Treść opublikowana przez Norbas
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
No na zimnym to dramat mogłem nie sprawdzać i żył bym spokojnie ?? na każdym po wyżej 1.5 a czasem i nawet miałem 2.99 ? o co kaman ? Na wciśniętym jest git. Na ciepłym w ogóle wsio się nastawia do max 0,55/-0,55 no i jeszcze raz zrobiłem test spalania bez ganiania go. Oto taki wynik na dystrybutorze w cyklu mieszanym
-
Modele 1:18 - Otto mobile
Mialem taka BMW w dzieciństwie tyle, ze czerwona i miała składany/rozkładany dach z materiału mega fajnie się prezentował ? te b4 tez ma składany/rozkładany dach ? S2 znaleźć tez ciężko a w dobrych pieniądzach to masakra ? Btw. Rs2 w skali 1:43 był za całe 5 stówek ? szukamy dalej ? Ja miałem zbierać tylko rs4 ale to wciąga jak rezanie ? Co do modeli to Co b5 to b5... ? Tego avanta moglbys zrezac na wzór swojego ? ja w b5 również mam skale 1:1 ? kilka szotów z bliska i jeszcze ten oto wynalazek welly wleciał na polke autka, zaraz po zakupie oczyszczone i nasmalcowane ?
-
Modele 1:18 - Otto mobile
Bardzo fajna kolekcja. Gdzie zes dorwał b4 cabrio ???? Srodek w niej mega wyglada i ten kolor butelkowy... rarytas Ja zbieram modele w 1:43 minichamps ostatnio dorwałem rs4 b7 w sedanie ? na półce już kilka modeli w gablotce jest... b9/ rs4 b8,5/ rs4 b5/ rs4 b7 / rs4 b9 i rs5 coupé II Teraz czatuje na rs2 ? ale mega ciężki temat w dobrej kasie ?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Byłem sprawdzić Kąt synchro mam na 0 więc jest niby ok... Bipy mam -50/-66/-54... chyba trzeba zmienić uszczelniacze na pompkach za jakiś czas bo korekty są na postoju nawet -1,05 na pierwszym/ +0,32 na drugim / +0,88 na trzecim ?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Spoko tylko nie miał lekko przez te 100km Sprawdziłem vagiem wskazania na silniku i w liczniku.... Jest 7 * różnicy po między nimi. Na silniku pokazuje 86-88 po kilku kilosach. Wąż idący od termo w dół jest zimny ale przy lączniku silnik- wąż czuć ciepło. Wąż idący do nagrzewnicy i chłodnicy pali jutro jeszcze sprawdzę jak bede leciał do pracy Zrobię jesscze raz pomiar przy dystrybutorze a kąt synchor ma być pomiędzy -3/+3 ? Może pompki nie ogarniąją... no nic zrobię logi
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Wczoraj zrobiłem test spalania i się załamałem ? 7,6 na 100km ... 80 %miasto reszta trasa. I pd kilku dni auto nie dogrzewa się znowu... termostat z nowy czy one poprostu tak maja ?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Spróbuje jeszcze zrobić adaptacje i zmienię czujnik temp. Jak to nie pomoże to będę myślał nad licznikiem
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
@trepek robiłeś może regulacje wskaźnika poziomu paliwa w baku? Chyba moj złe pokazuje bo jak zatankuje do pełna to wskazówka nie leży idealnie na ostatniej podziałce. Do tego na według vaga miałem w zbiorniku 10l a w efekcie pod dystrybutorem wyszło ze powinno być 17l ... ostatnio wyjechałem niby całe paliwo a po zatankowaniu miałem niby jeszcze 7l ? lift ma zbiornik 42 czy mniej ? ? chyba ze coś z zegarami bo temperatura tez czasem leci w kulki i bywa, ze jest różnica 7-10C po miedzy silnikiem a zegarami ?
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Z tego co mi mówiło kilku sprzedawców to maja sporo reklamacje na obritowe foteliki... daj znać po jakimś czasie jak się sprawuje
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
No to muszę na te forum tam wlecieć o poczytać co tam kminią... jestvtak jak piszesz, zawieszenie i kołyska ta sama bo oglądałem focisze... szkoda, ze im się nie chciało ładować jakiejs wersji 1.9 bo to auto na rynku wtórnym byłoby mega poszukiwane i chętnie kupowane... taki mały nieśmiertelnik ? co do położeni to trzeba by było sprawdzić łapy czy nie są czasem zrobione z odpowiednim kątem ?
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Z baza nie było problemy to i tu dam radę jakieś podkładki do rozlozenia nacisku i będzie git. Dzieki za podpowiedz
-
Dziecięce foteliki do samochodów
O co chodzi z tym co miesięcznym demontażem ? Tak czy siak to tydzień jeździ w jednym aucie a na weekend idzie do drugie
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Ja jednak Zamówiłem britax romer max way plus zapinany na pasy w kategori wagowej 9-25kg. Zobaczymy jak to z czasem będzie.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Tylko obrotowego nie bierz bo sporo idzie na reklamacje Ja brałem 9-25kg coby dłużej posiedział
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No ja już fotelik wybrałem wiec temat załatwiony. Ty w jakim przedziale wagowym szukasz ?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
1.9 to chyba najszybciej od polo by włożył co? Zmiana ecu i dołożenie kilku kabli. Ciekawe jak z łapami niestety w NO to nie poszalałby z montażem bo by tego nawet nie zatwierdzili... w pl można by się skusić
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Nagah. W ogóle to on ma porobione te a2... http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?30938-The-rise-of-a-Lady-or-The-first-Audi-A2-build-thread-on-s-w/page7 więcej na instagramie... co do 1.9 to już chyba kilka sztuk jest... ja to myśle nad skrzynia nowa bo moja ma już dość... gdzieś ktoś pisał, ze skrzynia od paska pasuje ale nie moge tego znaleźć.,, ciekawe jak z mocowaniem itd ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzieje się coś ? bo widzę, ze temat pajęczyna obrasta
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ty też masz chińczyka co nie ? są i na allegro po 170/299/300 zł ale czy to też są chińczyki to nie wiem. Wiem, że są v16
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Aha. Tak w ogóle będę teraz w pl i nie zdąży przyjść do mojego wyjazdu kabel mpps i chce wziąć go z pl ... ten mi styknie ? Jak myślisz ? https://allegro.pl/mpps-v13-edc-15-16-17-wsady-usuwanie-dpf-fap-uds-i5142705545.html
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamil ty wsad zczytujesz za pomocą mpps’ tego co kupowałeś na Alli ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Pięknie wyszło pasażerów to chyba przewiało od tej twoje jazdy
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
To co tam w tym nowym aucie masz innego ??
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Świetnie wyglada