Treść opublikowana przez omzig
-
[ALL B5] Górne mocowanie amortyzatora strona lewa.
Ale to Ty masz takie ceny??? Jest to część nowa???
-
[ALL B5] Górne mocowanie amortyzatora strona lewa.
Siemanko! Jak w temacie - poszukuję owej części (nie wiem dokładnie jaka jest tego nazwa, ponoć łożyskowanie amortyzatora), ale mam numer: 8D0 412 383E Najlepiej nowa w korzystnej cenie.
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Ja mam klocki i tarcze TRW przód i tył... lewy tył piszczy po 3 miechach od wymiany... odtłuściłem tarcze, klocki potraktowałem papierem ściernym i CH...J - dalej piszczy.
-
[B5 AFN] Jak wymontować przerywacz ?
Popieram kolegę: miałem akcję typu świecące kierunki non stop i zrobiłem dokładnie to samo - podgiąłem ramię ze stykiem i wszystko śmiga aż miło. :>
-
[B5 AFN] ABS szaleje
A w którym miejscu mniej więcej??? Czujnik mam nowy, więc w grę wchodzi raczej od kostki w stronę sterownika...
-
[B5 AFN] ABS szaleje
Nowy czujnik BOSHA wraz z tulejką mocującą FEBI... niektórzy wymieniają na TOPRANA czy tam TORPANA i jest git... może faktycznie jest gdzies przebicie. A taerz bądź mądry i znajdź tu w Wawie dobrego fachurę od elektroniki.
-
[B5 AFN] ABS szaleje
Było dobrze kilka dni i znowu to samo... już mnie ch..j strzela. Nowy czujnik, nowa tulejka mocująca, regulacja i kupa - na VAGu prawy przód pokazuje z d*py prędkości: 1, 2, 3, 4 i odrazu 15, 25, 17, 40... jawnie robi co chce. Mechanik mówił żebym kable u jakiegoś elektronika sprawdził - bo może jest gdzieś przetarty itp. Jest dobrze, a nagle jest jakieś wzbudzenie - myślicie, że to może być przyczyna???
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
Dziękuję.
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
No i git majonez - oto chodziło. A z tym szukaniem to trochę przegiąłeś... Jest tam podejście??? Pytam, bo jutro będę kombinerkował, a jakoś nie pamiętam żeby była tam nora na język.
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
no dobra, ale jak go tam włożyć??? Koło zdjąć - to wiadomo, ale co dalej?
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
Czy tak, czy inaczej to warto zajrzeć. Pytałem Ciebie wcześniej jak tam szczelinomierzem do czujnika podejść.. Więc???
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
Jak się bardzo chce i ma się gdzie, to wiele można zdziałać samemu... Szkoda tylko, że czasem na byle głupocie człowiek może mieć zagadkę przez trzy miechy. Może i faktycznie spróbuję zerknąc na koronkę - może łajza któryś ząbek zgubiła...
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
Będę działać, na pewno tego nie odpuszczę - musi wszystko działać jak należy. :>
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
O masz! Pocieszyłeś mnie teraz niezmiernie... Ciężka sprawa... Ciekawe czy ma coś do tego pompa ABSu, albo ten ten sterownik...?
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
moja metoda prób i błędów trwa już prawie trzy miechy... a on ch... nadal szaleje [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 12:59_________________________________________________ no właśnie, coś jest nie tak i ciężko to zlokalizować
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
no tak - logiczna sprawa, ale trzeba zdjąć koło, nie wiem przegub??? z której strony da radę wsadzić ten szczelinomierz?
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
no dobra, a jak to zrobić???
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
wiem, że powinno być od 0,6 do 0,8mm - mechanik z 15 letnim doświadczeniem w SKODZIE mówił, że nawet może być do 2,5mm... Jak w ogóle sprawdzić jaka jest odległość czujnika od koronki??? Albo jak ustawić żeby była poprawna odległość???
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
Narazie to tak tylko pytam, bo nie wiem jak sytuacja się potoczy. Chodzi o to, że szalał mi ABS przy delikatnym wciśnięciu hamulca... podłączyliśmy pod VAGa i był błąd prawego czujnika z przodu - nie odczytywał poprawnie prędkości z koła. Próbowaliśmy ustawić czujnik, ale na marne - nic to nie dało. Wymieniłem czujnik (o dziwo był tam TOPRAN czy TORPAN jakoś tak - zajechany jak pięty taliba). Wsadziłem czujnik BOSCHa razem z nową tulejką mocującą FEBI. Na VAGu pokazuje już niby dobre prędkości, ale ABS nadal czasem się załącza... Po takim przebiegu akcji myślimy, że może to być pompa lub sterownik. Dodam, że pozostałe czujniki na VAGu są idealne.
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
A można wymienić sam sterownik, czy trzeba razem z pompą???
-
[B5 AFN] ABS szaleje
Leciutko go odsunąłem i narazie jest dobrze. Dzięki Góral.tz.
-
[B5 AFN] ABS szaleje
No już wszystko założone... jutro dopchnę go do końca i zobaczymy, dam znać. Póki co dzięki.
-
[B5 AFN] Pytanie o tylny zacisk hamulca
O masz... ale kupa hehe, dobra jest, jutro tak spróbuje. Dzięki. :doh1: Dzięki wielkie devastation, poszło gładko.
-
[ALL B5] Wymiana wahacza (BANAN)
becio2004 Dzięki.
-
[B5 AFN] ABS szaleje
Teraz już sam działam, bo c**joza machanik na maxa dał ciała - nowy czujnik Torpana (a miał być ori) na silikon wsadził. Zwrócił parę groszy, za co kupiłem czujnik Bosha. A jak sprawdzić tą odległość??? Wtyczki chyba dobre, bo wszystko nowe.