Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Tak, moduł sterowania oświetlenia wnętrza jest wbudowany wewnątrz pompki.
  2. Coś małe zainteresowanie spotem. Może są jeszcze jacyś chętni?
  3. eee to na pewno Cię nie widziałem. Jechałem niedawno do Koszalina i na trasie wyprzedzałem B7 jak z Twojego avatara Nie zwracałem uwagi na blachy i podkładki także pytam. A jakby chętni na spota w tej okolicy byli to mógłbym podjechać
  4. O której godzinie jechałeś? Bo mi się wydaje że mogłem cię widzieć
  5. Może jest ktoś chętny na spota w tygodniu?
  6. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2909870184239&set=p.2909870184239&type=1&theater
  7. Tak jak kolega wyżej mówi, odłącz klemę od akumulatora i podłącz równolegle multimetr - z jednej strony do aku a z drugiej do klemy. Weź sobie kogoś do pomocy, kto będzie obserwował wskazania poboru prądu, a ty w tym czasie wyciągaj bezpiecznik i tak do skutku kiedy to pobór prądu spadnie. Miałem podobną sytuację i okazało się że centralny zamek mi wyładowuje aku.
  8. !
  9. prezesik18 odpowiedział(a) na NoJA temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja polecam sklep http://www.urbancity.pl/ Nie raz kupowałem tam spodnie i nie mam nic im do zarzucenia. Nie wszystkie spodnie mają krok w kolanach. Jedyne co to cena tych spodni...
  10. Myślę że w sam raz do tego tematu: Ustrzelona w Koszalinie :> Tuning profeska...
  11. Również życzę wszystkim Wesołych Świąt i Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym nowym roku :>
  12. W takim razie trudno. Innym razem może się zgadamy.
  13. Ja będę na 100% [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 12:18_________________________________________________To robimy tego spota czy nie?
  14. W naszych audikach nie ma tego czujnika. Demontowałem już kilka razy przepustnice wraz z kolektorem dolotowym i jedyna wtyczka która była do odłączenia to od przepustnicy A na rurach dolotowych tez go nie ma.
  15. Stacja Shell Koszalin: - V power 5,94 - lpg 2,89
  16. hmm, z tego co policzyłem to 5 aut
  17. Ciekawe tylko jak z wolnym miejscem będzie
  18. Po wymianie uszkodzonej odmy, czyszczeniu dolotu i przepustnicy auto całkiem inaczej jeździ Nie ma już szarpania przy zmianie biegów przy niskich obrotach, a wcześniej były. Silnik pracuje równo zarówno na benzynie jak i na gazie - wcześniej na gazie falowało obroty.
  19. Wyciekiem w moim przypadku okazała się uszczelka pod chłodniczką oleju. Odma również wymieniona bo uszkodzona była, profilaktycznie zmieniłem czujnik ciśnienia oleju bo kontrolka włączała się czasem podczas jazdy (teraz już tego problemu nie mam). Jak ktoś ma czas i niezbędne narzędzia to bez większych problemów sobie z tym pora
  20. Widziałem, tylko że tam jest gwarancja 7 dniowa, a tu chociaż 3msc. Sądzisz że za 150zł da radę złożyć lepszy zestaw Cb + antenka?
  21. No cena bardzo dobra. Komplet radyjko z antenką, razem z wysyłką wychodzi 155zł. Hmm, chyba sprawię sobie na prezent pod choinkę
  22. Jak narazie nie pada :> http://citeam.pl/oferty/kupony-allegro/badz-na-fali-z-cb-radiem?utm_source=citeam-newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter-kupony-allegro-2011-11-26 Bardzo ciekawa oferta
  23. Świdwin Intermarche LPG 2,89 Pb95 5,39
  24. Dla mnie to bez różnicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.