Treść opublikowana przez Norbas
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Dziwne, ze nie maja w papierach wymiany filtra powietrza, paliwa i płynu hamulcowego... chyba, ze robiłeś to wcześniej ? Co ile robisz wymianę oleju ? 30kkm ?
-
RS4 B9 Nardo Gray
Graty fury, mega im wyszedł ten model Przyjemnej eksploatacji
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
No fajnie wyglada ten kolor ale trzeba być wytrwałym przy czarnym jak ktoś pedantycznie do niego podchodzi to może osiwieć chwila moment :hi: Gdzie temat z A6?
-
B6 DIVISION
https://pneumatycznezawieszenia.pl/ Ogolnie to cały układ jest wytrzymały tylko należy o niego dbać i zaglądać do kompresora bo woda lubi się zbierać. Miechy zazwyczaj padają od piachu który się na nich zbiera i ociera szczególnie michy tylne. Mnostwo błota tam przelatuje. Tył potrafi paść po 150kkm a przód potrafi sporo przelatac bez problemu
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Odchwaszczania ciąg dalszy Weekend, weekend i po weekendzie Trochę wolnego więc 3 dni poświęciłem na trochę pieszczot Lekko nie było... Przygotowania auta pod korektę następowało w taki sam sposób jak w studiach detajlingowych Korekta dwuetapowa bez jakiegoś grubego ciecia w warunkach jako takich ... Czas niestety mnie gonił więc nie było czasu na papiery itd... Kilka fotyszczy, niestety nie za wiele z przed ? Kod lakieru to bardzo fajny LZ9W 50/50 maska, na której sporo czasu zeszło A tak auto teraz wygląda To tyle. Jak żona zauważyła różnicę to znaczy, że jest dobrze
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Ledziki pierwsza klasa zaraz do niego pisze natężenie świecenia drl można zmienić w adaptacji jak dobrze pamietam
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
To znaczy, ze trzeba zamawiać ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Powiało świeżością i teraz można patrzeć na fis z przyjemnością
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Jakbys miał chwilke to sprawdz co trzeba w modelu b6/b7 i pyknij info na pw
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Jest zadzior co z relingami, ramkami i kierunkami ? Zostawiasz coby w nocy na parkingu znaleźć ?
-
A4 B7 quattro // 2.0TDi BRD // 202 BHP // 488NM
I człowiek będzie teraz spokojniej spał Dużo taki swap pompy ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Zrobi się Kamil, tak z ciekawości zapytam, wiesz może co ile robić regulacje pompek oraz zmieniać uszczelnienia na nich ? Widzę, ze roboty nie wiele a można by to ogarnąć profilaktycznie nawet co
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ogólnie ten syf to by na samym dole zebrany.Reszta paliwa, która wylałem z filtra była normalna... kopcic kopciu bo nie mam depa obecnie ze względu na to, ze przed wyjazdem do pl puścił spaw na flanszy łączącej turbo jakiś nie mam kiedy się zebrać o włożyć go na miejsce tak w ogóle to gdzieś mam wyciek,którego za bardzo nie mogę zlokalizować... uszczelniacze na wale wymienione, uszczelka ssącego wymieniona, egr tez, rury łączącej ic również... zostało w sumie sprawdzić te vacum oraz uszczelke na listwie idąca pod pokrywą. Uszczelka pokrywy tez wymieniona. Wsio skręcałem z momentem według przepisu
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Polskie i Norweskie ... To daje dużo do myślenia... nigdy nie wlewałem nic do czyszczenia. Obczaje vacum ale może lepiej odrazu kupić uszczelnienia na pompki tak myśle. No nic zrobie 7,5 sprawdzę jak wyglada jakie objawy przy uszkodzonych uszczelniaczach przy PD ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
I w efekcie Tobie jako głównemu zarządcy auta zostaje schowek pasażera a w full + 2 schowki pod fotelami tak w ogóle to miałem się pytać u Ciebie w temacie ale spytam tutaj... odczułeś roznice w przestrzeni bagażowej po przesiadce z b6 ?
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
No i super kobietom tez się ona podoba wiec uważaj
-
Kolejny Avancior V6
Gruba warstwa, nie kłaść na niego mocnej chemi i trzyma od roku do 2 lat
-
2.0 TDI BPW Pytanie do DPF
Widzisz tak o procetach pisał, ze sam wpisałem chodzi oczywiście o 40g czyli okienko z carbon mass. Przy 40-45 zapełnieniu współczynnika sadza dep się wypala. Ja akurat mam wersje TDIe a z tego co kiedyś czytałem to on szybciej się wypala...
-
Kolejny Avancior V6
Fajnie, że auto dostało drugą szansę Powodzenia w realizacji planów i niechaj się sprawuje
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
hehe szybciej chyba zmienie b7 na tą z motorem 3.0tdi niż dobiję nim do 200KM... niestety w NO 3.0 jak na lekarstwo
-
2.0 TDI BPW Pytanie do DPF
No to jak już wiesz kiedy to staraj się wypalać go do końca Niestety ten wynalazek ustawia czasem życie nam użytkownikom... Co do zmiany oleju to zmieniaj maks co 10kkm bo potem to już woda się robi ja zmieniam co 7,5kkm jak w starych dieslach, które jeżdżą do dziś Ogólnie jak się zapcha filtr to nie trzeba kupować nowego, wystarczy wysłać do firmy, która zajmuje się profesjonalną regeneracją DPF/FAP (przykładowo bosch) potem aaptacja i można latać znowu. Koszt porównując z zakupem nowego jest niewilelki
-
2.0 TDI BPW Pytanie do DPF
a dokładniej prawidłowa regeneracja. Jak słyszysz/czujesz, że się wypala to nie gaś go wtedy dłużej posłuży Ja mam wypalanie co 400km przy programie, przed programem na serii było 250km ktoś mi pisał, że to żle i nieługo dpf powie papa, jak widać jest czysty . Nie wiem czy wszystkie PD maja ustawione, że załączają wypalnie co 40-45% współczynniku obciązenia
-
2.0 TDI BPW Pytanie do DPF
49% jak na auto z przebiegiem 143kkm to juz jest trochę.. ja mam teraz 40% przy przebiegu 168kkm a filtr wygląda tak :
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No i spowalniacze z przodu założone... tył wpadnie w niedługim czasie bo muszę czekać na osłony pod tarcze... Mimo wszystko sama zmiana przodu robi różnice w hamowaniu Dev sie spisał z lakierem bo idealnie pasuje pod budę