Treść opublikowana przez Norbas
-
Ktoś użytkuje quattro ultra w Audi A4 B9?
Prawidziwe quattro skonczylo sie na modelu B4/C4....
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
I cyk kolejny modzik podłapany... czekać, aż co drugi będzie miał w standardzie...
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Skąd ja to znam
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Poleruj tłusto będzie lustro szkoda teraz auto jeździć Spokojnych i radosnych ?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Wesołych i radosnych świat ???
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Przyznaj się ze przez te dźwięki padła taka decyzja Graty zamówienia na hybrydę ta niby skrzynia cvt to taki zespół napędowy... silnik elektryczny/rozrusznik i skrzynia biegów jako jedność ? do okresu gwarancyjnego bajka ? chociaż potem tez nie powinno być problemu o ile był odpowiednio traktowany silniczek 1.5 tam będzie ?
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Na konsole jedyne 6k zł kamelus ile już masz nalatane tym autem ? Jak zawiecha i s-tronic się sprawuje ?
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
No i gicio, teraz można latać na pewniaka ? mówili czy coś się przestawiło po takim przebiegu ?
-
B8 TrOOOOp
Pany lusterka składane z fotochromem i opuszczanym lusterkiem ile ma mieć pinów. Pytam o B8.5
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No to teraz soboty doczekać się nie możesz ? fajnie, ze wsio ogarnięte teraz niech cieszy ?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Poszło pw ale wklejam jakby ktoś jeszcze chciał 8K0837019H7PE prawy przód pod przełącznik 8K0837020H7PE lewy przód 8K0839019F7PE tył lewy 8K0839020F7PE tył prawy
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Czekam na info odnośnie led w halo i kierunki Mogą być nawet linki
- B8 TrOOOOp
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Rób, rób bo jest różnica szczególnie w otwieraniu Za 999 to były używki... za ta sama kasę jak nie mniejsza masz w aso bez rabatów brałem z aso.
-
B8 TrOOOOp
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Pitole, już znalazłem procedurę i będe działał po nowym roku Tymczasem smaczki na pokładzie klameczki plus zmiana podświetlenia... zdjęcia jak zawsze nie oddają efektu ale jestem zadowolony Wpadły jeszcze w halo osram cool blue boost. Na dole małe porównanie jakby ktoś miał problem z doborem... trzeba będzie chyba zainwestować w ledy tak jak koledzy polecali
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
W peugeot expert 40kkm ? To jest wyścig kto więcej na oleju zrobi ? 15kkm to już sporo...
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
Pany mam problem. Wymieniłem czujnik i zrobiłem adaptacje z resetem starych wartości. Ktoś ma jakieś pomysły. Bledy poniżej
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
8kkm od zakupu wiec przechodzimy z LL na SL olej plus filtry... filtr powietrza wymieniony po raz pierwszy od nowości, dziadostwo ?? Po przejściu na Ravenol temp oleju jest wyższa przy normalnej jeździe. Szybciej się rozgrzewa. Przed było 83*-86* a teraz 89-91* Zobaczymy jak przy prędkościach autostradowych będzie. pytanko, ktoś moze wymieniał sam filtr paliwa i wie jak uruchomić odpowietrzyć układ przez vcds w polifcie ?
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
Miodzio... co za lampek użyłeś ?
-
Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6
A gdzie jest napisane, ze najmocniejsza 2 litrowka... nie wszyscy wiedza o co chodzi... s-line plus... bezkluczykowy system... system oświetlenia ambientowego... tych dwóch nawet nie ma... rozumiem koloryzacje ale niech będzie prawdziwa....
-
Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6
Ktoś z opisem poleciał konkretnie, najmocniejszy motor mimo wszystko graty auta i bezawaryjnosci
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
No różnica jest spora papier ścierny na rękę i się docierajcie ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Krystian z aso brales czy od kogoś innego ?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Ja dla siebie zazwyczaj wsadzam ori cały rozrząd i osprzęt a , ze auto robiłem pod sprzedaż to wziąłem ta pompę hepu... stara pompę. Jak sxiagnelem ori to było widać i czuć roznice... ja teraz jeszcze męczyłem się z termostatem bo myślałem ze ori jest trafiony ale przy wyciaganiu starego urwałem wąsy w obudowie... kupiłem nowa obudowę i jest spora różnica