Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. O zakup nowego logo i ringu
  2. Zdarza się, co zrobisz Ja bym przemyślał logo w ori kolorze a ring tak jak piszesz. Daj znać wiele cię wyniosło za ring i logo
  3. Ładnie kierata wyszła ? ps. Co to za pęknięcie na ringu w poduszce ?
  4. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie słyszałem żeby przecierały się kable. Lusterko -przelotka gumowa po między zewnętrzna częścią dzwi i wewnętrzna- potem kable idzie w oplocie w dół do sterownika. Zostanę Ci chyba ściągnąć boczek i szukać korozji na kabli lub pod izolacja złamane przetarte kable.
  5. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przełóż sobie fotochromy i zobacz czy grzanie i fotochrom działa na prawej. Jak z prawej zadziała to w kablach będziesz szukać przerwy na lewej stronie.
  6. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ...
  7. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tragedia ? ale kto co lubi ?
  8. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Takie ?
  9. Plastidip jest naprawdę dobra alternatywa ja miałem chyba z 6 warst jak dobrze pamietam, na grillu tez coś koło tego jak nie więcej. W lampach malowałem tez srebrne ‚łyżwy’ i tez zero problemu Pod listwami po zimie to zazwyczaj było co sprzątać ?
  10. Super ogarnięte listwy, a zastanawiałem się u siebie jak kiedyś jak to ugryźć ja na listwach miałem plastidip i trzymało 3 lata. Tylko jak użyjesz prickbort to potrafią się brzydkie zrobić i po jakimś czasie mogą się łuszczyć
  11. Ja tam nie miałem ochoty sprawdzać ?
  12. Zestaw jeszcze zdrowy plus żonka śmiga na miastowych trasach wiec nie widzę potrzeby ?
  13. Pytam bo ja nie zmieniałem i drugim razem jakbym zakładał to na pewno dźwignie ręcznego tez bym wymienił. Trochę rzeźby trzeba zrobić a i tak nie będzie idealnie No i linki potrafią haczyc tak wiec fajnie, ze u Ciebie komplet wleciał ?
  14. nie tylko tego brakuje ? auto rozebrane pod sprzedaż
  15. Dużo lepiej na tych felach ? a co do dystansów to chyba zostaje na zamówienie z dystom.pl ?
  16. Przód lampy w środku czarne, tylne przyciemnić jak w c7 lift i ewentualnie lustra z a4 składane Ale i bez tego jest
  17. A tak w ogóle to może ktoś przerabiał zmianę kiery multi na kiere z łopatkami z gti ? Na forach mało pisze czy trzeba samo kodowanie zrobić czy ewentualnie coś jeszcze ?
  18. ciii bo ten sezon jest ostatni dla opon letnich ?
  19. Nom tutaj kamelus ma racje... ja zdziwiłam się przy wyciąganiu foteli. Sporo swego czasu wyciągałem foteli w tesli S czy X i tam samemu idzie je wyciągnąć przez dzrzwi. W a4 są ciężkie i trzeba dwoje żeby przez drzwi je wyciągnąć. Jako, ze sam byłem to na metalowe szyny poszły grube skarpety, oparcia złożyłem z tylu, podniosłem do góry rozłożenie fotele przednie i przesunąłem je na macie bagażnika tak wiec w avancie czy sportback’u idzie je wyciągnąć bez inwazyjnie samemu. W sedanie było by ciężko ?
  20. Hehe, chętnie bym dlubna z zawiasem i kołem ale chętnie tez wole sobie pomieszkać na chacie dostałem bana na robienie cokolwiek innego jak eksploatacja także tego ?
  21. Mały up i lekkie odchwaszczaniem po zimie szczególnie w środku
  22. Sorka nie napisałem, ze o przód mi chodzi ?
  23. Dużo rzeźby, żeby to wszystko złożyć i działało jak należy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.