Treść opublikowana przez Norbas
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
Dzięki za szybką odpowiedz... Wiesz może czy problemy zdażają się przy jakimś określonym przebiegiu czy nie ma to specjalnego znaczenia i pada jak mu się podoba ?
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
Ktoś ma jakieś info czy S-tronic w modelach poliftowych jest w jakiś sposób poprawiony ?
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Powiało świeżością git ?
-
Modele 1:18 - Otto mobile
Z welly mam b8/ Q7 oraz r8 i tez uwazam, ze jakość ich jest dobra. Wiem, ze maga jeszcze b5, tt, q5 i A3 ale ciężko gdziekolwiek je dostać...
-
Red Sportback 2.0TQ
Nie ma innej opcji Tylko ori bierz i daj znać czy jest różnica
-
Modele 1:18 - Otto mobile
-
Red Sportback 2.0TQ
Wczoraj była mała walka z termostatem bo auto nie dawało ciepła i nie nagrzewano się ... za wiele miejsca tam nie ma i niestety bez unoszenia auta ciężko go wymienić. Termostat wleciał ori 06F121111F. Nowy w aso bez rabatów ~240zl Obecnie auto trzyma temp jak trzeba.
-
A3 8P 1.9 tdi BKC Sportback Ambition Eibach Pro-Kit 18"
Kto co woli ? ja już zaraz 3 rok mam dipa i nic złego się z nim nie dzieje :;)
-
A3 8P 1.9 tdi BKC Sportback Ambition Eibach Pro-Kit 18"
Opoerdziel gril dipem na czarny mat i będzie git jak coś to relingi na próbę tez możesz prysnąć... jak nie będzie się podobać to zerwiesz z relingow i po problemie
-
Red Sportback 2.0TQ
No to faktycznie miło z ich strony jak to nie problem to pyknij kilka zdjęć Grzesiek na pw
-
Red Sportback 2.0TQ
Dzięki Zdecydowanie tak powinno wychodzić z farbyki... Zrobiłem jeszcze kodowanie i teraz wszystkie światła świecą się podczas hamowania. Pozycje ustawiłem na 18% @Seikokilla U Ciebie nie zlewa się to wszystko bo kolor jak piszesz nie do końca czarny Świetne auto mieliście do ślubu i do tego miejsce sesji również... super zdjęcia ? Lusterka czarne też chyba będą w planie bo widać mega to wygląda Zobaczymy... wolałbym bardziej wrzucić światła poliftowe
-
Red Sportback 2.0TQ
Nitka do szycia. Potem krążek do sciągania kleju po odważnikach i po temacie. Znaczek czarny na czarnym aucie według mnie słabo będzie wyglądać ale kto co lubi Ważne abyś ty miał z tego przyjemność CZekam na ciepłe dni coby ogarnąć ramkę z przodu na czarno, znaczek z tyłu na czarno i logo audi na czarno Sniegu mało bo taki klimat ujowaty niestety. Prawie cały czas pada
-
Red Sportback 2.0TQ
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Masz jeszcze to auto na gwarancji ? Jak nie to napisz do firmy ZF i oni dobiorą Ci olej/uszczelki pod skrzynie... powinno być sporo taniej ewentualnie uderz do dzika etc..
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Emblematy jak emblematy ale te klamki bym przytulił Ładny zestaw ?
-
Red Sportback 2.0TQ
Oj tam dryftowac zaraz ?? żona musi to przeżyć ?
-
Red Sportback 2.0TQ
No mam nadzieje, ze będzie zadowolony ? w między czasie zamówiłem wahacz na tył bo wyrżnalem i się wygiął... ??
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Fajnie b7 na tym kole wyglada ? jak na zimę wyglada sympatycznie ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
To jest inny temat rozrząd musi być spięty bo nie ustawisz pompek odkrecasz dźwigienki popychające które dociskają pompki w odpowiedniej fazie i tyle... do tego odkrecasz śruby mocujące stopki trzymające pompki w gniazdach i wypinasz konektory
-
Red Sportback 2.0TQ
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
W końcu zabrałem sie za wymianę uszczelniaczy przy 172kkm... myślałem, ze bipy poleca w dół ale nic się nie zmieniło... korekcje oraz bipy takie same jak przed ale wydaje mi się ze środkowe uszczelniacze na dwóch cylindrach troszkę puszczały ... zobaczymy jak będzie w filtrze paliwa po jakimś czasie
-
Red Sportback 2.0TQ
Sparco, eibach, h&r itd. Potem musisz jechać do vegvesen i oni to zatwierdzają albo nie. Mimo wszystko musis zapłacić chyba 600 koron... musisz sam wybrać co i jak. Ile tego dystansu potrzebujesz jak 10mm to zakładałby co popadnie
-
Red Sportback 2.0TQ
Można, ale trzeba mieć tuv na nie. Te co ja miałem z dystom były w NO jako nie legalne
-
A3 8P 1.9 tdi BKC Sportback Ambition Eibach Pro-Kit 18"
Teraz palą się jak należy, brawo Ty Fajny ten ulep 18" tam masz ? Jakie ET i szerokość oraz co tam za zawiecha jest ?
-
Red Sportback 2.0TQ
Przypomniałem sobie, że mam dobre koła zimowe z B7 Tak więc szybka przymiarka : Rożnica w ET i szerokości zrobiła swoje i zostają na zimkę Fakt, koza straszna ale może to się zmieni