Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. jak robiłem program to jakieś 2godziny trwało, a jak robiłem korekte i inne pierdoły to zostawiałem auto
  2. w starszych dieslach, kości trzeba wyciągać, programować, lutować spowrotem do ecu, więc nie koniecznie masz źle zrobionego czipa
  3. i jeszcze koledzy będą Cie odwiedziali żebyś im zrobił
  4. halogeny dla mnie masakra a tak to ładny przedlift
  5. Super wygląda:wink: Ja bym jednak wyrezał proste rurki jak Grzesiek ostatnio, bo takie na dół to jak fajeczka opada Końcówki proste tylko dospawać np. Ultera 80mm i będzie i nie ma że kopci Np. Model Nx07.3 http://images39.fotosik.pl/312/1439b2b9ef24bf4c.jpg Masz u mnie w temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-abc-czarnuch-2-6-v6-11309/ Błyszczy się dobrze Pablo będziesz modził coś jeszczee swojego czarnucha?
  6. to może napisz mu PW
  7. to moja była B6 o proszę mogłem CI pamiątkową fotkę zrobić
  8. ekstra wygląda, jedynie mieszane uczcia mam co do lotki jeszcze tylko progi i bedzie komplet
  9. Nex, ponoc te TaTechnixy, MTS'y itp chwalą ze wzgledu jakość-cena, ale ja wolalbym przyoszczedzic i szukać czego w nierdzewce żeby potem nie piertolić sie z czyszczeniem i dbaniem o to zeby nie rdzewialo i zeby mialo funkcje gwintu - czyli regulacje gora dol
  10. ładnie ładnie Panie :thumbup1:
  11. hehe, faktycznie zaczyna robić się niebezpiecznie podobnie
  12. można by było depem spróbować, potem przy brzegach odcinać farbe i ściągać a ja woczraj kupiłem oponki na lato, wprawdzie szukałem 215, ale ciężko coś używanego w fajnych pieniądzach i stanie trafić, więc wlecą 225/40/18 Pierelli P Zero Nero
  13. Siema Pany! Ale mnie załadował w kakało właściciel mieszkania które wynajmuje , kutasior nie zapłacił rachunku do elektrowni za prąd i wczoraj rano przyszli elektrycy wysokich napięć i mnie odcieli (a ja mam wszystko na prąd: ogrzewanie, podgrzewanie, kuchenka itp.) dopiero dzisiaj podłączyli z powrotem.... ahaaaa dzięki za spota
  14. wczoraj w galerii krk. ok 21 ciemno-granatowy Avant B6 z ramkami KR ***NT, pozdro
  15. fajnie Duds wyszło swojego byłego afn'a, żeby to osiągnąć to byś musiał dłubać i dłubać
  16. Całuję twoją dłoń, Benedykcie - Joe Monster
  17. obowiązkowo chromy z grilli w czarny kolor, będzie 100razy lepiej
  18. ani chwili bym się nie zastanawiał, jeśli oczywiście te 18 nie są jakimś szrotem Te Vipery cieżko chyba byłoby Ci sprzedać, bo mało atrakcyjne są, a tak to będziesz miał coś duuużo ciekawszego
  19. kurcze własnie wróciłem z wycieczki po mieście, trochę słonka wyszło, a tu tyle spódniczek się pokazało, że aż wypadek można spowodować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.