Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Dzięki, dzięki również za kody wypo. Niestety może jeszcze kiedyś będzie polift Mega fajnie się smiga allroadami... Tak, twardo na wolnych obrotach. Ogólnie jest różnica jak je porównasz na postoju jak i podczas jazdy. Nie wiem co tam namieszane, że jest różnica.... może dlatego, że wtryski inaczej są montowane, egr jest gdzie indziej umiejscowiony albo inna pokrywa zaworów
  2. Przesiałem gdzieś filmik ale to jest tak: odpalasz VCDS - Kanał 09-central electric- coding - long coding - byte 1 i zaznaczas bit 3
  3. Na papierze masz w cglc 7km wiech i jak się nie mylę 30 albo 40nm więcej... ja tam nie widze różnicy poza moja wolniejsza zmiana biegów
  4. Wieczorem wkleję filmik
  5. Tak bez problemu. Jest delikatna różnica w kodowaniach b8 a b8,5 ale bez problemów.
  6. Dzieki Kurde bardzo dobre pytanie. Według mnie różnica w dźwięku samego silnika jest inna, jak dla mnie CAHA ładniej chodzi na wolnych obrotach jak CGLC. CAHA i CGLC różnią się tez budowa z tego co widać. Pokrywa zaworów, układ egr czy tez układ wodny, patrząc na obydwa. Nie wiem jak wyglada sprawa z blokiem i dołem silnika. Napęd pompy oleju ten sam z tego co patrzyłem po numerach jak i części rozrządu. Cglc ma elektryczne wspomaganie a CAHA ma z pompa. Odnośnie spalania... CAHA pali mi mniej na tym samym odcinku do pracy w porównaniu z CGLC. Różnica wydaje mi się jest spora. CAHA 6,6 a Cglc 8,3. Różnica w wadze jest jakoś 100km ze względu na skrzynie. Może cglc paliło więcej ze względu na inny soft po aferze ?? Nie wiem Na razie auto w garażu bo rozrząd, termostaty, oleje, filtry i inne pierdy do roboty. Także póki touran na stanie to chce sobie porobić wsio na spokojnie. Po trochę dłuższym użytkowaniu mogę się znowu wypowiedzieć coś więcej. Nie koniecznie ale wahałem. Jako, ze to auto stało pod prawie domem to uznałem, ze warto spróbować przejechać się b8 w manualu. 90% b8 w NO to automat.
  7. Kupno chaty zrobiło dziurę w kieszeniach ... jak zrobię rozrządy, oleje i inne pierdoly to zrobię porządek w środku i coś się wrzuci dzieki, zobaczymy jak będzie ?
  8. Dzięki. A znowu bo fajnie się jeździło ? tym razem downgrade ? ale za polifty chcą dwa razy tyle co za przed a maja o polowe mnie z wyposażenia jak przedlifty. Do tego znaleźć polifta 177km z manualem znaleźć to tak samo jak 3.0tdi... także jest jak jest Hehe mniej czasu trzeba przyznać ale już coś tam jest przygotowane ?najpierw rozrządy, oleje itd ? Dzięki, ja w NO na zachodzie jak coś to można się zgadac o ile ty tez z okolic gdzieś ?
  9. Hejo wszystkim, Tym razem przdstawiam kolejnego Allroada lecz w wersji przed lift. Pełna historia. Bezwypadkowy. Przy zakupie 151kkm. Dane: 2.0TDi CAHA Quattro Manual 6 biegów Całe auto w kolorze łącznie z plastikami LX7W Lato: 18" Zima:17" Wyposażenie: Ogrzewanie postojowe Eberspächer Klima 3 sterfy MMI 3G High Zestaw do instalacji Tel. TPMS Bi-xenon + siuśki CLH Czujnik deszczu Pakiet oświeleniowy wnętrza Dekory w alu Servotronic Poduszki przód oraz boczne Parktronic przód i tył Sportowa kiera z multifunkcją Sportowe fotele Milano black z regulacją elektryczną po stronie kierowcy Podgrzewane siedzenia na przodzie Piekiet schowki/fotele z przodu i siatki w tylnych fotelach ISO FIX tył Czarna podsufitka Fotochrom wewnętrzny Przyciemniane szyby tył Składane lustra Tempomat Elektryczna klapa Koło dojazdowe Hak odpinany Jak dotąd zrobiłem kilka kodowań: Wyłączenie start/stop Test wskazówek + temp. oleju i lap timer Zielone menu w MMI Podświetlenie nóg z poziomu MMI Wskazanie aku w MMI Wyłączony dźwięk otwartych drzwi przy włączonym zapłonie Tylne swiatła razem z przednimi DRL Opuszczanie lusterka Instalacja LED w środku Mata w bagażniku Pozdrówki
  10. Petarda wyglada na tym kole jakie to ma parametry w ori ?
  11. Co oni za graty tam wsadzają ? Pasek tez lipny ? Conti tez dawał na pierwszy montaż paski rozrządu...
  12. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Nie, tamten już dawno sprzedany. W zastępstwie kupiony był touran. Miało było być co innego ale jest jak jest ?
  13. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Touran ma się świetnie 13kkm odpukać bez wkładu poza tankowaniem i płynem do spryskiwaczy ? w między czasie trafiło się fajny allroad w dobrej kasie ...
  14. A powiedz mi dużo roboty ze zmiana przodu ? Jak coś to może na pw napisz
  15. E myślałem ze już ponad 200kkm masz a tu jeszcze przed jak nadal cieszy to najważniejsze ?
  16. Tył bedzie podnosci do gory
  17. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ktos może sprawdzić oznaczenie skrzyni w tym aucie ? WAUZZZ4G1GN138813
  18. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    A tak narzekali/narzekają na 0B5 Będę miał chwilkę to zapuszczę sobie o OCL
  19. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dziękować ? a tak się zapytam grzebałes już coś przy OCL ? Jak tak to która według ciebie jest ok ?
  20. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Wiem ze oska tak jak w b9 OCK
  21. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Chyba S-tronic w 2.0tfsi z Quattro... tam kod skrzyni to QKE a silnik CYPA
  22. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Czyli nowy typ... a w a6c7 lift tez już są OCL? Czy jeszcze OB5 ? Szczególnie wersja 2.0tfsi quattro
  23. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Pany wszystkie s-tronic z napędem Quattro w b9 maja oznaczenie 0B5 jak w b8 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.