliftowego licznika nie ma
-
Wyświetlacz FIS nic nie pokazuje (tylko poziome kreski)
tak to wygląda w przypadku braku taśmy przewodzącej wyświetlacza, pewnie pewna część lini wcale nie świeciła a właściciel pozbył się tej taśmy aby go nie denerwowała. Taśma nie jest dostępna w sprzedaży, wyświetlaczy również dawno nie widziałem aby były dostępne do kupna. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305208-naprawa-wyswietlacza-fis/
-
[B5 ADR] Wymiana o-ringa chłodnicy oleju
Myślę że po prostu masz pecha. Ja zmieniałem ten oring ok 3 lat temu i do tej pory nie mam z nim problemu. Może zbyt mocno dokręcasz chłodniczkę?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Do maja pracowalem w Kołobrzegu. Teraz juz nie,ale często pomykam przez Kg do panny Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Teraz mam licznik przedliftowy z uszkodzonym fisem. Temp oleju mi działa. Nie będę musiał edytować wsadu zeby oil sensor nie świecił? Aaa, korekte przebiegu musiałbym zrobić Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wskaźnik pb może wskazywać odwrotnie, ganiam na lpg i mi to nie będzie przeszkadzać Kwestia wskaźnika temperatury oleju, i prawidlowego wskazywania spalania/obrotów. Kwestia podświetlenia też mnie mało interesuje gdyż zawsze mam na maksa rozswietlone zwykłym kkl zgram/wgram wsad? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka