Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Panowie moze ktos mi powie do czego jest ten kikut/ otwor z tym czarnym kapturkiem na wybieraku ?????? zaznaczylem n zdjeciu w zoltym kolku
  2. Aut z takimi wynalazkami nie kupuje ?? jakiś norek sobie zrobił dodatkowe odcięcie ?
  3. Ciesz się, ze nikt Ci takiego odcięcia zapłonu nie zostawił ???
  4. Wkleję u ciebie w temacie bo widzę, ze piszemy u Adasia ??
  5. W NO popularne koło teraz będą jeździć na b8 9j z et 33 wyglada mega w allroad’zie miron ma u siebie w temacie
  6. Sprzedałem po 20 min od wystawienia zreszta cena i odbior w Norwegii Do allroad to nawet w sam raz takie et jeszcze dystans można by tam dać
  7. Tak to to. Ja mam na 100%. Jak coś zmieniasz k powinno być git ?
  8. W sumie to bardziej ceramika by tam stylka, oczywiście jak ktoś lubi się bawić ? ja dawałem wosk zobaczymy jak długo się utrzyma, jeszcze kropelki są ?
  9. Spoko czasami się zdarza, ze opłaca się coś kupić w aso bo jest taniej. Ceny na allegro/olx/ebay to samowolka. Na forum tez się czasem zdarzy, ze ktoś sprzedaje uzywke z wyższa cena od aso
  10. No i pięknie jak wrażenia ? Wosk na zaciski położony ?
  11. Dziwna akcja z tymi nadkolami, które kosztują 274zl sztuka w aso
  12. Romer to britax tak ? Fotelik podobny do cybex GB i size ale cena inna i chyba Nie jest obrotowy tak ? Muszę się przyjrzeć
  13. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany, Podświetlenie przycisków w kierze pali się bez załączenia stacyjki podczas włączonej pozycji ? ?
  14. one maja to samo zasilanie wiec jak ma nie świecić czerwona
  15. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Super wyszło
  16. No no do końca roku jeszcze daleko ? znajc Ciebie to pewnie fis zagada. Ja mysle czy do siebie vfiza nie zapakować ? co do a2 to niestety nie ma ale może kiedyś... na razie klocki i tarcze tył trzeba wymienić, termostat, olej filtry i sprężynę tylna bo jest pęknięta... trochę się nazbierało ?
  17. Jakiś eibach... pisz do trewora ??
  18. Ja to nie wiem czy czasem tez nie wskakiwać odrazu w fotelik 9-36kg czy lepiej kupić ten 9-18kg... kuzwa za szybko rosną ??
  19. Odgrzeje troszku ? Panowie polecicie jakiś dobry fotelik dla dziecka od 9kg. Za miecisc mały kończy 9 miesięcy a i w kilogramach już się łapie pod wymianę fotelika na większy obecnie lata w recaro privia nie wiem czy brać fotelik pod bazę czy już ten zapinany pasem.
  20. Ładnie Ci niuta poprawił ?
  21. Norbas odpowiedział(a) na Diablo temat w Audi A4/S4 B6
    Braty auta i powodzenia w modzeni na forum jest wątek odnośnie modow w 1.8t... jak przeczytasz to będziesz wiedzial co i jak bezawaryjnosci ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.