Treść opublikowana przez Norbas
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Fotkę pyknę jak będę miał w miarę pogodę Felgi 7,5j -17" ET45 i do tego opona balonon 235/45... Felgi są ładne i fajnie się prezentują Właśnie mam zamiar je zostawić na tą zimę i kupić na nie jakieś opony 225/45 i wsadzić jakieś dystanse, żeby to jakoś wyglądało. Może ktoś podpowie jaki dystans wrzucić na przód i na tył ?
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
rezystory nie grzeją się za mocno ?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Nieźle się szura
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Fajne B7 Jakie ET mają te felgi i co za ledy siedzą w DRL?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki chłopaki To trzeba będzie się na jakiegoś spota umówić Może ktoś jeszcze się znajdzie w rejonie. Święcą jaśniej niż przed oklejeniem. Mam zamiar jeszcze wymienić żarówki na Led'y. 1. Jakoś jedzie chociaż pierwsza jazda po przesiadce ze 180KM nie była miła Wydaje mi się, że jedzie troszkę gorzej od C5 2.4 v6 na tipie w avancie. Na następny sezon mam zamiar coś dłubnąć w silniku albo jeszcze w tym sezonie 2. Ramki kupione w serwisie.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Na wlaczonym przycisku "Radio" albo "Setup" wybierz "Settings" potem wejdz w "menu language" i wybierz nirmiecki ;-)
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki Panowie W weekend wleciały moduły od kolegi Tomnik'a. W końcu coś widać w nocy
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki Na zimę jakiś spocik by się przydał
-
Srebrna BRD by shakal
Spróbuje poprawić linki Co do przesiadki to cieszyła większa moc chwile nie powiem, ale jak to zawsze bywa po chwili chciało by sie wiecej Wysłane z iPhone To miałeś pozytywne wrażenie ja przeszedłem ze 180 na 116... Myślałem, że auto jedzie w trybie awaryjnym Odnośnie lusterek będziesz robił z pilota czy za pomocą pokrętła? Tak w ogóle dużo z tym roboty ? To ja mam tak teraz jak się przesiadam do auta ojca całe 86PS Lustra będą składane z pilota a czy dużo roboty? Już raz to robiłem w poprzednim aucie (dokładałem fotochrom) i teraz będzie praktyczne tyle samo roboty + dołożenie modułów składania z pilota . Boczki w dół, słupki A i trzeba poluzować z przodu podsufitkę żeby pociągnąć kable od zewnętrznego fotochromu do luster bocznych. Wymienić lusterka na składane i wszystko No to faktycznie, byle znaleźć graty i potem trochę czasu na składanko
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki:-)Szukałem dośc długo klapy tylnej s line:-( wreszcie znalazłem w dodatku w kolorze mojej Audi:-) Stan perełka:-) :-) zero jakichkolwiek rysek czy uszkodzeń:-) Tylko musze usunąc 2.0 TDI i A4 , macie może jakieś rady jak to dobrze szybko usunąc, zostawiam tylko znaczek AUDI:-) Następny punkt z listy mogę skreślić:-) Podgrzej delikatnie suszarką do włosów, potem przeciągnij nitką i na koniec resztki można usunąć gąbka z ciepłą wodą Ostatnio w C5 robiłem tak, a w niedługim czasie muszę oblecieć B7
-
Srebrna BRD by shakal
Spróbuje poprawić linki Co do przesiadki to cieszyła większa moc chwile nie powiem, ale jak to zawsze bywa po chwili chciało by sie wiecej Wysłane z iPhone To miałeś pozytywne wrażenie ja przeszedłem ze 180 na 116... Myślałem, że auto jedzie w trybie awaryjnym Odnośnie lusterek będziesz robił z pilota czy za pomocą pokrętła? Tak w ogóle dużo z tym roboty ?
-
B7 Crew
Chłopaki macie może numery części poniżej: osłona podszybia do Audi B7 osłona akumulatora do podszybia Audi B7 nakładki na pedała z podstopnicą do RS4 B7 gałka zmiany biegów RS4 B7 nakładka ręcznego RS4 b7 i jeszcze dekory carbon RS4 B7
-
Czyszczenie foteli
Panowie jakiś preparat do pielęgnacji alcantary ktoś poleci ?
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Już znalazłem, dzięki
-
Srebrna BRD by shakal
Ładnie się prezentuje, tak samo jak poprzednik coś środek mi się nie wyświetla Jak tam po przesiadce z BKE na BRD ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki, jeszcze nie dotarty Piano pięknie się świeci ale pewnie tak samo pięknie się rysuję...
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ładnie się prezentuje Od kogo masz te fajne ledy ?
-
Bagged B7 Wojtasa
Fura konkret, świetnie się prezentuje
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki panowie W Norwegii. Dokładnie wersja eco dla mnie to bardziej wskaźnik bo jego sugestie odnośnie zmiany biegu mi nie pasują Może carbon Dwa szoty ode mnie: W między czasie wyczyściłem i nałożyłem balsam na skórzane elementy w fotelach, halogeny okleiłem na niebiesko oraz wymontowałem hak Wymieniłem stare ramki rejestracji bo tylna była przymocowana na tretyki... Nowe mają fajny patent w postaci czerwonych gumek, które amortyzują wibrację wewnętrzne i zewnętrzne.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Siemanko Chciałbym przedstawić moje auto. Po raz kolejny jest to Przygoda z Audi zaczęła się od A80 B4. Potem długo oczekiwane B5 , które nadal posiadam. Następnie C5, a obecnie B7. Produkcja: 03.2008 Silnik: 1.9 Tdi e 116KM (BRB) + DPF Skrzynia: 6-ka Kolor: LY7W - Light Silver Metallic Wypas: Pakiet zewnętrzny S-Line Bi-Xenon + samopoziom + siuśki DRL+CL H Halogeny Centralny zamek + otwieranie/domykanie szyb z kluczyka Szyba przednia akustyczna Czujnik deszczu + zmierzchu PDC tył Kierownica 3-ramienna, wielofunkcyjna, sportowa, obszyta skórą 6- jaśków Klima Sportowe fotele (alcantara i skóra ) + grzanie + pompowane lędźwie ISOFIX Pakiet oświetlenia wnętrza FIS w kolorze + wskaźnik biegu Tempomat Navi RNS-e + zmieniarka w schowku 4x el. szyby Lusterko wewnętrzne fotochrom Elektryczne i podgrzewane lusterka Zawias 1BE Skromne 17" Hak .... Plany: Koło na lato 19'' najlepiej wzór RS6 C6 , Są RS6 C5 Koła na zimę 17" Kit Sportline Gwint Kiera TTS/RS6 Oświetlenie led zewnętrzne i wewnętrzne Grill na czarno Program oraz zmiana turbo i może pompek Składane lusterka + fotochrom Wymiana szyby Przyciemnienie szyb Może wydech z dwoma kominami ( najszybciej po programie, żeby to miało ręce i nogi ) Klamki RS4 Gałka RS4 Bix-skrętny Bluetooth Blendy Bose Rolety w tylnych drzwiach ...... Zrobione: Pakiet startowy zaraz po zakupie Niebieskie halogeny Znaczki z klapy out Hak out Ramki na tablice Audi Sport Osłona podszybia i aku Kodowanie kierunków ala USa Siatka na zakupy Spryskiwacze mgłowe Grill,listwy, dokładka, znaczki S-line i tylny na klapie pomalowane w czarny mat Nakładka ręcznego ze skóry perforowanej z biało-czerwoną nicią Podstopnica i nakładki na pedała RS4 Nakrętki z nierdzewki na wentyle z logo audi Felgi-RS6 C5 9x19 ET35 + Opony-Nokian zLine 225/35r19 Zito WP111 8,5jx19 ET30 + jakaś opona 225/35 R19 Zestaw zimowy Q5 8x19 ET39 + opony Nexen Winguard Sport 2 235/35r19 Obniżone zawieszenie - Eibach Sportline Heble 320/288mm Ledy wnętrze Siatka na zakupy Składane Lusterka + tilt+ fotochrom Pokrętło lusterek z A5 Lusterko z kompasem System grający Bose Blendy Bose Kiera ścięta B8.5 Program 153 KM/ 331NM Korek wlewu oleju + korek zbiorniczka wyrównawczego by Porsche 911 Airbag Off Kodowanie komunikatu „ Press the clutch pedal to start engine” Soczewki B8.5 Bluetooth + SDS Rzeźba pokrętła świateł z Tiguan'a Wycieraczka tylna Q5 LED DRL Boczki z roletami Tunel USA z cup holder'ami Kilka fotek po zakupie Graty Sezon 2016 Sezon 2017 Zima 2017 Sezon 2018 Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów
-
Czym czyścicie deskę rozdzielczą?
Ja używam preparatu firmy Autoglym "interior shampoo". Jak lubisz matową powłoką to powinien Ci się spodobać Ja osobiście jestem z niego zadowolony
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Ładnie się prezentuje na ledach Rezystory się nie grzeją za bardzo ??
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Łatwo nie będzie większość od B6 W DE. nie będzie łatwiej ?
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
To teraz tylko wakacjowac szerokosci na drodze
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
No co ty. Nie mogę uwierzyć ostatnio też u nich robiłem co prawda jeden wahacz, ale ogarneli. Jakby nie patrzeć to od jakiegoś czasu idą na ilość, a nie na jakość i potem wychodzą takie klocki Co do chmal'u to mało mam informacji na ich temat. Może nie będzie tak źle