Treść opublikowana przez Norbas
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Mati dużo roboty ze zmiana mmi high na mmi High 3gp ? zdrowych i radosnych świat ??
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Nie mój poziom... Obecnie kasa na poduszkę poszła na zestaw odcięcia poduszki ponadto pytanie... mam poduchę z zakupionej kiery pod polifta ale za grzyba nie chce zaskoczyć na zaczepy od kiery z polifta a4/a5. Znalazlem jakis napis na poduszce, ze niby a3 ale wiązka jest o numerze 8u0971589j Czyli pod a4 a5. powiedzcie mi czy jest jakaś różnica po między poducha a3 - a4 - a6 ? poducha z a3 pasuje pod kiere a4 ?
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Soczewki robią robotę ?mody na + ?
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Myślę, że to kwestia czasu... chociaż ceny ściętych coraz wyższe ?
-
Ice Silver Allroad by Norbas
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Switon paczkowski zielona góra lub Lubiń, chcesz zadzwoń i się spytaj. Termin nie mam pojęcia. Ja dostałem po 4 dniach...
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Najgorzej jak ktoś przed tobą ruszał coś ? A czasami czas daje o sobie znać
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Napisze ile kosztują w pl- 3359 - 55zl T10050 - 130zl ale jak ktoś nie chce wydawać kasy to może znaleźć taki zestaw
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Tak, ale nie w PL bo niby mają zakaz. Piszesz do DE a oni bez problemu. Ja kupiłem w NO. Trochę wiecej wyszło ale przynajmniej wiem, że pasuje. Kupiełem jakiegoś chinczyka https://allegro.pl/oferta/blokada-rozrzadu-vw-audi-seat-1-6-2-0-tdi-kupczyk-5539922117?snapshot=MjAyMi0wMy0zMVQwODoyOTowNi43NTFaO2J1eWVyOzQ4YTczMDJkZDQ5NGYwNTE5ODA1MDQyN2Q3NzY0YTg2MTA2YmE1ZjczYTU3NThkMDU4NDQxODViZDBlYTczMWE%3D to blokady odstają od koła wału...reszta oprocz blokad pasuje. Od kumpla wziałem jonnsway'a i też pasuje jak ori, nie wiem czy sprzedają jeszcze blokady, od drugiego wziąłem german tech jak się nie myle i też pasują jak ori
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Z ASO
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Zgadza się w polifcie robiłem odchylając ale tutaj maiłem wyciek, którego nie mogłem zlokalizować. Sporo wolnego czasu , wiec pozwoliłem sobie na trochę szaleństwa
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Z grubsza ogarniete. Rozrząd po 150kkm troszę rozjechany ale ustawiony jak należy. Termostaty i zawór regulujący przepływ również wymieniony. Teraz zostały oleje i filtry do zrobienia
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Dlatego napisałem wizualnie
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Równo przód i tył wizualnie
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Pozmieniało się ? nie chciałeś eibacha sportline plus gumowe dystanse nad i pod springi ? U mnie było równo w b7 po tym zabiegu
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Główny termostat mam ori, zawór zwrotny przy grodzi mam ori a ten drugi termostat przy grodzi mahl bo miałem w ręce ori i ten i jedyne czym się różni to tym ze mahl ma zmazane logo i numer ori. Zobaczymy jak będzie ?
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Dobrze jakieś obiekcje ?
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Pokazuje realnie ? ? Jakieś tam graty na start no i jeszcze zamówiłem sobie ori blokady ostatnio robiłem na Chińczyku i dolna blokada dramat a Kulka z pinu do blokowania walka wyrwana podczas wyciągania ?
-
Biały Allroad - powrót do marki
I tak powinien wyglądać serwis skrzyni ?Ile w dyfer weszło litrów ?
-
Moja "Rolada"
Fajny klekot ci się trafił ? fajny kolorek. Ostatnio miałem okazje widzieć takiego allroada ale był w cały kolorze J mega dobrze to wyglądało ? bezawaryjności
-
Ice Silver Allroad by Norbas
A mam ten bagnet w poprzednim aucie używałem ale brakowało kija na trasie także będę szukał mimo wszystko
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Dziękować 200km w tej budzie już jedzie fajnie ? 77mm był do 19.10.09 Ktoś się orientuje czy ten numer 03l115611E odpowiada za miarkę oleju do CAHA ?
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Jak turbo ??
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Właściciel nic nie dolewał od wymiany do wymiany. Ja na razie 300km zrobiłem od kupna. Tak jak jedrekx napisał również nie słyszałem o caha, ze były problemy z olejem. O problemach z cglc słyszałem i to sporo.
-
B8 TrOOOOp
Pany mogę opróznić układ AC w B8 i przejechać do 50km bez obawy o sprężarkę ?