Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Lakier zawsze do odluszczenia przed nałożeniem warstwy ochronnej pomimo, ze producent tego nie uwzględnił na plakietce jak nie użyjesz mocnej chemi to będzie dobrze fura po dodadniu dystansu sporo zyskała na wyglądzie
  2. Montaż zakończony. Jak się nie ma ręcznego z wersji US to trzeba troszkę rzeźbić EU Wsio spasowane jak należy i jak komuś nie przeszkadza delikatna modyfikacja łapy to polecam Zapalniczki zwykłej nie dostaniecie jako nowa część bo nie produkują i nie ma w żadnym aso a nawet i audi tradition shop... Trochę poszperałem, pomyślałem i przypomniałem sobie, że jeszcze produkowali cabrio. Szybkie spojrzenie na ETKE i jest inny z wycięciem pod przycisk dachu... więc zostaje dziura. Przycisk dachu kosztuje 2x tyle co zapalniczka a i tak się nie przyda raczej no chyba żeby zrobić otwieranie bagażnika. Ja wpadłem na pomysł zamontowania aux'a z seata, który siedzi tam dość przyzwoicie Ponadto jakbym miał kupować jeszcze raz to trzy rzeczy są nie potrzebne, bo i tak nie zainstalujemy je pod dźwignię EU bez rzeźby.... Efekt finalny Każdy dobiera pod siebie konfigurację. Szerze napiszę, żę trochę słabo wymyślili ten przycisk w rs4 bo auto tylko możesz odpalić z tego przecisku po przekręceniu kluczyka. Oczywiście są magicy co zrobią włączenie/wyłączenie bez konieczności przekręcenia stacyjki w pozycję on. Wtedy ma to sens imho Nie ma tragedii, inni ładują siano w grille rs, dodatki zewnętrzne, moc itd a inni w jakieś pierdoły @Piotrek81 ma chyba jeszcze na sprzedaż cały komplet z US. Napisz do niego może się dogadacie No właśnie golf V również co prawda nie taki jak w B7 bo ten dopasowuje się po butelkę/puszkę/kubek i trzyma świetnie. Szkoda, że nie było tego w standardzie na EU.
  3. Jest jesZcse z napisem a4 i wzór jak ori dywaniki. Gumowa i dopasowana jeszcze bardziej ale cena ponad 3 stówki
  4. Oho bedzie monitoring na dzielni
  5. 220 zł wyszła ale jak ktoś patrzy na dopasowanie przedmiotu to warto. Do tego jest z pianki. Można kupić już matę gumowo/plastkiową za 50 zł ale nie pasowała mi... tu masz porównanie, góra pianka a dół plastkiko/guma
  6. W końcu przyszedł tunel us i reszta gratów pod niego Podziękowania dla kolegi @stanley za ogarnięcie tematu Oprócz tego dokupiona mata piankowa dedykowana do b6 i b7. Jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż cup holder na dwa kubki do tunelu usa nówka sztuka
  7. Troszkę chyba za nisko ta tablica ? zdesia troszkę wyregulujesz do góry i będzie git ?
  8. Malina Panie brakuje jesZcse podgrzewanych siedzeń w panelu klimy ?
  9. Dobrze, ze tylko na tym się skończyło ile tam masz nalatane, ze taka awarja się przydarzyła ? Co za koło masz upatrzone ?
  10. I na takim zestawie bedzie miodzio przy takich parametrach kol jakie masz ?
  11. Przednie gorne wahacze z tego co slychac zawsze podnosza cisnienie. U mnie przy zmianie springow nie bylo zadnego problemu. Co zmiane kol/klockow warto przesmarowac sruby Co do tylu to u mnie kumpel piaskowal cala zawieche z sanki i wsadzal tuleje poli.. coby miec spokoj na dluzszy czas na spokojnie 3dni z wczesniej umowionym piaskarzem i podnosnikiem 24h Odnosnie wnek to niby Mala rzecz a mega cieszy oczy, pomimo, ze zaden zwylky uzytkownik tego nie zauwazy
  12. Przyjemnie sie zrobilo teraz mozna latac po zakretach
  13. Bardzo dobrze sie prezentują niechaj sluzą i cieszą oko
  14. każdy mod na wagę złota ? J Wystarczy przyciąć dwie szyny/ wypustki czy jakoś tak w kostce i tyle. Jak porownasz sobie kostkę z b7 i b8,5 to będziesz widział co musisz zrobić. Reszta p&p
  15. Chciałem przekładać same góry u plastikarza ale odpuściłem w efekcie trochę poczyściłem to co trzeba było przełożyłem i jest git
  16. Kiera po obszyciu skóra taka sama jak idzie na pierwszy montaż. Do tego gałka mieszek oraz nakładka ręcznego Wleciał również mały mod z którego synek powinien być zadowolony czyli roletki
  17. Norbas odpowiedział(a) na DaveLove temat w Audi A4 B8
    Zmiana kodowania z trybu skandynawskiego na europa jak się nie mylę. Trzeba pogrzebać w długim kodowaniu
  18. Na polski blachach faktycznie sprawdzają bo kolegę z forum trzepali i sprawdzali kata czy siedzi i egr. Emisji nikt Ci nie sprawdzi dlatego większość jedzie z puchami po dpf i tyle. Jak sprawdza ze masz zwykła rurę i dasz kata to i tak cię to nie ratuje bo masz mieć depa według vinu.
  19. Środek masz kosa dobrze, ze nie dałeś czerwonych dekorów
  20. Tutaj zawsze czegoś ciekawego się człowiek dowie Za osłonki pod 288 wiele wołają ?
  21. Może warto poszukać zużytego depa, wypruć z niego wsio, wspawac rurę i do tego uplasować gdzieś sportowego kata. Dpf wcale nie ekologiczny jak go malują... jakiś czas temu Niemcy robili testy. Oczywiście nie robili tego na swoich autach tylko na nowej mazdzie 6 z normą E6. Auto według producenta generuje 80mg/km NOx. Podczas testu auto emitowało 680mg/km NOx Podczas dopalania jest w ogóle tragedia bo wychodziło jakby auto jeździło nie spełniało żadnej normy spalin i tak większość sprawdza CO2 które po dobrym programie potrafi się obniżyć
  22. Chyba Bmg Tuning we wro... nie wiem jak z wydychami ale programem u mnie się nie popisał. Brak logow po wgraniu softa co skutkowało ciągłym przeładowaniem turbo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.