Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Myślałem, ze może wysłać pw ale ja do niego nie. Logowałem się przez przeglądarkę ale tez nic to nie daje. Jak coś to w domu sprawdzę dopiero
  2. Dev cykniesz mi nr na pw bo na tym tapku i fonie nie widać podpisów ?
  3. Norbas odpowiedział(a) na snajper92 temat w 3.0TDI
    Będzie się zapychać a jako, ze usuniesz go tylko programowo to nie będzie procedury wypalania i narobi Ci to sporo problemów...
  4. W jakich godzinach dzwonić ?
  5. @Dev jakiś zestaw 320/288 posiadasz na handel ?
  6. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Sprawdz może masz nie wiem czy na zwykłym zawiasie bez pakietu s-line było montowane. W 1.9 z pakietem s-line była rozporka
  7. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Rozpórkę powinieneś mieć ori na aucie zarowki maja ustawione 30% mocy ba pozycji i 100 przy hamowaniu lub mgielnych. Albo żarówka albo styki do czyszczenia.
  8. A tak z Ciekawości się spytam jaki ten dławik miałeś ? Z dwoma uszczelkami czy jedna ?
  9. Listwy mega wyszły zreszta cała fura jest kox
  10. Niby dobra a program został skopany i turbo lekko Nie miało. Może tylko ja tak zostałem potraktowany a może jest więcej ludzi co nawet nie wiedza o tym. Będę jakoś 29
  11. Silnik zajeba... konkretnie. Wyciek najprawdopodobniej z uszczelki kolektora ssącego. Nowa uszczelka i powinno być ok. Tez ostatnio to przerabiałem. Chłodnica może być uwalona od węża odmy. Może nie siedział na miejscu jak trzeba i z niego się rozbryzgalo. Ponadto ściągnij pokrywę i sprawdź drożność odmy. Jak dmuchasz i wciągasz ma iść powietrze bez oporu. Jak zawalona przeczysc zaworek jak nie da rady to można zrobić jakiś tam patent lub wymienić na nowa na koniec umyj silnik i sprawdzaj. Dpf’a nie masz. Jest u Ciebie katalizator wiec zaślepki sobie chlodniczke spalin na forum jest temat z tym
  12. Preparat może być, wykończenie mat. Jakoś specjalnie wymagający nie jest przy aplikacji Co do black piano.... Najlepiej go nie ruszać bo rysuje się od patrzenia jak to mówią. Dobrze by było spolerować i dać na to z dwie warstwy wosku. Do wycierania przydała by się jakaś mega miękka ściereczka lub usuwać kurz za pomocą powietrza
  13. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak wzdłużnego nie ma to nie jest zle. Jakaś tolerancja poprzecznego jest, jak nie szura o ścianki to jest dobrze. Sprawdz gdzieś tolerancje na luzy. Poprawiłem
  14. Ciekawe czy preparat do deski rozdzielczej Ci podpasuje... Co do ramek to uważam, że mega fajne szczególnie te gumki czerwone na tylnej klapie się bardzo sprawdzają podczas słuchania troszkę głośniej muzyki
  15. Ładnie wyszło ? jakby auto stało niżej jeszcze lepiej by to wyglądało ?
  16. Bo na czymś trzeba zarabiać. Mechanicy musza zarobić na robozciznie plus na częściach. A każdy ceni siebie i swoją prace inaczej. Druga sprawa to to, ze na Allegro zdarza się, ze kupisz części nieznanego pochodzenia. To samo było z olejami. Kupowali na Allegro a potem wychodziło, ze są z nieznanego źródła. W dziale sprzedam masz chłopaków zajmujacymi się sprzedażą części
  17. Norbas odpowiedział(a) na MAJKI temat w 2.0TDI
    Uszczelke można użyć kilka razy o ile się o nią dba. Jak nie leje przez nią to może siedzieć ile się da. Odpowiednia sekwencja dokręcania oraz moment i tyle... Pisz do @dzik i Ci ogarnie dobre świece w krótkim czasie
  18. Jeden jest w Sandnes/stavanger nardo grey z grafitowymi felgami... robi robotę i dziwek piękny. Ktoś ostatni wspominał ze jeszcze w Haugesund jest srebrny...
  19. Weź nagraj jak ten motor chodzi. Zeby oleju w dolocie i w rurze idącej z pokrywy do złączki turbo nie było to musiałbyś zrobić catch tanka. Waż między intercoolerem a silnikiem będzie, można powiedzieć ze to tak zwana mgiełka olejowa. Wazne aby oleju nie było w intercooler’ze ubytek oleju zawsze będzie. Dobrze, ze nie masz ponad miarę. Jak troszkę ubytku masz to może gdzieś coś puszcza i nie widzisz tego.
  20. Dobra nie doczytałem reszty i nie ma pytania ??
  21. Takie pytanko. A sprawdzałes czy nie leje się z kolektora ssącego ? Ściągałeś i sprawdzałes co tam się dzieje?
  22. Norbas odpowiedział(a) na nemo19876 temat w 1.9TDI
    Dobra teraz rozbiłem zoom’a i faktycznie cześć od strony filtra ma również dość jak łączenie do kolektora...
  23. Norbas odpowiedział(a) na nemo19876 temat w 1.9TDI
    Pewnie turbo się już przycina skoro miałeś odcięcie i nie przyspieszało pomimo deptania a po chwili zaczął jechać miałem takie akcje przy zapieczonej geometri w turbo co do egr to uszczelka do wymiany i przy okazji czyszczenie jak po czyszczeniu będzie to samo przycinanie to musisz szukać dalej
  24. Sam ale sprzęt od kumpla brałem ale jakoś na dniach sobie zamówię to sobie odbiorę w pl ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.