Treść opublikowana przez Norbas
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
O zakup nowego logo i ringu
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Zdarza się, co zrobisz Ja bym przemyślał logo w ori kolorze a ring tak jak piszesz. Daj znać wiele cię wyniosło za ring i logo
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Ładnie kierata wyszła ? ps. Co to za pęknięcie na ringu w poduszce ?
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Allroad po lifcie tez ma szmatę z przodu
-
B8 TrOOOOp
Nie słyszałem żeby przecierały się kable. Lusterko -przelotka gumowa po między zewnętrzna częścią dzwi i wewnętrzna- potem kable idzie w oplocie w dół do sterownika. Zostanę Ci chyba ściągnąć boczek i szukać korozji na kabli lub pod izolacja złamane przetarte kable.
-
B8 TrOOOOp
Przełóż sobie fotochromy i zobacz czy grzanie i fotochrom działa na prawej. Jak z prawej zadziała to w kablach będziesz szukać przerwy na lewej stronie.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Tragedia ? ale kto co lubi ?
- B8 TrOOOOp
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Plastidip jest naprawdę dobra alternatywa ja miałem chyba z 6 warst jak dobrze pamietam, na grillu tez coś koło tego jak nie więcej. W lampach malowałem tez srebrne ‚łyżwy’ i tez zero problemu Pod listwami po zimie to zazwyczaj było co sprzątać ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Super ogarnięte listwy, a zastanawiałem się u siebie jak kiedyś jak to ugryźć ja na listwach miałem plastidip i trzymało 3 lata. Tylko jak użyjesz prickbort to potrafią się brzydkie zrobić i po jakimś czasie mogą się łuszczyć
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Ja tam nie miałem ochoty sprawdzać ?
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
Zestaw jeszcze zdrowy plus żonka śmiga na miastowych trasach wiec nie widzę potrzeby ?
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Pytam bo ja nie zmieniałem i drugim razem jakbym zakładał to na pewno dźwignie ręcznego tez bym wymienił. Trochę rzeźby trzeba zrobić a i tak nie będzie idealnie No i linki potrafią haczyc tak wiec fajnie, ze u Ciebie komplet wleciał ?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
nie tylko tego brakuje ? auto rozebrane pod sprzedaż
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Dźwignie hamulca ręcznego tez zmieniłeś ?
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Dużo lepiej na tych felach ? a co do dystansów to chyba zostaje na zamówienie z dystom.pl ?
-
A4 B8 Allroad
Przód lampy w środku czarne, tylne przyciemnić jak w c7 lift i ewentualnie lustra z a4 składane Ale i bez tego jest
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
A tak w ogóle to może ktoś przerabiał zmianę kiery multi na kiere z łopatkami z gti ? Na forach mało pisze czy trzeba samo kodowanie zrobić czy ewentualnie coś jeszcze ?
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
ciii bo ten sezon jest ostatni dla opon letnich ?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Nom tutaj kamelus ma racje... ja zdziwiłam się przy wyciąganiu foteli. Sporo swego czasu wyciągałem foteli w tesli S czy X i tam samemu idzie je wyciągnąć przez dzrzwi. W a4 są ciężkie i trzeba dwoje żeby przez drzwi je wyciągnąć. Jako, ze sam byłem to na metalowe szyny poszły grube skarpety, oparcia złożyłem z tylu, podniosłem do góry rozłożenie fotele przednie i przesunąłem je na macie bagażnika tak wiec w avancie czy sportback’u idzie je wyciągnąć bez inwazyjnie samemu. W sedanie było by ciężko ?
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
Hehe, chętnie bym dlubna z zawiasem i kołem ale chętnie tez wole sobie pomieszkać na chacie dostałem bana na robienie cokolwiek innego jak eksploatacja także tego ?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
Sorka nie napisałem, ze o przód mi chodzi ?
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
Dużo rzeźby, żeby to wszystko złożyć i działało jak należy ?