Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Trzeba było spróbować popuścić wszystkie sruby na wagaczach nawet na tych co nie wymieniałeś. Zawieszenie się obniżyło i to może powodować skrzypienie podczas hopek, przejazdów przez dziury itd. Poza tym ładnie teraz wyglada
  2. Hehe No tak jak za 30juro to pewnie rotacyjna. A ona potrafi tańczy jak szalona w odpowiednich rękach
  3. A wydawało mi się, ze była ciepła
  4. Dzisiaj wolniejszy dzień i małe wyzwanie...tym razem nie z Audi a z kolegi Volvo Auto odebrał 3 tygodnie temu a dopiero teraz był czas na jego zabezpieczenie Auto prawdopodobnie było jako demo... Poniżej lini klamek była robiona korekta dwuetapowa a powyżej przelizałem finiszem Pierwszy raz pracowałem z takim pojazdem i powiem szczerze, że można nieźle się nagimnastykować jako, że nie mieliśmy bazy pod rusztowanie posiłkowałem się drabiną. Tam gdzie mogłem to zrobiłem co trzeba. Ważny był w prawdzie dół bo tam nawet po 3 tygodniach i 7kkm było sporo asfaltu i innych drobiazgów. Przed polerowaniem, zabudował niestety lakierowana przez firmę zewnętrzną... wygląda to jakby ktoś się uczył lakierować auto ogarnięte wcześniej zgodnie ze sztuką lewa po obróbce 2step a prawa przed Przed po lewa strona po Prawa strona przed Prawa po Auto po wosku
  5. To samo. W 4-6 cylindrowych nie ma różnicy. Nie wiem jak z v8;)
  6. No tam niestety trzeba wcześniej ogarniać... powodzenia w szukaniu
  7. No to słabo... mogłeś codziennie przesz tydzień aplikować wd40 i potem wybijakiem ładnie by poszło... szkoda ale zawsze problem jak to nie ruszane dokręcone aż strzyknie w łapie.
  8. Śruba nie chciała wyjść ?
  9. Dobrze, ze przetarłeś szlak swap’a na 3g+ Jeszcze 3 strefy, quattro i można sprzedawać
  10. Czarny mat i będzie git ?
  11. Konkret q5. Piękne fotele
  12. Piękny weekend tak więc trzeba było go wykorzystać... auto oczyszczone a na nie rozprowadzony wosk syntetyczny w płynie od gyeon'a czyli wet coat. Mam w planie ogarnąć jeszcze przed zimą korektę i na to wosk naturalny... zobaczymy jak wyjdzie. W miedzy czasie logo audi z tyłu pokryte czarnym matem oraz pozbyłem się znaczka quattro z klapy Pozdrówki
  13. I kolejne lata z bani... przeszło by bez zmiany tarcz i klocków czy to był warunek ? Co tam ciekawego planujesz
  14. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    5 lat albo 120kkm. Ori pasek to dayco lub conti i tyle robią bez problemu. Mimo wszystko i tak mam w zwycZaju wymieniać co 90kkm. Ja zaraz po zakupie w BRB wymieniałem przy 116kkm i to po 6 latach. Od nowości był ori zestaw. Stan pasja jak i rolek, pompy bdb. Jedynie termostat uwalony.
  15. Jak ktoś ma rękę i główe do tych silników to nie ma czego się obawiać Dwa łańcuchy to za mało... im dłuższy łańcuch tym ciężej go naprężyć. Nawet przy 100kkm już potrafiły mieć problemy. Do tego jeszcze często jest basen przy chlodniczce spalin i potem robi się bagno. Co do pneumatyki to przednie zestawy są solidne. Tył potrafi szybko się zepsuć. Kompresory padają bo wilgoć się zbiera lub gdy układ jest nie szczelny sporo pracuje aby utrzymać wsio w ryzach.
  16. No niestety na zachodzie NO nie dam rady z welurem a chetnie bym gumę wymienił. 60-70% pada wiec wilgoć w aucie robi się w moment...
  17. Rozrząd to rozrzad na niego zawsze przyjdzie czas jak będziesz go robił to niech Ci sprawdzą przy okazji napęd pompy wraz z ołówkiem mimo wszystko wydaje mi się, ze rozrząd jaki i cały motor jest trwalszy niż ten po 2012
  18. Dzieki ? Gała już na miejscu
  19. Przyjemne C6 w sedanie niechaj cieszy i jeździ bezawaryjnie ?
  20. Odrazu lepiej no chyba ze bardzo je chcesz to prysnij dipem i będzie ok.
  21. Nowa? Dużo za taka wziąłeś ?
  22. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hmm... nie znam LM bo nigdy go nie stosowałem ale w 2.5 tdi b5 przeszedłem z niby Castrola na valvoline i na trasie przy prędkościach 160 w górę nie miałem powyżej 110* . Na wczejsciejsZym potrafił wbijać się delikatnie poza 120* Nie pamietam ile teraz miałem dokładnie jak się bujalem za c7 i f31 w drodze do pl. Nie wydaje mi się abym miał więcej jak 110* przy 180-215km/h. Tyle, ze silnik 2.0 cglc ale również z s-tronic Olej jeszcze castrol LL. Dla przykładu podam, ze u teściowej w pejocie 2.0hdi przy 160 -180temperatura prawie 140*

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.