Treść opublikowana przez Norbas
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Często ludzie o nim zapominają ? To teraz pewnie będziesz wychodził z soplami
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Czuć jakbym moment obrotowy miał dostępny jakoś od 1800 aż po 4000. Zmiana na plus ? na hamowanie będę musiał się kiedyś wybrać wczoraj jeszcze filterek n75 został wyczyszczony przed po pacjent raczej zadowolony
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Mały up. Poprawiny program stary byl skopany i przeladowywal cały czas... Nowy robiony u Adiego z forum. Stary w BMG Tuning we Wrocławiu... Na dniach wyleci pewnie jeszcze dpf
- B7 Crew
-
B7 Crew
Pewnie tak jak Tomek pisze ale Sprawdz sobie przy okazji jesZcze zawór n75 zanim wyciągniesz turbo. Filterek możesz sobie w nim wyczyścić. Jak to nic nie pomoże to wyciągniesz turbo na stół luzy i stan wirnika możesz sobie sprawdzić bez odkręcania turbo.
-
[B7 BRB] Nierówna praca. Dymi na szaro
Ja mam u siebie podobny dźwięk. Auto jak kupiłem mialo 105kkm i cały czas mi tak robi do tej pory a mam już 162kkm. Turbo bez luzów, dolot szczelny a filterek w n75 z ciekawości dzisiaj sprawdziłem i wyczyscilem. Brudu bylo jak u kolegi co stworzył temat. Wyczyściłem i czuje, ze autko lepiej reaguje ale ten dźwięk dalej mam przy przygazowce. Jak trzymam dłużej gaz i odpuszczam to tego nie mam.
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wymieniłeś odrazu zawór rozprężny/ filterek w przewodzie na wejściu do kabiny ?
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Dobry mod. Ja mam wrażenie, ze w b7 na soczewce z b8 lift mega mocno światła dają. Ostatni zawsze ktoś się znalazł i mi mrugal. Ustawione jak trzeba. Ostatnio jeszcze obniżyłem. Fakt w nocy lata się pięknie bo światło wszedzie dochodzi... .
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Detal a ile zmienia ?
-
[A4 B7] 1.9 TDI BKE wymiana turbo
Sprawdz logi czy Ci czasem nic nie przeładowywuje drugie turbo od czego masz ? Jak chcesz ugrać coś na mocy powyżej 160KM to bierzesz turbo od AWX/AVF lub robisz hybrydę ze swojego starego Potem robisz mapę na nowo. Do mocy powyżej 160 przydałoby się jeszcze pompki wymienić i dołożyć fmic Jak nie chesz więcej nic robić to regeneruj swoje stare o ile się nadaję
-
Spocik Lubuski :)
Mnie cały czas marzy się niebieski ☺️ Ktoś z was będzie leciał na DUB IT do Kielc ?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Pięknie to chodzi ? przydałoby się mu jesCze trochę mocy na dwóch ostatnich biegach ? Turdzi trasa po autobanie do pl już zrobiona czy przed tobą ? ☺️
-
Spocik Lubuski :)
Tu już ciemno w aucie co ? fotochrom działa jak należy ? Kolor fury masz mega ??
-
Spocik Lubuski :)
Już myślałem, ze się wypowiesz jak działa przy przyciemnieniu szyby tylnej ja mam jeszcze zewnętrzne i chciałbym aby to działało jak należy
-
Spocik Lubuski :)
Fajnie wyglada ? masz fotochrom u siebie ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Nie wiem czy musiał czy nie ale sam fakt, ze turbo przeladowywalo od 1450obr do prawie końca ? trochę autem przejechałem... za taka kasę tommozesx coś już wymagać. Zreszta jak zobaczył na jakich blachach przyjechałem to pytał się ile mi pisał i mówił, ze w sumie troszkę więcej bierze... teraz już jest wsio ogarnięte i według mnie auto idzie jeszcze lepiej. Logi robione kilka razy aż do prawidłowego ustawienia imo.
-
Spocik Lubuski :)
Pojechałbym ale mam za daleko w chwili obecnej a chciałbym zrobić to w drugi dzień przyjazdu do pl masz jakies foto ? Jakie wziąłeś przyciemnienie ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
U kogoś z forum robisz ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Tak jak piszesz. Gość tylko procentowo zrobił, do tego czasu dowalil. Nawet do N75 nie zaglądą raczej mało za to nie zapłaciłem bo całe 949zl brutto ? gość zrobił „program” zhamowal auto i tyle. Żadnych logow, nic. Także nie polecam Bmg Tuning z Wrocławia W pl sporo ludzi co się zajmuje tujuningiem ale jest nie wielu dobrych tunerów imo
-
Spocik Lubuski :)
Dzieki, cena spoko ? a na pchli kto robi laskowski Tuning. Ja ostatnio dzwoniłem do jakieś firmy ale nie pamietam jakiej i za przyciemnienie chcieli 550 wiec tez spoko ale za 900 to sporo ...
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Wsio na pw poszło ?
-
Spocik Lubuski :)
Hejo, panowie polecicie jakiś dobry warsztat zajmujacy się przyciemnianiem szyb w ZG ? Pozdrowki
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
On to ma czorne porównując z twoimi Chyba zrobie jaj ty masz i w razie co to poszukam boczki z roletami aby jeszcze troszkę ściemnić mlodemu
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzieki, fotochrom mam szary 1ye czy jakoś tak musiałbym sprawdzić. Miałem zakładać do swojego podczas sprzedaży auta ale odpuściłem Właśnie dlatego mnie to zaciekawiło co tam ma ? kumpel ma dość mocno przyciemnione szyby i fotochrom słabo działa... u mnie dość szybko zaskakuje... gdybym miał tylko wewnętrzny to tam kij ale rezalem tez na zewnątrz wiec szkoda mi ich. Ostatnio widziałem b7 w tym samym kolorze co my i koles miał według mnie super dobrane ściemnianie... niestety nie było go przy aucie wiec nie wiem co on tam miał
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Pyknij fotę od dupki strony... jak będę za miesiąc w pl to chce pyknac szybki jakoś delikatnie coby fotochromy śmigały bez problemu jak coś to mam fotochromka na handelek ?