Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Innych nawet bym nie wsadzał wnętrze sporo zyskuje pomimo, ze to taki mały detal
  2. Aż się napatrzeć nie można co czarny to czarny ale trzeba się nabiegać przy nim ? chcesz foto z dwoma kubkami ?
  3. No i teraz jest miodzio ? co do lusterka to lewe zawsze z opóźnieniem, nawet w nowych autach
  4. Patrząc po ilości sprzedanych biletów zapowiada się obiecująco ...
  5. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Złap za ramie i za pióro. Pociągnij pióro do siebie aż wyskoczy z mocowania a potem przesuń je w stronę silniczka
  6. Sporo zeszło na mocy przy słabych pompkach... teraz odrazu lepiej pojeździsz trochę i znowu zacznie brakować bo się przyzwyczaisz ?
  7. Siberia z keanu reeves... do samego końca czekałem aż się zacznie film i niestety... chyba za dużo filmów na rynku bylo «zabili go i uciek» wiec postanowili poleciec po bandzie i zrobili «nie uciek i go zabili» Ogólnie to słabo
  8. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Tego samego zdania jestem. Zreszta dwa razy w życiu kupiłem zamiennik co prawda wahler, który jest niby dobry. W b4 nie chodził a w c5 długo trzeba było czekać aby 90 stopni było.
  9. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Ori od H4mm3R Nr i znaki to samo a cena dużo lepsza
  10. Tak jak Kamil pisał vfiz, który będzie za licznikiem Color MAF mega fajnie wyglada i jest praktyczny jak vfiz ale musiałbym uziemić auto na 2-3 tygodnie ze względu na ingerencje w licznik plus wysyłka do PL a potem NO... oringi myśle, ze za tydzień dziubne, bo na razie to z a2 walczę ledy super, zmieniłem sobie moc świecenia z 90% na 51% i troszkę mniej dają fegla na zimę wiec liczy się budowa coby szybko je umyć Myślałem zmienić na 17” ale w NO nie ma tego wzoru co chciałbym Pomyślimy
  11. Długo mnie nie trzeba namawiać wiec... uzbrajam się ponadto swap hebli zakonczony 320/288... w koncu hamuje i się zastanawiam co tak długo I na zakończenie sezonu dwa szoty na starym kole
  12. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Dzieki. Szyba może aż tak w kość nie daje jak te słupki i ich super okienka co do bujania to auto jest dość sztywne, może tu jest inny zawias albo opona 205 sporo zmienia trochę już polatałem po tych ciasnych zakrętach i jest git zobaczymy jak na zimie będzie wczoraj walczyłem z termostatem... dostęp ciężki ale da radę bez ściągania altka termostat od nowości nie wymieniany czyli przy 160441 w końcu auto łapie temperaturę
  13. Odbojnik tłumiący daj kilka podkładek i będzie jak należy. Po tylu latach guma ma dość i jest luźna na śrubie. Tak w ogóle to nie jest ten dział na takie pytania
  14. Dobra zczailem, nie było tematu
  15. Również robiłem u DEV i profii robota wiec rozwniez mogę polecić jak te klocki się sprawują ?
  16. Nie dało rady go ogarnac ? Tez tak miałem. RoZebralen stary nasmarowalem smarem do tłoczków i chodzi jak nowka
  17. Ile czekałeś na urządzenie ? Masz jakiś kontakt do Qmatis'a poza mailem ? nr czy coś ?
  18. aha czyli idzie śruby od rury powietrza widziałem ale myślałem czy nie jest jeszcze lepszy dostęp po odkręceniu podszybia... no nic będę działa Jakieś nowości w A2 ?
  19. Grzesiek czyściłeś egr ? Jest tam jako taki dostęp do odkręcenia go od przodu czy trzeba robić to na podnosniku ?
  20. No to trochę cię to wszystko przystopowało ale powoli i będzie malina dekielek możesz kupić na getem.pl
  21. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Tak jak piszesz, magicy od skrzyń mówią, że to odpowietrzenie
  22. Grubo ale auto przynajmniej porobione jak należy i to się chwali ;)
  23. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kaju jak trzeba to i wiązkę Ci zmajstruje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.