Treść opublikowana przez Norbas
-
VW Polo 6R 1.4Tsi 180km Flashrot
Robi robotę koło. Trafna kolorystyka pod budę ? Ps. Co tam za następca a4 będzie ?
-
Seat Exeo 1.8T 244hp/348nm 320/288mm cupra
Coś się dzieje ? faktycznie 18" na tej budzie trochę się gubi ale nie ma tragedii, zostawisz sobie na zimę ?
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
Mały aktual coby pamiętał ? 36200 km wymiana świec zapłonowych, nabicie klimy oraz serwis hamulcowy.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jeżeli jest możliwość to proszę o sprawdzenie pozdrowki WAUZZZ8K3EA122549
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Będzie się działo
-
A4 B8 Allroad
Dobrze, ze ogarniete jak trzeba
-
A4 B8 Allroad
Nie pierwszy przypadek, ze placa a potem nic nie ruszone Takie czasy a dalej czlowieka potrafia ojeba© z kasy :/
-
A4 B8 Allroad
Czasami lepiej już nie wymieniać oliwy W BMW w tipach tez jak ruszysz czasem olej to masakra ? Daj namiar skąd bierzesz zestawy naprawcze ja będę musiał u siebie w końcu się zebrać i kumpla...
-
A4 B8 Allroad
Zdażają sie i szybciej ja już przy 64kkm mialem... 60kkm to za duzo na interwal...
- A4 B8 Allroad
-
A4 B8 Allroad
Oni to maja ceny ?
-
A4 B8 Allroad
Tak wiec podejrzewam, ze w aso będą chcieli wymienic tylko okablowanie mechatroniki
-
A4 B8 Allroad
Tak zgadza się ale na gwarancji po mimo, ze maja tpi to zaczynaja od SW czy tez adaptacji. Szkoda, ze tak szybko nie orzekają tego podczas trwania gwarancji. Zestaw co podpadłeś jest nie kompletny i warto wymienic jeszcze jeden solenoide vbs od głównego ciśnienia. W tym pakiecie co podałeś jest Solenoida vfs sprzęgła 1 i 2 oraz solenoida vbs chłodzenia sprzęgieł, która rzadko kiedy się psuje. Bardziej dostaje solenoida głównego ciśnienia. Do tego jeszcze rurka na przejście z płyty mechatroniki do sprzęgła i drugi zespół rurek od pompy do płyty. Ja bym przemyślał naprawę w aso bo nie będą w stanie nawet po takiej naprawie sprawdzić mechatroniki pod katem ciśnień
-
A4 B8 Allroad
Dziwne, że aso tak orzekło bo jak nie ma żadnych błedów to się nie podejmują wymiany Co u nich zawiera skład mechatroniki ? Same płytki ? Cena z robotą ?
-
A4 B8 Allroad
Masz jakieś błędy itd ? Co się dzieje ze skrzynia ?
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Mam i ja ty chyba masz hammam jak się nie mylę... ja sobie wziąłem samurai i tez jest ?
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
No niestety realizacja modow zawsze dłużej trwa ?
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Zależy jaki wózek b8 dużo większe jak b7 nie jest. Z tylu według mnie jest tak samo. Fotelik odwrócony do kierunku jazdy się mieści ale za wiele miejsca z przodu nie ma po jego zamontowaniu. Ten sam fotelik miałem w b5, b7 i b8. Ale bagażnik troszkę większy. 490l czy jest szerszy to chyba nie bardziej dłuższy i wyżej jest osadzona roleta imo. Przy dzieciach i żonie to nawet transporter czy sprinter jest mały Ja jakbym mial wybrać drugi raz to zastanowiłbym się nad c6/c7 chociaż wnętrze b8 bardziej mi odpowiada:)
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
Modzik must have Od tego gostka brałem dioda LED super jasna 5 mm T3 T4 T5 R3 R4 R5 12v 8881703257 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro za 2,90 zł - dioda LED super jasna 5 mm T3 T4 T5 R3 R4 R5 12v (8881703257). Allegro.pl -...
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
Ty pewnie będziesz montowal to u siebie w exeo co nie? Jak tak to didy 5mm idalnie wchodzą w mocowania ori diod klamek. Do tego klej na gorąco i finito. Tak samo robiłem w B7 jak i obecnie B8
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
W rezystory juz się nie bawię. Kupiełem diody z wbudowanym rezystorem One mają 5mm. Diody musialem spilować aby ladnie swiatlo się rozchodziło. Montaż na gorąco
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
No to teraz pytanie czy skrzynia 0B5 DL501 to wszystko to samo do 2.0tdi i 3.0tdi... Bo jeżeli tak to dwumas bez problemu powinien przypasować. No nic będę miał możliwość mieć porównanie dwoch kół to się wypowiem.
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Ciekawe czym się różni. Tarcza zabierakowa tez inna. Ciekawe czy otwory mocujace sa takie same i średnica. Może się tylko różni budową i wytrzymałością. Z tego co patrzyłem na aukcjach to waga ta sama niby...
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
Mały up. 30800 olej plus filtry + żarówki w halo i reflektorze na osram cool blue. Ponadto servis hamulców i dodatkowe oświetlenie dzwi A i dodatkowo ostatnio przekodowalem abs z ASR off na ESP SPORT i ESP off
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Szybka wymiana paska osprzętu ? Wymiana napinacza bez problemu łatwy dostęp do śruby i trochę miejsca na manewrowanie aby go wyciągnąć/ włożyć. Klucz 13 do tej operacji i wiertło 4,5 do blokowania napinacza. ( ori napinacz litens) Sprzęgło alternatora dość mocno siedzi ale idzie odkręcić bez ściągania altka, w CGLC trzpień altka ma splina M10 jak coś.( sprzegielko ori od ina). To samo rolka prowadząca.( ori również ina) Mało miejsca na wykręcenie śruby ale delikatnie naginamy obudowę wentylatora i nie ma problemu. Pasek altka ori conti. Jakby ktoś miał info czy dwumas z 3.0tdi do s-tronica pasuje do 2.0tdi lub jaka jest różnica to byłbym wdzięczny sprzęgła z tego co ogladalem to te same niby. Co prawda mam drugi dwumas nowy fabrycznie wymieniony na gwarancji ale przy toczeniu się z górki mam chrobotanie/stukanie z okolicy skrzyni, na wolnych obrotach tez szczególnie na zimnym lub jak z 5 min stoi na wolnych obrotach przy rozgrzanym silniku.. IMG_5550.MOV IMG_5549.MOV . tym razem już sam sobie to ogarnę ale wolałbym włożyć dwumase od 3.0tdi gdyby to podeszło. Dodam filmik może ktoś miał podobnie...