Treść opublikowana przez Norbas
-
Red Sportback 2.0TQ
Dzieki wielkie Ktos wolał dobrać wypas zamiast pyknac pakiet zewnętrzny s-line. Co do świateł to zastanawialem się właśnie czemu tak to skopali i tylko zewnętrzne światła się palą ? dobrze wiedzieć, ze jest kodowanie ? masz może przepis czy dam radę znaleźć na A3-club ? ? p.s rozumiem ze v-ka pod mach
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Rezalem u siebie i czasem użyje ?? mimo wszystko pomaga w pisaniu ulic, miast itd. Szkoda tylko ze nie idzie zmieniać pozycji między cd a mp3 wszystkiego dobrego na nadchodzący nowy rok dla Ciebie Kamil i rodzinki
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Mody, mody modziki choroba nie ustępuje i niech tak zostanie ?? wszystkiego dobrego na nowy rok
-
AUDI A5 Sportback S-line Daytona Gray 1.8 TFSI 2013
Graty auta. Świetnie wyglada w tym kolorze szkoda tylko ze nie w Q powidzenia i bezawaryjnosci ??
-
Red Sportback 2.0TQ
Dzieki Adam Na lato wywalę wszystkie fotele jak należy i wypiore dywan bo tez by się przydało go ogarnąć... mało który norek potrafi dbać o środek... na serwisie to w ogóle czasem jest masakra, nie idzie wysiedzieć w aucie bo syf albo smród
-
Red Sportback 2.0TQ
Hej, dzieki wielkie. Szukałem 3.0tdi w b7 ale brak wiec zacząłem szukać czegoś z silnikiem 1.8t lub 2.0t... przypadkiem auto wyświetliło mi się w pozycji a4. dwa mail i umówiłem się na obejrzenie. W drodze do domu jakieś 200km dostał trochę w d*pę na norweskich drogach-górki, tunele, podjazdy i zjady. Co prawda nie by za wiele autostrady może z jakieś 20km ale prędkość 100 na tepomacie. Ogólnie spalił według fisa na 208km spalił średnio 10.8... kumpel ma taki sam silnik w golfie gti oska i na trasie w de 170-200 spalił mu 13.8... Dzieki serdeczne za info techniczne odnośnie motoru tak myśle, ze dla świetego spokoju wymienię napinacz z łańcuszkiem rowniez podziękowania dla Animal’a Wczoraj miałem sporo wolnego czasu i zacząłem czyścić skory Troszkę zajechane były a na bank nie czyścili ich od nowości...
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki Jeździ świetnie... za jakiś czas pewnie braknie mocy i będzie grzebanie temat już jest jjakby co
-
Red Sportback 2.0TQ
Dzięki wielkie Łańcuszka nie słychać na zimnym nawet przez chwilę więc uważam, że jest ok. Może jak pokrywę ściągnę to i do niego zaglądnę... Szklanka popychacza wymieniona wczoraj i jak na 109kkm wygląda całkiem dobrze, jakieś zużycie jest ale nie ma tragedii: foto dam niżej. wałek popychający szklankę w stanie bardzo dobrym. Zawór DV został wymieniony przed sprzedażą przez poprzedniego właściciela. PCV wygląda ok ale jak będę czyścił dolot i zawory to sprawdzę dokładniej. Silnik bez wycieków. Z tego co mówił właściciel to bierze na 10-12kkm do 1,5L. Auto zapierdziela aż miło ogarnę trochę technicznie i coś się pomyśli z mocą Dodatkowo wleciało kodowanie US/Canada. Lepiej to rozwiązali w 8p niż b7 bo w A3 można ustawiać natężenie świecenia kierunków
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No trafił Ci się rodzynek nie ma co 4.2 i manual, polift... bajka Jakieś plany ?
-
Red Sportback 2.0TQ
Hejo, przedstawiam wam nowy pojazd Kolor: Brilliant Red Silnik: 2.0T FSI (BWA) Napęd: Quattro Rok Modelowy: 2007 Wyposażenie fabryczne: Bi-zenon z siuśkami DRL+CLH Halogeny Centralny zamek + otwieranie/zamykanie szyb z pilota Czujnik zmierzchu/deszczu PDC tył Kiera sportowa perforowana z multifunkcją 6 jaśków Klima Skórzane fotele + elektryczne sterowanie foteli + podgrzewanie FIS Tempomat Servotronic Fotochrom wewnętrzny Podgrzewane składane lustra RNS-E 4 szybki w prądzie Pakiet światłlo Przyciemniane szyby Panoramiczny dach Plany: Posprawdzać rzeczy, które są bolączką w 2.0T i jak coś je wymienić Jak wsio będzie ok to do następnego roku chciałbym popracować nad mocą. Ponadto przydałby się detailing wnętrza oraz korekta lakieru. Kilka szotów na szybko: Pozdrówki
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Coś żonie nie podeszło jeżdżenie nim więc uznałem po co ma się męczyć dodatkowo zmiana pracy i szkoda było go na 4 kilometry. Trafił się gość, który potrzebował małego dostawczego do przewozu paczek więc sprzedałem
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
W ostatnim czasie mało co się dzieje z B7 ale udało mi się zainstalować Vfiz do bryczki. Mega dobry dodatek Ponadto od kilku dni nowy pojazd w rodzinie, który zastąpił A2. Tym razem zostało zakupione A3 8P Sportback z motorem 2.0T w Q
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Raczej już ja tego nie zrobie. Auto sprzedane do Gostka co będzie używał go jako mini dostawczaka ? wcześniej miał 1.4 tdi 75 i był zadowolony a szukał teraz 1.4 tdi 90. Skrzynie ogarnąłem i poszła ponad 600km dalej ? Jak coś to można zamknąć temat
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Mega to auto wyglada... nie mogę się napatrzeć ostatnia fota do kalendarza
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Serwis robił wsio według ich instrukcji. Z grubszej zmiany to nowe tłoki i pierścienie tyle wiem... Mam kilka sztuk na oku z takimi naprawami i myśle czy warto...
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Panowie warto się ładować w 2.0tfsi, które miało robione wymianę tłoków i pierścieni na gwarancji czy mimo wszystko dalej może występować problem ze zażywaniem dużej ilości oleju ?
-
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI 201,2 KM 406 NM by Pixi
B8 ma inne, to wyglada na A3 8P
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
No teraz to wyglada;) przód z 1,5-2cm niżej i malinka. Imperialne wywalaj bo to zło. Na mokrym tragedia i lubią ząbkować
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Graty auta i niechaj sie sprawuje. B7 miało z Tobą dobrze więc B6 dostanie drugie zycie imo Obserwujemy i pozdrówki
- B7 Crew
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Akcji ciąg dalszy... ciekawe czego brakuje na ostatnim zdjęciu ? graty zamówione i mam nadzieje, ze rozwiąże to problem z biegami ?
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Od razu lepiej z pakietem drzwi teraz jeszcze jakieś ledy i będzie git. Podświetlenie rejki na plus. Światło bardziej przyjemne i nie dają tak mocno jak, niektóre ledy. Super
-
B6 DIVISION
Pany ktoś mi podpowie jak aktualizować vfiz'a ? Port widoczny, FTDI w porcie 3 informuje, że urządzenie działa poprawnie a ja dalej nie wiem gdzie go szukać
- B7 Crew
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
No to za jakiś czas będzie trzeba zrobić... tak spalanie ze 101,2 km dokładnie ?