Treść opublikowana przez Norbas
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Panowie moze ktos mi powie do czego jest ten kikut/ otwor z tym czarnym kapturkiem na wybieraku ?????? zaznaczylem n zdjeciu w zoltym kolku
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Aut z takimi wynalazkami nie kupuje ?? jakiś norek sobie zrobił dodatkowe odcięcie ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Wkleję u ciebie w temacie bo widzę, ze piszemy u Adasia ??
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
W NO popularne koło teraz będą jeździć na b8 9j z et 33 wyglada mega w allroad’zie miron ma u siebie w temacie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Sprzedałem po 20 min od wystawienia zreszta cena i odbior w Norwegii Do allroad to nawet w sam raz takie et jeszcze dystans można by tam dać
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Tak to to. Ja mam na 100%. Jak coś zmieniasz k powinno być git ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Syntetyczny a potem naturalny
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
W sumie to bardziej ceramika by tam stylka, oczywiście jak ktoś lubi się bawić ? ja dawałem wosk zobaczymy jak długo się utrzyma, jeszcze kropelki są ?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Spoko czasami się zdarza, ze opłaca się coś kupić w aso bo jest taniej. Ceny na allegro/olx/ebay to samowolka. Na forum tez się czasem zdarzy, ze ktoś sprzedaje uzywke z wyższa cena od aso
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No i pięknie jak wrażenia ? Wosk na zaciski położony ?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
PW
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Dziwna akcja z tymi nadkolami, które kosztują 274zl sztuka w aso
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Romer to britax tak ? Fotelik podobny do cybex GB i size ale cena inna i chyba Nie jest obrotowy tak ? Muszę się przyjrzeć
- B7 Crew
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
one maja to samo zasilanie wiec jak ma nie świecić czerwona
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ciekawe jak to przypasuje do b8... jaka opona do tego ?
- B8 TrOOOOp
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No no do końca roku jeszcze daleko ? znajc Ciebie to pewnie fis zagada. Ja mysle czy do siebie vfiza nie zapakować ? co do a2 to niestety nie ma ale może kiedyś... na razie klocki i tarcze tył trzeba wymienić, termostat, olej filtry i sprężynę tylna bo jest pęknięta... trochę się nazbierało ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Jakiś eibach... pisz do trewora ??
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Ja to nie wiem czy czasem tez nie wskakiwać odrazu w fotelik 9-36kg czy lepiej kupić ten 9-18kg... kuzwa za szybko rosną ??
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Odgrzeje troszku ? Panowie polecicie jakiś dobry fotelik dla dziecka od 9kg. Za miecisc mały kończy 9 miesięcy a i w kilogramach już się łapie pod wymianę fotelika na większy obecnie lata w recaro privia nie wiem czy brać fotelik pod bazę czy już ten zapinany pasem.
-
Kolejny Avancior V6
Ładnie Ci niuta poprawił ?
-
1.8T BFB 2004 Q
Braty auta i powodzenia w modzeni na forum jest wątek odnośnie modow w 1.8t... jak przeczytasz to będziesz wiedzial co i jak bezawaryjnosci ?