Treść opublikowana przez Norbas
-
Audi A5 F5 Sportback
S-tronic jest idealny dla ecodrivingu w trybie D a w trybie S przeciąga niepotrzebnie. Porównując do polo 6r z suchymi sprzęgłami bardziej mi odpowiada skrzynia z polo ale tylko w trybie S
-
Audi A5 8T Sportback
Co tam masz w ori pudełku ? ?
-
Audi A5 F5 Sportback
Nakładki na kielichy must have ? gałka tez elegancka, S-tronic pewnie teraz zasówa aż miło ?
-
Ssanie w A4 B8 2.0 TFSI i nierówna praca na zimnym silniku
Hej, odgrzeje. Ktoś może zna rozwiązanie… jak powyżej… podczas odpalenia auta gdy jest zimny silnik wskakuje na obroty i spadają do normalnej pracy buja silnikiem, ze czuć w środku. Gdy silnik osiągnie niskie obroty problem ustaje… wymienione świece, magnesy i PCV ktoś coś ?
-
B8 TrOOOOp
Ktoś wie jak ustawić profil individual w ADS jako ostatni zapamiętany zamiast auto ?
-
Eska B8.5 Shadowline
Tak łatwiej podbić. Sporo ciężarówek ma eu robione na północy bo mniej się do tego przyczepiają. W NO coraz bardziej ciężko się przerabia auta przez ich widzi misie…
-
Eska B8.5 Shadowline
Wtedy wyjazd na północ NO i masz podbite ?
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
Dokładnie, dopóki anteny ściagają sygnał to nawet z jednym działającym będzie działać otwieranie z klamiki.
-
Mythos Black Metallic A5 8T
Kurczę ze nie mogą normalnie dać bagnetu… w polo u żony jest 1.0tsi i bagnet normalnie sobie siedzi na swoim miejscu a tutaj tylko czujnik… ogólnie to w b8 co miałem to nie było problemu nigdy z mmi…
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Nom w końcu a potem po przejściu na bez kamery dziwne uczucie i nadwyrężenie karku ?
-
Mythos Black Metallic A5 8T
E tam w tdi mniejsze tutaj miałem trasę po górkach. Do pracy na odcinku 14km mam między 8.2- 10l a jak wracam w korkach to między 11-12,6 ogólnie jakoś 2-3 l więcej jak w tdi wychodzi Ostatni brak czasu na przyjemność. Obecnie jestem na etapie sprawdzania co chwile stanu oleju i już po 1kkm mam maly ubytek na mmi a na bagnecie serwisowym full ?. Widzę ze pokrywa wałków będzie do uszczelnienia, uszczelka odmy etc i czuć mega olej z wydechu ? Do tego jak zimny i schodzi z obrotów ze „ssania” trzęsie silnikiem… wymieniłem na razie elektromagnesy od faz i świece. Jak będę miał więcej czasu będę musiał obczaić co i jak… jeszcze mam kilka rzeczy do zrobienia w polo wiec najpierw obowiązki a potem mody ?
-
B8 TrOOOOp
Pewnie z pod pokrywy sobie wędruje.
-
B8 TrOOOOp
Uszczelka okulara nr 29 ma teraz inny numer WHT007212B bo zmiana była. Kup cała pokrywę i z bani.
-
Mythos Black Metallic A5 8T
Na razie mały wypad w dłuższa trasę i dwa szoty ? w między czasie liźnięty szyba przednia i nowe piórka
-
B8 TrOOOOp
Zbieżność przód i tył tez masz słabo ustawioną. Nie wierze, ze nie są w stanie ustawić zbieżność w tolerancji. Przód prawy masz przekroczony ale delikatnie, według nich jest oko bo sumarycznie wychodzi w tolerancji. Tył lewy do poprawy bo tam już większa różnica. Widać ze kat na prawym przednim jest mniejszy jak lewy wiec według zasady powinna lewa strona być zjechana ale bez przesady. Aby rwało oponę to musza być niezłe negatywy na camberach. Jak robiłeś obniżenie to fakt będzie się rozjeżdżał. Czasami na katy pomaga wymiana wahaczy bo tuleje są zmęczone i nie są tak sztywne jak nowe. Według procedur to każda ingerencja w zmianę kół, wymiany w zawieszeniu wymaga korekty ustawień nastawy najlepiej na nowych gumach robic. Przed ustawieniem koła wszystkie na to samo ciśnienie trzeba ustawić u najlepiej zrobić ustawienie z balastem za kierownica ale tego tez nikt nie praktykuje. Cienienie może miałeś niskie w prawym i ci bardziej je dojechało od wewnątrz ?
-
B8 TrOOOOp
Autoglym glass polish pomoże
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Super dzięki za numery ?
-
B8 TrOOOOp
Robiles coś z układem hamulcowym/zawieszeniem ?
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Jak się nie mylę to chyba wymieniałeś podświetlenie nóg na mocniejsze ori prawda ? Masz może ich nr ? ?
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
0.3mm teoretycznie. Mam 1BL i oponę 255. Wiec tam nic nie przyciera. Trochę OT się robi wiec nie mam zamiaru więcej śmiecić Matiemu w temacie
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
U siebie mam 9,5j z et 22 i tył dalej wyglada jakby chciał jeszcze sporo wyjść ? do et 16 to jeszcze wypadałoby obniżyć auto jak należy
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
I tak nie ma biedy. Nawet nie mailem pojęcia, ze a5 ma tak pojemne nadkola ? myślałem, ze allroad ma sporo miejsca ale patrząc po dannych technicznych wychodzi ze a5 szersze od a4. Zreszta po przesiadce z a4 do a5 mam wrażenie ze mam dalej do tapicerki drzwi ?
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Pięknie wyglada ? masz jakiś dystans ? To są rotory 9j et33 ?
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Masz może foty podświetlenia w kubku i miejscu na tel ?
-
Mythos Black Metallic A5 8T
U nas mróz dlatego tak ładnie. Śnieg prawnie w lutym spadnie jak to na południowym zachodzie ? ostatnio 2tyg padało deszczem bez przerwy ??