Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. No to różnica pomiędzy skv i lem jest ? ogólnie to myślałem, ze wszystkie części zawieszenia maja problem a to tylko jest z tymi co piszesz tak ?
  2. Masakra... ciekawe czy to jakaś wadliwa partia czy tak produkują... nowe ori pewnie przejechały by kolejne 200 ale jednak swoje kosztują... lepiej chyba odłożyć i kupić lema bez znaczków audi
  3. Apc pro od adbl . Jak mocny smar tam siedzi to delikatnie potraktować go tar remover. Wszystko na szmatce wilgotnej z ciepła woda
  4. Spoko, ze wraca do życia tak w ogóle to Trochę zmęczony masz ten wyświetlacz...
  5. Dobra robota ? sam myśle o czymś takim. Wymontowywales coś z grubszych rzeczy typu sanki ?
  6. Dobrze się prezentuje ? Piana aktywna od sonax to bardzo fajny produkt do tego zapach redbull’a pozytywnie zachęca do mycia auta ?
  7. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kodowanie
  8. Nie widziałem jeszcze tego koła w b7. Wzór podobny do łopat z rs6 i to tyle na ta chwile
  9. Nom gdyby nie to ze łopaty od rs6 były krzywe to dalej by były na lato... q5 na lato się nie nadawało wiec zostało na zimke. Łatwe w czyszczeniu i twarde. Wzór Zito jakoś mo nie pasuje do b7 i troszkę trzeba spędzić czasu przy myciu Tak wiec spróbuje je puścić w obieg
  10. No masz szczęście ? jak tam wrażenia ? Robi robotę co
  11. I gdzie ta kiera ? za dlugo po za autem nie może leżeć ?
  12. Zito wp111 8,5jx19” ET 30 z jakąś opona 235/35 sezon się kończy wiec idą na sprzedaż
  13. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zostaje Ci montaż przekaźnika z funkcja auto po przekreceniu stacyjki ewentualnie można sie pobawić z kupieniem uniwersalnego czujnika zmierzchu Chociaż może wystarczyłoby przełożyć piny w przelacZniku świateł Musialbys schemat dorwać a potem przepiąć piny. Roboty by było pewnie na kilka minut
  14. Dzieki, dzieki
  15. Panowie ile śrub ?N90598804) pod osłony 288mm na tył ? 4 czy więcej ich tam jest ?
  16. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Masz racje poprawiam Gdzie to Panie kupujecie ?
  17. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Mogę benzynka spróbować. Jak będę miał więcej czasy to pokombinuje Grzesiek mam prośbę do Ciebie, jak będziesz miał chwilke pykniesz fotkę wybieraka skrzyni od góry ? Ty masz chyba ta sama skrzynie co ja czyli GRJ. Szukam skrzyni ale wszystkie maja inna przeciwwagę na wybieraku niż u mnie... Jak przycisniesx u siebie wybierak to sam odskakuje do góry.???
  18. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    I idzie ubić tez dzieki temu cenę ?
  19. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Nie wiem czy ktoś tam sprzątał od nowości... nie zrobiłem foty jak wnęka na aku i podnośnik była wypełniona piachem i karma dla psa No jest lepiej ? masz jakiś sposób na usunięcie farby z siedzeń ?? Nie wiem czym to ugryźć ?
  20. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Naprawdę bardzo przyjemnie się nim jeździ i moim zdaniem jest troszkę wiecej miejsca z tyłu jak w A3 Wrzucam kilka fot z małego "detailing'u wnętrza ". Troszkę roboty było ... Przydałoby się jeszcze z kilka sesji ozonowania.. Wnętrze przed: Po czyszczeniu: Na ostatniej focie dałem jej chromowaną zaślepkę od zapalniczki żeby nie było
  21. Podpinaj i sprawdzaj
  22. Podpiąłeś na miejsce ten sterownik ? Może on Ci zware robi... dasz radę go rozebrać i sprawdzić płytkę ? Ewentualnie może jakieś kable naruszyłeś przy jego wyciąganiu... dziwne, ze po odłączeniu sterownika świateł masz taki odjazd. Jak masz dostęp to sprawdz schemat sterownika oraz z czym on się łączy wtedy tez można wpaść na jakiś trop które bezpieczniki sprawdzałes ? W desce po lewej i po prawej czy w bagażniku ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.