Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Czasem faktycznie Niagara potrafi być Mnie bardziej o Norwegię chodziło w PL się nie orientuje ale w NO to gruby hajs za 3.0 wersje... Dodatkowo na 850 aut 4 to 3.0 ??
  2. No ma ale i tak nie ma tragedii. Rozrząd dostaje po d*pie, według mnie przez start/stop Oraz Wymianę oleju. Znajda się auta, które nie dobijają do setki... co do ubytku płynu to zbyt duża temperatura w środkowej części robi swoje i uszczelki oraz króćce nie maja tam lekko. Gdyby nie to, ze w NO ceny 3.0 zabijają i ich liczba w A4 jest nie wielkie to chciałbym mieć taki zestaw Przy jakim przebiegu wymieniałeś opisane rzeczy ? Dużo już masz nalatane ?
  3. Motor i skrzynia bajka ? Drugie albo trzecie do kalendarza ?
  4. Norbas odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    Możesz jeszcze zrobić odgrzybianie za pomocą „maszynki ultra dźwiękowej” do niego wlewasz płyn i zostawiasz na 15-20min. Plyn jest bakteriobójczy. Przy tej metodzie auto zagrzane, temperatura 22*/obieg zamknięty/nawiew tylko na przednia środkowe kratki, boczne zamknięte oraz z tylu jak posiadasz. Prędkość nawiewu minimum. Druga metoda tez z płynem ale dodatkowo włącza się ozon od 15-30 min a potem przez 15min podaje pare z płynem. Auto nie musi wentylować powietrza. Wsadzasz do bagażnika albo pod nogi pasażera. Taka kuracja powinna pomoc. Jak tylko parownik to demontaż tunelu i ogień. Potrzebne narzędzia: Grzechotka 1/4 przedłużka 1/4 Torx 30 Torx 25 Nasadka 8mm Nasadka 10mm Browar ?  Do czyszczenia Tez używałem produktów wurth. Preparat do dezynfekcji HVAC. Miałem 1 puszkę ale można spokojnie dwie rozpylić. Użyłem również izopropanolu. Demontujemy boczna obudowę przy schowku. Następnie pod kapką schowka mamy 2 śruby oraz 3 po otworzeniu schowka i 1 od boku po ściągnięciu bocznej obudowy. Wszystkie na 8mm Potem demontujemy próg wewnętrznych przy słupku A. On jest na spinkach także podważamy go od miejsca łączenia z progiem słupka B. Przed demontażem tunelu nawiewu musimy zdemontować kanały wentylacyjne na nogi oraz kanał wentylacyjny, który idzie z HV do kratki pasażera. wentylator tez wyczyszczony muszę jeszcze znaleźć nr dodatkowego filtra w podszybie. Z tego co wiem tylko na Chiny szło ?
  5. Graty fury, piękny sedan ? gdzie potrzebne graty zamówiłeś do kierunków ?
  6. Do nagrzewnicy nie doszło bo kasz filtr po drodze wiec ciężko aby go przebiło. Ściągaj tunel i sprawdzaj.
  7. Pewnie tunel jak w e60 i trzeba rwać cała dechę a potem tunel rozkręcać jo ?
  8. Trzeba było klimą się zająć. Wiesz jak w norkowni robią serwis klimy i jako oni sami palą się do tej roboty ? Jeszcze muszę podjechać nabić i zrobić ozonowanie wnętrza jak znajdę chwilkę. Luz na szelkach
  9. Czyszczenie klimy... trochę zeszło ale warto było, w końcu świeży chłodek ☺️
  10. No różnie to bywa... ale spalanie było by niższe gdyby program po aferze, który wygrali był lepszy po akcji jest spadek mocy/ inaczej chodzi i ma większe spalanie. Przy wypalaniu dpf mam mniejsze spalanie na odcinku 15km niż jak bez. Średnio w cyklu mieszNym 8.3-9l. Na trasie do 130kmh w dani 6,2-6,6l. Na trasie po NO zszedłem raz do 5,6l prędkość nie większa jak 90kmh Sam już myślałem, żeby wymienic na 2.0tfsi... ale zobaczę jak będzie po programie Czyli tez masz 12 litrów na rezerwie. Myślałem, ze to mój ma taka duża rezerwę.
  11. Wytniesz sobie
  12. Fajny zapierdzielacz ? rotory pasują ? bezawaryjności
  13. Nie wiem jak odebrałeś komentarze ale na pewno nie były złośliwe . Jak już quattro jedno i drugie chcesz mieć to pomyś chociaż nad ściągnięciem ramki rejestracyjnej lub założeniem takiej bez żadnych napisów itd. Przód sporo zyska
  14. 177KM ma 314mm i tył 288mm jo ? Przejście na eSkowe zaciski 345/330 będzie mocno odczuwalne? Starczy spokojnie do ciężkiego allroada czy lepiej zainwestować w coś lepszego ? Jakieś sugestie ? Powoli kończą się hamulce przód/tył...
  15. Profi jak zwykle. Poka te kierunki
  16. Może być ale w b5 mam tak 5 lat i nic się nie dzieje.
  17. Fajne to masz i jakoś już wyglada Zrobil byś jakaś fajna sesyjke i do kalendarza pyknął ?
  18. Do tego jeszcze parcianka na nakładkę i jest bajka na długi czas
  19. Graty auta. Bardzo fajny kolorek z potencjałem ? bezawaryjności
  20. Norbas odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Gulia to taki misz masz ? trochę BMW w środku/audi i merc ale mimo wszystko udał się im ten samochód z zewnątrz jak i wewnątrz ? P.s ledziki robią robotę w trójce ?
  21. To co jak coś b6 na liście do odsprzedania jest ? Ja tez chciałem coś z audi... a1 albo a3 ale za ta cenę to tam nic w wyposażeniu nie było.
  22. Nom od 2012 weszły już EA211 w golfie 7 i a3 8V ... na pasku i bez poważniejszych problemów. Zdąża sie, ze przy turbo jak się nie mylę cięgno się wyrabia i grzechoczę. Kupuje się specjalny klips i po problemie. W dżecie poliftowej 2014 wkładali silniki ea211 Z paskiem i już z technologia ACT i są jeszcze bardziej oszczędne od tych pierwszych ea211. Ale ty to juz pewnie wiesz ? Jak znajdziesz z niskim pewnym przebiegiem to warto brać.
  23. Skrzynia chodzi bardzo ładnie. Zero opóźnieni, szarpnięć przy zmianie. Jedynie jak dojeżdżasz do skrzyżowania i się toczysz i nagle dajesz mu gaz to jest opóźnienie ale te oprogramowania do 2017 tak maja. Ale mimo wszystko inaczej się jeździ z mokra i sucha. Sucha jak zmieni to tak jakbyś miał na chwilkę odłączone sprzęgło i nagle dołączone. W mokrej jakby sprzęgło było caly czas zespolone z motorem. Jeździłem jeszcze superbem z sucha. Rok produkcji był przed końcem 2018 także znowu inny program i troszkę rozbudowana skrzynia. Tam nie zauważyłem tych opóźnień. Rozmawiałem z kolega z aso i mówił, ze w polo/fabi/ Ibizie w silnikach 1.0/1.2 maja mało aut ze zużytymi sprzeglami w przedziale 100-150kkm. Golf/ octavie/ superby już przy 80kkm mogą mieć zużyte sprzęgła i szarpie podczas zmiany na wyższy bieg. W suchej aso nie przewiduje wymiany oleju, ja do wymiany mam jeszcze sporo czasu jakbym chciał to zrobić. Obecnie 25kkm także zastanawiam się czy 30kkm nie odfajkować tego. 1.4 tsi fajny silnik ale oglądałem/ słuchałem je w 5 różnych autach i 2 chodziły według mnie poprawnie. Wsio poniżej 90kkm. Najlepiej chyba szukać wersji bez ACT. W która jette celujesz ? Oglądałem 6 generacje z 1.6tdi i dsg. W środku wydaje mi się ze słabsza jakość wykończenia niż golf 7 ale jakby troszkę więcej miejsca na tylnych siedzeniach. Ponadto od tankowania na dystansie 255km wyszło 5.7 przy cyklu mieszanym. Także nie jest źle a auto tez deptane od

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.