Treść opublikowana przez Norbas
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Lakier zawsze do odluszczenia przed nałożeniem warstwy ochronnej pomimo, ze producent tego nie uwzględnił na plakietce jak nie użyjesz mocnej chemi to będzie dobrze fura po dodadniu dystansu sporo zyskała na wyglądzie
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Montaż zakończony. Jak się nie ma ręcznego z wersji US to trzeba troszkę rzeźbić EU Wsio spasowane jak należy i jak komuś nie przeszkadza delikatna modyfikacja łapy to polecam Zapalniczki zwykłej nie dostaniecie jako nowa część bo nie produkują i nie ma w żadnym aso a nawet i audi tradition shop... Trochę poszperałem, pomyślałem i przypomniałem sobie, że jeszcze produkowali cabrio. Szybkie spojrzenie na ETKE i jest inny z wycięciem pod przycisk dachu... więc zostaje dziura. Przycisk dachu kosztuje 2x tyle co zapalniczka a i tak się nie przyda raczej no chyba żeby zrobić otwieranie bagażnika. Ja wpadłem na pomysł zamontowania aux'a z seata, który siedzi tam dość przyzwoicie Ponadto jakbym miał kupować jeszcze raz to trzy rzeczy są nie potrzebne, bo i tak nie zainstalujemy je pod dźwignię EU bez rzeźby.... Efekt finalny Każdy dobiera pod siebie konfigurację. Szerze napiszę, żę trochę słabo wymyślili ten przycisk w rs4 bo auto tylko możesz odpalić z tego przecisku po przekręceniu kluczyka. Oczywiście są magicy co zrobią włączenie/wyłączenie bez konieczności przekręcenia stacyjki w pozycję on. Wtedy ma to sens imho Nie ma tragedii, inni ładują siano w grille rs, dodatki zewnętrzne, moc itd a inni w jakieś pierdoły @Piotrek81 ma chyba jeszcze na sprzedaż cały komplet z US. Napisz do niego może się dogadacie No właśnie golf V również co prawda nie taki jak w B7 bo ten dopasowuje się po butelkę/puszkę/kubek i trzyma świetnie. Szkoda, że nie było tego w standardzie na EU.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jest jesZcse z napisem a4 i wzór jak ori dywaniki. Gumowa i dopasowana jeszcze bardziej ale cena ponad 3 stówki
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Fura zadbana to i nie ma co się martwić takimi przelotami ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Oho bedzie monitoring na dzielni
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
220 zł wyszła ale jak ktoś patrzy na dopasowanie przedmiotu to warto. Do tego jest z pianki. Można kupić już matę gumowo/plastkiową za 50 zł ale nie pasowała mi... tu masz porównanie, góra pianka a dół plastkiko/guma
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
W końcu przyszedł tunel us i reszta gratów pod niego Podziękowania dla kolegi @stanley za ogarnięcie tematu Oprócz tego dokupiona mata piankowa dedykowana do b6 i b7. Jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż cup holder na dwa kubki do tunelu usa nówka sztuka
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Troszkę chyba za nisko ta tablica ? zdesia troszkę wyregulujesz do góry i będzie git ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Malina Panie brakuje jesZcse podgrzewanych siedzeń w panelu klimy ?
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Dobrze, ze tylko na tym się skończyło ile tam masz nalatane, ze taka awarja się przydarzyła ? Co za koło masz upatrzone ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
I na takim zestawie bedzie miodzio przy takich parametrach kol jakie masz ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Przednie gorne wahacze z tego co slychac zawsze podnosza cisnienie. U mnie przy zmianie springow nie bylo zadnego problemu. Co zmiane kol/klockow warto przesmarowac sruby Co do tylu to u mnie kumpel piaskowal cala zawieche z sanki i wsadzal tuleje poli.. coby miec spokoj na dluzszy czas na spokojnie 3dni z wczesniej umowionym piaskarzem i podnosnikiem 24h Odnosnie wnek to niby Mala rzecz a mega cieszy oczy, pomimo, ze zaden zwylky uzytkownik tego nie zauwazy
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Przyjemnie sie zrobilo teraz mozna latac po zakretach
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Bardzo dobrze sie prezentują niechaj sluzą i cieszą oko
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
każdy mod na wagę złota ? J Wystarczy przyciąć dwie szyny/ wypustki czy jakoś tak w kostce i tyle. Jak porownasz sobie kostkę z b7 i b8,5 to będziesz widział co musisz zrobić. Reszta p&p
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Chciałem przekładać same góry u plastikarza ale odpuściłem w efekcie trochę poczyściłem to co trzeba było przełożyłem i jest git
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ktoś wie czemu nie mozna wkleić więcej fot jak 1,95MB
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Kiera po obszyciu skóra taka sama jak idzie na pierwszy montaż. Do tego gałka mieszek oraz nakładka ręcznego Wleciał również mały mod z którego synek powinien być zadowolony czyli roletki- Funkcja DRL
Zmiana kodowania z trybu skandynawskiego na europa jak się nie mylę. Trzeba pogrzebać w długim kodowaniu- A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Na polski blachach faktycznie sprawdzają bo kolegę z forum trzepali i sprawdzali kata czy siedzi i egr. Emisji nikt Ci nie sprawdzi dlatego większość jedzie z puchami po dpf i tyle. Jak sprawdza ze masz zwykła rurę i dasz kata to i tak cię to nie ratuje bo masz mieć depa według vinu.- [B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Środek masz kosa dobrze, ze nie dałeś czerwonych dekorów- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Tutaj zawsze czegoś ciekawego się człowiek dowie Za osłonki pod 288 wiele wołają ?- A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Może warto poszukać zużytego depa, wypruć z niego wsio, wspawac rurę i do tego uplasować gdzieś sportowego kata. Dpf wcale nie ekologiczny jak go malują... jakiś czas temu Niemcy robili testy. Oczywiście nie robili tego na swoich autach tylko na nowej mazdzie 6 z normą E6. Auto według producenta generuje 80mg/km NOx. Podczas testu auto emitowało 680mg/km NOx Podczas dopalania jest w ogóle tragedia bo wychodziło jakby auto jeździło nie spełniało żadnej normy spalin i tak większość sprawdza CO2 które po dobrym programie potrafi się obniżyć- Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Chyba Bmg Tuning we wro... nie wiem jak z wydychami ale programem u mnie się nie popisał. Brak logow po wgraniu softa co skutkowało ciągłym przeładowaniem turbo - [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/