Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Sorka za spam ale widze, ze masz superba z 2016... mozesz napisac czy masz adblue u siebie ? z kodow wynika ze nie a auto po 2015 wiec powinein w teorii posiadac pozdrowki
  2. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja miałem 255/35 20” i nie było tragedii ale celował bym w 235 lub 245/35
  3. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wielkie. Wczoraj trochę pogrzebałem w broszurach i niby tylko 1BQ oraz 1BL były sterowane za pomocą ADS
  4. Trochę burdel z tymi kodami widzę A jaką przy konfiguracji brałeś ? 1BV czy 1BE czy może jakąś inną ?
  5. Hejo, dałbyś raDe sprawdzić jaki kod masz pod Audi drive select masz może 2h1 , 2h2 czy może 2h3 ?
  6. Hejo, dałbyś raDe sprawdzić jaki kod masz pod Audi drive select masz może 2h1 , 2h2 czy może 2h3 ?
  7. Hejo, dałbyś raDe sprawdzić jaki kod masz pod Audi drive select masz może 2h1 , 2h2 czy może 2h3 ?
  8. Hejo, dałbyś raDe sprawdzić jaki kod masz pod Audi drive select masz może 2h1 , 2h2 czy może 2h3 ?
  9. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W olku masz inne lustra. Są większe i dłuższe.
  10. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zawiecha 1bp bo to allroad
  11. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany ktoś ma wiedzę co kod 2H1 czyli audi drive select obejmuje ? Ten kod obejmuje tylko skrzynię i silnik i układ kierownuczy czy może jeszcze oddziaływuje na zawieche ? :HI:
  12. Kto wymieniał ? Sprzęgło alternatora wymieniałeś również ?
  13. O widze Adiego odwiedziłeś ? ładnie kreski zrobił ? dużo ci zeszło ze spalania względem tego badziewia z aso ?
  14. Więcej stali jak w zwykłej a4 do skrzyni dwa filtry jakby co ?
  15. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Duży serwis plus wymiana radia, podłączenie camery, montaż chlapaczy z przodu, wymiana paska i napinacza bo stary miał dość, montaż ledwó, wymiana łączników staba i to chyba tyle ? A jeszcze było czyszczenie przy progach za nadkolami zanim weszły chlapacze Na weekend jeszcze ceratec muszę wlać bo niestety nie doszedł na czas i starczy na razie ?
  16. Na razie podchody... jeszcze jest kilka innych na oku ale z moim czepialstwem to różnie może być. Ogólnie zadowolony byłem z Olka, dobrze się tym jeździ, ale czegoś mi tam zawsze brakowało... Dzieki
  17. Tańszy w eksploatacji. A druga sprawa, ze jakby włożyć tam pneumatyka to automatycznie cena auta windowała by w górę i mało kto by to kupował . Zreszta wersje allroad nie ważne czy to a4 czy a6 są mniej popularne...
  18. Chodzi jak sieczkarnia i Pracuje głośniej. Przy przyspieszaniu powyżej 1800 od 3 biegu słychać bardziej wtryski Softa się nie obawiaj jak jak tuner zrobi softa z głowa to nawet limiterow na skrzyni nie ruszy co do s-tronic’a to niestety ale mechatronice czy tez sprzęgła będziesz musiał ruszyć kiedyś ?
  19. Graty auto, mega fajny allroad Ci się trafił ?? mala sugestia to to abyś podjechał do ogarniętego tunera i wgrał chociaż ori soft ten przed afera dieselgate. Wieksza moc, mniejsze spalanie i inne zachowaniem skrzyni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.