Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. S-tronic jest idealny dla ecodrivingu w trybie D a w trybie S przeciąga niepotrzebnie. Porównując do polo 6r z suchymi sprzęgłami bardziej mi odpowiada skrzynia z polo ale tylko w trybie S
  2. Co tam masz w ori pudełku ? ?
  3. Nakładki na kielichy must have ? gałka tez elegancka, S-tronic pewnie teraz zasówa aż miło ?
  4. Hej, odgrzeje. Ktoś może zna rozwiązanie… jak powyżej… podczas odpalenia auta gdy jest zimny silnik wskakuje na obroty i spadają do normalnej pracy buja silnikiem, ze czuć w środku. Gdy silnik osiągnie niskie obroty problem ustaje… wymienione świece, magnesy i PCV ktoś coś ?
  5. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś wie jak ustawić profil individual w ADS jako ostatni zapamiętany zamiast auto ?
  6. Tak łatwiej podbić. Sporo ciężarówek ma eu robione na północy bo mniej się do tego przyczepiają. W NO coraz bardziej ciężko się przerabia auta przez ich widzi misie…
  7. Wtedy wyjazd na północ NO i masz podbite ?
  8. Dokładnie, dopóki anteny ściagają sygnał to nawet z jednym działającym będzie działać otwieranie z klamiki.
  9. Kurczę ze nie mogą normalnie dać bagnetu… w polo u żony jest 1.0tsi i bagnet normalnie sobie siedzi na swoim miejscu a tutaj tylko czujnik… ogólnie to w b8 co miałem to nie było problemu nigdy z mmi…
  10. Nom w końcu a potem po przejściu na bez kamery dziwne uczucie i nadwyrężenie karku ?
  11. E tam w tdi mniejsze tutaj miałem trasę po górkach. Do pracy na odcinku 14km mam między 8.2- 10l a jak wracam w korkach to między 11-12,6 ogólnie jakoś 2-3 l więcej jak w tdi wychodzi Ostatni brak czasu na przyjemność. Obecnie jestem na etapie sprawdzania co chwile stanu oleju i już po 1kkm mam maly ubytek na mmi a na bagnecie serwisowym full ?. Widzę ze pokrywa wałków będzie do uszczelnienia, uszczelka odmy etc i czuć mega olej z wydechu ? Do tego jak zimny i schodzi z obrotów ze „ssania” trzęsie silnikiem… wymieniłem na razie elektromagnesy od faz i świece. Jak będę miał więcej czasu będę musiał obczaić co i jak… jeszcze mam kilka rzeczy do zrobienia w polo wiec najpierw obowiązki a potem mody ?
  12. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie z pod pokrywy sobie wędruje.
  13. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Uszczelka okulara nr 29 ma teraz inny numer WHT007212B bo zmiana była. Kup cała pokrywę i z bani.
  14. Na razie mały wypad w dłuższa trasę i dwa szoty ? w między czasie liźnięty szyba przednia i nowe piórka
  15. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zbieżność przód i tył tez masz słabo ustawioną. Nie wierze, ze nie są w stanie ustawić zbieżność w tolerancji. Przód prawy masz przekroczony ale delikatnie, według nich jest oko bo sumarycznie wychodzi w tolerancji. Tył lewy do poprawy bo tam już większa różnica. Widać ze kat na prawym przednim jest mniejszy jak lewy wiec według zasady powinna lewa strona być zjechana ale bez przesady. Aby rwało oponę to musza być niezłe negatywy na camberach. Jak robiłeś obniżenie to fakt będzie się rozjeżdżał. Czasami na katy pomaga wymiana wahaczy bo tuleje są zmęczone i nie są tak sztywne jak nowe. Według procedur to każda ingerencja w zmianę kół, wymiany w zawieszeniu wymaga korekty ustawień nastawy najlepiej na nowych gumach robic. Przed ustawieniem koła wszystkie na to samo ciśnienie trzeba ustawić u najlepiej zrobić ustawienie z balastem za kierownica ale tego tez nikt nie praktykuje. Cienienie może miałeś niskie w prawym i ci bardziej je dojechało od wewnątrz ?
  16. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Autoglym glass polish pomoże
  17. Super dzięki za numery ?
  18. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Robiles coś z układem hamulcowym/zawieszeniem ?
  19. Jak się nie mylę to chyba wymieniałeś podświetlenie nóg na mocniejsze ori prawda ? Masz może ich nr ? ?
  20. 0.3mm teoretycznie. Mam 1BL i oponę 255. Wiec tam nic nie przyciera. Trochę OT się robi wiec nie mam zamiaru więcej śmiecić Matiemu w temacie
  21. U siebie mam 9,5j z et 22 i tył dalej wyglada jakby chciał jeszcze sporo wyjść ? do et 16 to jeszcze wypadałoby obniżyć auto jak należy
  22. I tak nie ma biedy. Nawet nie mailem pojęcia, ze a5 ma tak pojemne nadkola ? myślałem, ze allroad ma sporo miejsca ale patrząc po dannych technicznych wychodzi ze a5 szersze od a4. Zreszta po przesiadce z a4 do a5 mam wrażenie ze mam dalej do tapicerki drzwi ?
  23. Pięknie wyglada ? masz jakiś dystans ? To są rotory 9j et33 ?
  24. U nas mróz dlatego tak ładnie. Śnieg prawnie w lutym spadnie jak to na południowym zachodzie ? ostatnio 2tyg padało deszczem bez przerwy ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.