Treść opublikowana przez Norbas
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No to różnica pomiędzy skv i lem jest ? ogólnie to myślałem, ze wszystkie części zawieszenia maja problem a to tylko jest z tymi co piszesz tak ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Masakra... ciekawe czy to jakaś wadliwa partia czy tak produkują... nowe ori pewnie przejechały by kolejne 200 ale jednak swoje kosztują... lepiej chyba odłożyć i kupić lema bez znaczków audi
-
Plastiki podsufitki
Apc pro od adbl . Jak mocny smar tam siedzi to delikatnie potraktować go tar remover. Wszystko na szmatce wilgotnej z ciepła woda
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Spoko, ze wraca do życia tak w ogóle to Trochę zmęczony masz ten wyświetlacz...
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Dobra robota ? sam myśle o czymś takim. Wymontowywales coś z grubszych rzeczy typu sanki ?
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Dobrze się prezentuje ? Piana aktywna od sonax to bardzo fajny produkt do tego zapach redbull’a pozytywnie zachęca do mycia auta ?
- B7 Crew
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Nie widziałem jeszcze tego koła w b7. Wzór podobny do łopat z rs6 i to tyle na ta chwile
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Nom gdyby nie to ze łopaty od rs6 były krzywe to dalej by były na lato... q5 na lato się nie nadawało wiec zostało na zimke. Łatwe w czyszczeniu i twarde. Wzór Zito jakoś mo nie pasuje do b7 i troszkę trzeba spędzić czasu przy myciu Tak wiec spróbuje je puścić w obieg
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Ja bym żonę nauczył ... chociaż nie, jeszcze by się jej spodobało i dopiero by było ?
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
No masz szczęście ? jak tam wrażenia ? Robi robotę co
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Fajnie to musi już jechać w tej budzie Poprawiaj co trzeb i ładuj filmik udanego wypoczynku
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
I gdzie ta kiera ? za dlugo po za autem nie może leżeć ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Zito wp111 8,5jx19” ET 30 z jakąś opona 235/35 sezon się kończy wiec idą na sprzedaż
-
B7 Crew
Zostaje Ci montaż przekaźnika z funkcja auto po przekreceniu stacyjki ewentualnie można sie pobawić z kupieniem uniwersalnego czujnika zmierzchu Chociaż może wystarczyłoby przełożyć piny w przelacZniku świateł Musialbys schemat dorwać a potem przepiąć piny. Roboty by było pewnie na kilka minut
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzieki, dzieki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie ile śrub ?N90598804) pod osłony 288mm na tył ? 4 czy więcej ich tam jest ?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Masz racje poprawiam Gdzie to Panie kupujecie ?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Mogę benzynka spróbować. Jak będę miał więcej czasy to pokombinuje Grzesiek mam prośbę do Ciebie, jak będziesz miał chwilke pykniesz fotkę wybieraka skrzyni od góry ? Ty masz chyba ta sama skrzynie co ja czyli GRJ. Szukam skrzyni ale wszystkie maja inna przeciwwagę na wybieraku niż u mnie... Jak przycisniesx u siebie wybierak to sam odskakuje do góry.???
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
I idzie ubić tez dzieki temu cenę ?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Nie wiem czy ktoś tam sprzątał od nowości... nie zrobiłem foty jak wnęka na aku i podnośnik była wypełniona piachem i karma dla psa No jest lepiej ? masz jakiś sposób na usunięcie farby z siedzeń ?? Nie wiem czym to ugryźć ?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Super się prezentuje
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Naprawdę bardzo przyjemnie się nim jeździ i moim zdaniem jest troszkę wiecej miejsca z tyłu jak w A3 Wrzucam kilka fot z małego "detailing'u wnętrza ". Troszkę roboty było ... Przydałoby się jeszcze z kilka sesji ozonowania.. Wnętrze przed: Po czyszczeniu: Na ostatniej focie dałem jej chromowaną zaślepkę od zapalniczki żeby nie było
-
s5 umarło
Podpinaj i sprawdzaj
-
s5 umarło
Podpiąłeś na miejsce ten sterownik ? Może on Ci zware robi... dasz radę go rozebrać i sprawdzić płytkę ? Ewentualnie może jakieś kable naruszyłeś przy jego wyciąganiu... dziwne, ze po odłączeniu sterownika świateł masz taki odjazd. Jak masz dostęp to sprawdz schemat sterownika oraz z czym on się łączy wtedy tez można wpaść na jakiś trop które bezpieczniki sprawdzałes ? W desce po lewej i po prawej czy w bagażniku ?