Treść opublikowana przez Norbas
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
+1 do wyglądu ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Myślałem, ze może wysłać pw ale ja do niego nie. Logowałem się przez przeglądarkę ale tez nic to nie daje. Jak coś to w domu sprawdzę dopiero
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev cykniesz mi nr na pw bo na tym tapku i fonie nie widać podpisów ?
-
DPF wyprogramowanie
Będzie się zapychać a jako, ze usuniesz go tylko programowo to nie będzie procedury wypalania i narobi Ci to sporo problemów...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W jakich godzinach dzwonić ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
@Dev jakiś zestaw 320/288 posiadasz na handel ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak z Ciekawości się spytam jaki ten dławik miałeś ? Z dwoma uszczelkami czy jedna ?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Listwy mega wyszły zreszta cała fura jest kox
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Niby dobra a program został skopany i turbo lekko Nie miało. Może tylko ja tak zostałem potraktowany a może jest więcej ludzi co nawet nie wiedza o tym. Będę jakoś 29
-
[B7 BKE] Skąd wyciek oleju?
Silnik zajeba... konkretnie. Wyciek najprawdopodobniej z uszczelki kolektora ssącego. Nowa uszczelka i powinno być ok. Tez ostatnio to przerabiałem. Chłodnica może być uwalona od węża odmy. Może nie siedział na miejscu jak trzeba i z niego się rozbryzgalo. Ponadto ściągnij pokrywę i sprawdź drożność odmy. Jak dmuchasz i wciągasz ma iść powietrze bez oporu. Jak zawalona przeczysc zaworek jak nie da rady to można zrobić jakiś tam patent lub wymienić na nowa na koniec umyj silnik i sprawdzaj. Dpf’a nie masz. Jest u Ciebie katalizator wiec zaślepki sobie chlodniczke spalin na forum jest temat z tym
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Preparat może być, wykończenie mat. Jakoś specjalnie wymagający nie jest przy aplikacji Co do black piano.... Najlepiej go nie ruszać bo rysuje się od patrzenia jak to mówią. Dobrze by było spolerować i dać na to z dwie warstwy wosku. Do wycierania przydała by się jakaś mega miękka ściereczka lub usuwać kurz za pomocą powietrza
- B7 Crew
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Ciekawe czy preparat do deski rozdzielczej Ci podpasuje... Co do ramek to uważam, że mega fajne szczególnie te gumki czerwone na tylnej klapie się bardzo sprawdzają podczas słuchania troszkę głośniej muzyki
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ładnie wyszło ? jakby auto stało niżej jeszcze lepiej by to wyglądało ?
-
Koło dwumasowe plus sprzęgło cena
Bo na czymś trzeba zarabiać. Mechanicy musza zarobić na robozciznie plus na częściach. A każdy ceni siebie i swoją prace inaczej. Druga sprawa to to, ze na Allegro zdarza się, ze kupisz części nieznanego pochodzenia. To samo było z olejami. Kupowali na Allegro a potem wychodziło, ze są z nieznanego źródła. W dziale sprzedam masz chłopaków zajmujacymi się sprzedażą części
-
Wymiana świec żarowych
Uszczelke można użyć kilka razy o ile się o nią dba. Jak nie leje przez nią to może siedzieć ile się da. Odpowiednia sekwencja dokręcania oraz moment i tyle... Pisz do @dzik i Ci ogarnie dobre świece w krótkim czasie
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Jeden jest w Sandnes/stavanger nardo grey z grafitowymi felgami... robi robotę i dziwek piękny. Ktoś ostatni wspominał ze jeszcze w Haugesund jest srebrny...
-
[B7 BRB] Nierówna praca. Dymi na szaro
Weź nagraj jak ten motor chodzi. Zeby oleju w dolocie i w rurze idącej z pokrywy do złączki turbo nie było to musiałbyś zrobić catch tanka. Waż między intercoolerem a silnikiem będzie, można powiedzieć ze to tak zwana mgiełka olejowa. Wazne aby oleju nie było w intercooler’ze ubytek oleju zawsze będzie. Dobrze, ze nie masz ponad miarę. Jak troszkę ubytku masz to może gdzieś coś puszcza i nie widzisz tego.
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a planowanie
Dobra nie doczytałem reszty i nie ma pytania ??
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a planowanie
Takie pytanko. A sprawdzałes czy nie leje się z kolektora ssącego ? Ściągałeś i sprawdzałes co tam się dzieje?
-
[B6 BKE] Wyciek z EGR ?
Dobra teraz rozbiłem zoom’a i faktycznie cześć od strony filtra ma również dość jak łączenie do kolektora...
-
[B6 BKE] Wyciek z EGR ?
Pewnie turbo się już przycina skoro miałeś odcięcie i nie przyspieszało pomimo deptania a po chwili zaczął jechać miałem takie akcje przy zapieczonej geometri w turbo co do egr to uszczelka do wymiany i przy okazji czyszczenie jak po czyszczeniu będzie to samo przycinanie to musisz szukać dalej
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Sam ale sprzęt od kumpla brałem ale jakoś na dniach sobie zamówię to sobie odbiorę w pl ?