Treść opublikowana przez Norbas
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Dzięki, dzięki również za kody wypo. Niestety może jeszcze kiedyś będzie polift Mega fajnie się smiga allroadami... Tak, twardo na wolnych obrotach. Ogólnie jest różnica jak je porównasz na postoju jak i podczas jazdy. Nie wiem co tam namieszane, że jest różnica.... może dlatego, że wtryski inaczej są montowane, egr jest gdzie indziej umiejscowiony albo inna pokrywa zaworów
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Przesiałem gdzieś filmik ale to jest tak: odpalasz VCDS - Kanał 09-central electric- coding - long coding - byte 1 i zaznaczas bit 3
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Na papierze masz w cglc 7km wiech i jak się nie mylę 30 albo 40nm więcej... ja tam nie widze różnicy poza moja wolniejsza zmiana biegów
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Wieczorem wkleję filmik
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Tak bez problemu. Jest delikatna różnica w kodowaniach b8 a b8,5 ale bez problemów.
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Dzieki Kurde bardzo dobre pytanie. Według mnie różnica w dźwięku samego silnika jest inna, jak dla mnie CAHA ładniej chodzi na wolnych obrotach jak CGLC. CAHA i CGLC różnią się tez budowa z tego co widać. Pokrywa zaworów, układ egr czy tez układ wodny, patrząc na obydwa. Nie wiem jak wyglada sprawa z blokiem i dołem silnika. Napęd pompy oleju ten sam z tego co patrzyłem po numerach jak i części rozrządu. Cglc ma elektryczne wspomaganie a CAHA ma z pompa. Odnośnie spalania... CAHA pali mi mniej na tym samym odcinku do pracy w porównaniu z CGLC. Różnica wydaje mi się jest spora. CAHA 6,6 a Cglc 8,3. Różnica w wadze jest jakoś 100km ze względu na skrzynie. Może cglc paliło więcej ze względu na inny soft po aferze ?? Nie wiem Na razie auto w garażu bo rozrząd, termostaty, oleje, filtry i inne pierdy do roboty. Także póki touran na stanie to chce sobie porobić wsio na spokojnie. Po trochę dłuższym użytkowaniu mogę się znowu wypowiedzieć coś więcej. Nie koniecznie ale wahałem. Jako, ze to auto stało pod prawie domem to uznałem, ze warto spróbować przejechać się b8 w manualu. 90% b8 w NO to automat.
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Kupno chaty zrobiło dziurę w kieszeniach ... jak zrobię rozrządy, oleje i inne pierdoly to zrobię porządek w środku i coś się wrzuci dzieki, zobaczymy jak będzie ?
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Dzięki. A znowu bo fajnie się jeździło ? tym razem downgrade ? ale za polifty chcą dwa razy tyle co za przed a maja o polowe mnie z wyposażenia jak przedlifty. Do tego znaleźć polifta 177km z manualem znaleźć to tak samo jak 3.0tdi... także jest jak jest Hehe mniej czasu trzeba przyznać ale już coś tam jest przygotowane ?najpierw rozrządy, oleje itd ? Dzięki, ja w NO na zachodzie jak coś to można się zgadac o ile ty tez z okolic gdzieś ?
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Hejo wszystkim, Tym razem przdstawiam kolejnego Allroada lecz w wersji przed lift. Pełna historia. Bezwypadkowy. Przy zakupie 151kkm. Dane: 2.0TDi CAHA Quattro Manual 6 biegów Całe auto w kolorze łącznie z plastikami LX7W Lato: 18" Zima:17" Wyposażenie: Ogrzewanie postojowe Eberspächer Klima 3 sterfy MMI 3G High Zestaw do instalacji Tel. TPMS Bi-xenon + siuśki CLH Czujnik deszczu Pakiet oświeleniowy wnętrza Dekory w alu Servotronic Poduszki przód oraz boczne Parktronic przód i tył Sportowa kiera z multifunkcją Sportowe fotele Milano black z regulacją elektryczną po stronie kierowcy Podgrzewane siedzenia na przodzie Piekiet schowki/fotele z przodu i siatki w tylnych fotelach ISO FIX tył Czarna podsufitka Fotochrom wewnętrzny Przyciemniane szyby tył Składane lustra Tempomat Elektryczna klapa Koło dojazdowe Hak odpinany Jak dotąd zrobiłem kilka kodowań: Wyłączenie start/stop Test wskazówek + temp. oleju i lap timer Zielone menu w MMI Podświetlenie nóg z poziomu MMI Wskazanie aku w MMI Wyłączony dźwięk otwartych drzwi przy włączonym zapłonie Tylne swiatła razem z przednimi DRL Opuszczanie lusterka Instalacja LED w środku Mata w bagażniku Pozdrówki
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
O kur... ładne parametry
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Petarda wyglada na tym kole jakie to ma parametry w ori ?
-
A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”
Co oni za graty tam wsadzają ? Pasek tez lipny ? Conti tez dawał na pierwszy montaż paski rozrządu...
-
Touran 1T2
Nie, tamten już dawno sprzedany. W zastępstwie kupiony był touran. Miało było być co innego ale jest jak jest ?
-
Touran 1T2
Touran ma się świetnie 13kkm odpukać bez wkładu poza tankowaniem i płynem do spryskiwaczy ? w między czasie trafiło się fajny allroad w dobrej kasie ...
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
A powiedz mi dużo roboty ze zmiana przodu ? Jak coś to może na pw napisz
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
E myślałem ze już ponad 200kkm masz a tu jeszcze przed jak nadal cieszy to najważniejsze ?
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Ile juz tam nalatane masz ?
-
Biały Allroad - powrót do marki
Tył bedzie podnosci do gory
-
B9 Fellows
Ktos może sprawdzić oznaczenie skrzyni w tym aucie ? WAUZZZ4G1GN138813
-
B9 Fellows
A tak narzekali/narzekają na 0B5 Będę miał chwilkę to zapuszczę sobie o OCL
-
B9 Fellows
Dziękować ? a tak się zapytam grzebałes już coś przy OCL ? Jak tak to która według ciebie jest ok ?
-
B9 Fellows
Wiem ze oska tak jak w b9 OCK
-
B9 Fellows
Chyba S-tronic w 2.0tfsi z Quattro... tam kod skrzyni to QKE a silnik CYPA
-
B9 Fellows
Czyli nowy typ... a w a6c7 lift tez już są OCL? Czy jeszcze OB5 ? Szczególnie wersja 2.0tfsi quattro
-
B9 Fellows
Pany wszystkie s-tronic z napędem Quattro w b9 maja oznaczenie 0B5 jak w b8 ?