Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Dzięki za szybką odpowiedz... Wiesz może czy problemy zdażają się przy jakimś określonym przebiegiu czy nie ma to specjalnego znaczenia i pada jak mu się podoba ?
  2. Ktoś ma jakieś info czy S-tronic w modelach poliftowych jest w jakiś sposób poprawiony ?
  3. Z welly mam b8/ Q7 oraz r8 i tez uwazam, ze jakość ich jest dobra. Wiem, ze maga jeszcze b5, tt, q5 i A3 ale ciężko gdziekolwiek je dostać...
  4. Nie ma innej opcji Tylko ori bierz i daj znać czy jest różnica
  5. Nowy nabytek rs6 c5 w avancie ?
  6. Wczoraj była mała walka z termostatem bo auto nie dawało ciepła i nie nagrzewano się ... za wiele miejsca tam nie ma i niestety bez unoszenia auta ciężko go wymienić. Termostat wleciał ori 06F121111F. Nowy w aso bez rabatów ~240zl Obecnie auto trzyma temp jak trzeba.
  7. Kto co woli ? ja już zaraz 3 rok mam dipa i nic złego się z nim nie dzieje :;)
  8. Opoerdziel gril dipem na czarny mat i będzie git jak coś to relingi na próbę tez możesz prysnąć... jak nie będzie się podobać to zerwiesz z relingow i po problemie
  9. No to faktycznie miło z ich strony jak to nie problem to pyknij kilka zdjęć Grzesiek na pw
  10. Dzięki Zdecydowanie tak powinno wychodzić z farbyki... Zrobiłem jeszcze kodowanie i teraz wszystkie światła świecą się podczas hamowania. Pozycje ustawiłem na 18% @Seikokilla U Ciebie nie zlewa się to wszystko bo kolor jak piszesz nie do końca czarny Świetne auto mieliście do ślubu i do tego miejsce sesji również... super zdjęcia ? Lusterka czarne też chyba będą w planie bo widać mega to wygląda Zobaczymy... wolałbym bardziej wrzucić światła poliftowe
  11. Nitka do szycia. Potem krążek do sciągania kleju po odważnikach i po temacie. Znaczek czarny na czarnym aucie według mnie słabo będzie wyglądać ale kto co lubi Ważne abyś ty miał z tego przyjemność CZekam na ciepłe dni coby ogarnąć ramkę z przodu na czarno, znaczek z tyłu na czarno i logo audi na czarno Sniegu mało bo taki klimat ujowaty niestety. Prawie cały czas pada
  12. W końcu śnieg spadł... Przy okazji wyleciały znaczki z klapy poza Q
  13. Masz jeszcze to auto na gwarancji ? Jak nie to napisz do firmy ZF i oni dobiorą Ci olej/uszczelki pod skrzynie... powinno być sporo taniej ewentualnie uderz do dzika etc..
  14. Emblematy jak emblematy ale te klamki bym przytulił Ładny zestaw ?
  15. Oj tam dryftowac zaraz ?? żona musi to przeżyć ?
  16. No mam nadzieje, ze będzie zadowolony ? w między czasie zamówiłem wahacz na tył bo wyrżnalem i się wygiął... ??
  17. To jest inny temat rozrząd musi być spięty bo nie ustawisz pompek odkrecasz dźwigienki popychające które dociskają pompki w odpowiedniej fazie i tyle... do tego odkrecasz śruby mocujące stopki trzymające pompki w gniazdach i wypinasz konektory
  18. Paczka na mały serwis od Dziczka. Jeszcze czekam na termostat oraz świece i wymiana
  19. W końcu zabrałem sie za wymianę uszczelniaczy przy 172kkm... myślałem, ze bipy poleca w dół ale nic się nie zmieniło... korekcje oraz bipy takie same jak przed ale wydaje mi się ze środkowe uszczelniacze na dwóch cylindrach troszkę puszczały ... zobaczymy jak będzie w filtrze paliwa po jakimś czasie
  20. Sparco, eibach, h&r itd. Potem musisz jechać do vegvesen i oni to zatwierdzają albo nie. Mimo wszystko musis zapłacić chyba 600 koron... musisz sam wybrać co i jak. Ile tego dystansu potrzebujesz jak 10mm to zakładałby co popadnie
  21. Można, ale trzeba mieć tuv na nie. Te co ja miałem z dystom były w NO jako nie legalne
  22. Teraz palą się jak należy, brawo Ty Fajny ten ulep 18" tam masz ? Jakie ET i szerokość oraz co tam za zawiecha jest ?
  23. Przypomniałem sobie, że mam dobre koła zimowe z B7 Tak więc szybka przymiarka : Rożnica w ET i szerokości zrobiła swoje i zostają na zimkę Fakt, koza straszna ale może to się zmieni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.