Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Graty auta. Teraz jak przyciemnione szybki wleciały to fajnie by było ogarnąć relingi, znaczek z tyłu na klapie i grill na czarno. Do tego usunąć oznaczenia na klapie i git
  2. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Działa bez problemu bo miałem z kierą od B8,5
  3. To samo tylko ilościà kabli we wtyczce się różni
  4. Dobrze wygląda Srebrny jest za***isty a szczególnie z czarnymi dodatkami nic dziwnego, że wzorują się i powstają podobne auta
  5. W B7 czułem się najlepiej, A3 fajne do szaleństw nie powiem, kilka nowych aut objechało i jakieś a6 w 3.0tdi ale nie widziałem się w nim na dłuższą metę... Na tapecie A4/ A4 Allroad i A5... do tego najlepiej w 3.0tdi ale to jak na lekarstwo. Jest jedna ale zastanawiam się czy lecieć spory kawał coby auto oglądnąć... pod "domem" mam A5 3.0tfsi, które też kusi ale nie znam tego silnika wcale i cały czas myślę czy A5 starczy pod względem bagażnika....
  6. Kawałek ja o 1100 wiecej A widzisz, kumpel mi powiedział, że jakaś impreza się szykuje z autami to chętnie podjadę a Ty pewnie nad morzem
  7. Na długo jesteś ? Ja będę od 31.07. Mam zamiar się wybrać na vagwalbrzych będziesz może ?
  8. Auto sprzedane i teraz szukam nowych czterech kołek ?
  9. Bleee, coś Ty Adaś zrobił tamta była fajniejsza ... Teraz jest jak powiino być jeszcze gałka do ogarnięcia i będzie cacy btw już w PL ??
  10. Przyszedł mi dzisiaj kompresor hella do 2.0tfsi a3. zalany olejem po korki i zalakowany. Instrukcja mówić aby zlać cały olej zrobić 10 obrotów wirnikiem i zalać spowrotem ten olej ale tym razem w odpowiedniej ilości
  11. Graty auta bo naprawdę zdrowy egzemplarz Ci się trafił i jak widać można coś jeszcze porezać ? bez awaryjności ?
  12. Zaczyna się niewinnie a kończy się na profi oklejaniu ? świetnie wyszło
  13. Wiadomo jak zabezpieczone to tez inaczej. U mnie skóra przecieraną o konserwowana regularnie ale widocznie słaba jakość jak tam plan 3.0tfsi ?
  14. Switnie teraz wyglada. Gdzie robiłeś ? Daj znać jak skóra będzie wygladac po 10kkm... ja obszywalem i po tym przebiegu skóra chyba traci barwnik...
  15. Norbas odpowiedział(a) na Marcinek5567 temat w 3.0TFSI
    Podbijam
  16. Miesiac temu walczyłem z podmiana gratów na serie... i tak kilku rzeczy nie wyciągnąłem bo już mi się nie chciało ? roboty jest w uj. Fakt,ze podmianke robi się szybciej ze względu na to iż już pamięta się co i gdzie odkręcić/poderwać/wyrwać Btw każde auto znajdzie swojego klienta... ja bym na forum nie wystawiał tylko normalnie na strony ogłoszeniowe... Myśle, ze bardziej tu chodzi o to, ze auto było grzebane/Texans aniżeli cena auta... sam jako Kupujacy szukam auta w serii bez żadnych przeróbek... do aut wyrezanych potrzeba osoby, która jest amatorem takich rzeczy lub podchodzi do tematu obojętnie imho
  17. Graty fury niechaj służy bezawaryjnie ??
  18. Korzystając z okazji to mam takie pytanko. Jest możliwość, że kompresor może być nie szczelny ? chłodnica szczelna, węże szczelne oraz na złączkach też jest git...
  19. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy B8,5 i A5 8T po lifcie posiadały już adblue, jak tak to jaki tam kod jest wpisany?
  20. Graty fury według mnie allroad sporo zyskuje po obniżeniu (Tak wiem, nie po to allroad został zaprojektowan aby go obniżać---Gusta guściki ) Bezawaryjności i powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.