Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Zobacz we wlepce z kodami wyposażenia czy auto było wyposażone w reflektory xenonowe
  2. może za mocno docisnąłeś wskazówkę.
  3. Uchyl tylne siedzenia, od tej strony pociągnij całą półkę do siebie(delikatnie unieś żeby po bokach się nie blokowała). ona jest na tak jakby zatrzaskach przytwierdzona do blachy. Zajrzyj do bagażnika to będziesz wiedział o co chodzi.
  4. prezesik18 odpowiedział(a) na Dominik7550 temat w Audi A4 B5
    a nie jest to przypadkiem coś w stylu smoły? Idzie to zmyć jedynie benzyną/rozpuszczalnikiem? Jeśli tak to zapewne ktoś wcześniej mógł "wygłuszać" drzwi, w gorące dni jak blacha się nagrzeje to przestaje się to blacha trzymać i spływa. Jak nie zdejmiesz boczka drzwi to się nie dowiesz, a to jest 3min roboty.
  5. nie zapowietrzyłeś przypadkowo układu?
  6. o kurde, kawał dobrej roboty odwaliłeś
  7. 60zł, miałem ten zestaw do siebie zakładać ale się rozmyśliłem
  8. albo szukasz i kompletujesz sobie jak to było oryginalnie, czyli dokładka tył pdc i cała reszta. Lub też jakiś zestaw chiński. Coś takiego jeszcze jest w sprzedaży: http://allegro.pl/elektromagnetyczne-czujniki-cofania-parkowania-fv-i6274472100.htmlmam takie coś nówkę sztukę na sprzedaż.
  9. Z tego co pamiętam zaczynają grzać gdy temmperatura spada poniżej 3lub5 stopni.
  10. prezesik18 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Mylisz pojęcia. Kostka mała na dwa piny to ma pętla od immobilizera i to w niej tkwi problem. Kostka stacyjki to całkiem inna część.
  11. a pompka tłoczy odpowiednie ciśnienie?
  12. prezesik18 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Kostka stacyjki nie ma wpływu na immo. Jak nie łapie kluczyka próbuj go drugą stroną wsadzić, u mnie pomaga
  13. W 1996r immobilizer jest poza licznikiem. W 1998r immo masz już wbudowane w licznik. Szukając licznika sugeruj się wyglądem tarcz aby były takie jak Twoje -najszybciej rozpoznasz po zegarku.
  14. Jeśli nic nie zamierzasz przerabiać to nic nie zagra lepiej niż oryginalny głośnik.
  15. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/
  16. Najpierw napisz który masz rocznik auta. Najtaniej będzie jechać na szrot i kupić stacyjkę z kluczykami, wkładkę w drzwi i ewentualnie bagażnik. Do tej pory miałeś zwykły kluczyk czy scyzoryk?
  17. Od dawien dawna cichosza u nas w temacie...
  18. VDO, taśmą do wyświetlacza przyklejana od dołu.
  19. Do przedliftowego licznika nie ma
  20. tak to wygląda w przypadku braku taśmy przewodzącej wyświetlacza, pewnie pewna część lini wcale nie świeciła a właściciel pozbył się tej taśmy aby go nie denerwowała. Taśma nie jest dostępna w sprzedaży, wyświetlaczy również dawno nie widziałem aby były dostępne do kupna. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305208-naprawa-wyswietlacza-fis/
  21. Myślę że po prostu masz pecha. Ja zmieniałem ten oring ok 3 lat temu i do tej pory nie mam z nim problemu. Może zbyt mocno dokręcasz chłodniczkę?
  22. Do maja pracowalem w Kołobrzegu. Teraz juz nie,ale często pomykam przez Kg do panny Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  23. Teraz mam licznik przedliftowy z uszkodzonym fisem. Temp oleju mi działa. Nie będę musiał edytować wsadu zeby oil sensor nie świecił? Aaa, korekte przebiegu musiałbym zrobić Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  24. Wskaźnik pb może wskazywać odwrotnie, ganiam na lpg i mi to nie będzie przeszkadzać Kwestia wskaźnika temperatury oleju, i prawidlowego wskazywania spalania/obrotów. Kwestia podświetlenia też mnie mało interesuje gdyż zawsze mam na maksa rozswietlone zwykłym kkl zgram/wgram wsad? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.