Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Często ludzie o nim zapominają ? To teraz pewnie będziesz wychodził z soplami
  2. Czuć jakbym moment obrotowy miał dostępny jakoś od 1800 aż po 4000. Zmiana na plus ? na hamowanie będę musiał się kiedyś wybrać wczoraj jeszcze filterek n75 został wyczyszczony przed po pacjent raczej zadowolony
  3. Mały up. Poprawiny program stary byl skopany i przeladowywal cały czas... Nowy robiony u Adiego z forum. Stary w BMG Tuning we Wrocławiu... Na dniach wyleci pewnie jeszcze dpf
  4. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja wczoraj czyściłem. Przebieg 162kkm Przed po
  5. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pewnie tak jak Tomek pisze ale Sprawdz sobie przy okazji jesZcze zawór n75 zanim wyciągniesz turbo. Filterek możesz sobie w nim wyczyścić. Jak to nic nie pomoże to wyciągniesz turbo na stół luzy i stan wirnika możesz sobie sprawdzić bez odkręcania turbo.
  6. Ja mam u siebie podobny dźwięk. Auto jak kupiłem mialo 105kkm i cały czas mi tak robi do tej pory a mam już 162kkm. Turbo bez luzów, dolot szczelny a filterek w n75 z ciekawości dzisiaj sprawdziłem i wyczyscilem. Brudu bylo jak u kolegi co stworzył temat. Wyczyściłem i czuje, ze autko lepiej reaguje ale ten dźwięk dalej mam przy przygazowce. Jak trzymam dłużej gaz i odpuszczam to tego nie mam.
  7. Wymieniłeś odrazu zawór rozprężny/ filterek w przewodzie na wejściu do kabiny ?
  8. Dobry mod. Ja mam wrażenie, ze w b7 na soczewce z b8 lift mega mocno światła dają. Ostatni zawsze ktoś się znalazł i mi mrugal. Ustawione jak trzeba. Ostatnio jeszcze obniżyłem. Fakt w nocy lata się pięknie bo światło wszedzie dochodzi... .
  9. Sprawdz logi czy Ci czasem nic nie przeładowywuje drugie turbo od czego masz ? Jak chcesz ugrać coś na mocy powyżej 160KM to bierzesz turbo od AWX/AVF lub robisz hybrydę ze swojego starego Potem robisz mapę na nowo. Do mocy powyżej 160 przydałoby się jeszcze pompki wymienić i dołożyć fmic Jak nie chesz więcej nic robić to regeneruj swoje stare o ile się nadaję
  10. Norbas odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Mnie cały czas marzy się niebieski ☺️ Ktoś z was będzie leciał na DUB IT do Kielc ?
  11. Pięknie to chodzi ? przydałoby się mu jesCze trochę mocy na dwóch ostatnich biegach ? Turdzi trasa po autobanie do pl już zrobiona czy przed tobą ? ☺️
  12. Norbas odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Tu już ciemno w aucie co ? fotochrom działa jak należy ? Kolor fury masz mega ??
  13. Norbas odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Już myślałem, ze się wypowiesz jak działa przy przyciemnieniu szyby tylnej ja mam jeszcze zewnętrzne i chciałbym aby to działało jak należy
  14. Norbas odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Fajnie wyglada ? masz fotochrom u siebie ?
  15. Nie wiem czy musiał czy nie ale sam fakt, ze turbo przeladowywalo od 1450obr do prawie końca ? trochę autem przejechałem... za taka kasę tommozesx coś już wymagać. Zreszta jak zobaczył na jakich blachach przyjechałem to pytał się ile mi pisał i mówił, ze w sumie troszkę więcej bierze... teraz już jest wsio ogarnięte i według mnie auto idzie jeszcze lepiej. Logi robione kilka razy aż do prawidłowego ustawienia imo.
  16. Norbas odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Pojechałbym ale mam za daleko w chwili obecnej a chciałbym zrobić to w drugi dzień przyjazdu do pl masz jakies foto ? Jakie wziąłeś przyciemnienie ?
  17. Tak jak piszesz. Gość tylko procentowo zrobił, do tego czasu dowalil. Nawet do N75 nie zaglądą raczej mało za to nie zapłaciłem bo całe 949zl brutto ? gość zrobił „program” zhamowal auto i tyle. Żadnych logow, nic. Także nie polecam Bmg Tuning z Wrocławia W pl sporo ludzi co się zajmuje tujuningiem ale jest nie wielu dobrych tunerów imo
  18. Norbas odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Dzieki, cena spoko ? a na pchli kto robi laskowski Tuning. Ja ostatnio dzwoniłem do jakieś firmy ale nie pamietam jakiej i za przyciemnienie chcieli 550 wiec tez spoko ale za 900 to sporo ...
  19. Norbas odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Hejo, panowie polecicie jakiś dobry warsztat zajmujacy się przyciemnianiem szyb w ZG ? Pozdrowki
  20. On to ma czorne porównując z twoimi Chyba zrobie jaj ty masz i w razie co to poszukam boczki z roletami aby jeszcze troszkę ściemnić mlodemu
  21. Dzieki, fotochrom mam szary 1ye czy jakoś tak musiałbym sprawdzić. Miałem zakładać do swojego podczas sprzedaży auta ale odpuściłem Właśnie dlatego mnie to zaciekawiło co tam ma ? kumpel ma dość mocno przyciemnione szyby i fotochrom słabo działa... u mnie dość szybko zaskakuje... gdybym miał tylko wewnętrzny to tam kij ale rezalem tez na zewnątrz wiec szkoda mi ich. Ostatnio widziałem b7 w tym samym kolorze co my i koles miał według mnie super dobrane ściemnianie... niestety nie było go przy aucie wiec nie wiem co on tam miał
  22. Pyknij fotę od dupki strony... jak będę za miesiąc w pl to chce pyknac szybki jakoś delikatnie coby fotochromy śmigały bez problemu jak coś to mam fotochromka na handelek ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.