Treść opublikowana przez Norbas
-
Red Sportback 2.0TQ
Panowie ile macie obrotów na 6 biegu przy 100 ?
-
[B7 BPW] Błąd 005213
Ktoś ogarnął temat ? Ja również mam błąd czujnika egt nr 3... on jest za dpf ?
-
Red Sportback 2.0TQ
Myśle, ze jeszcze trochę i zalegalizują ta ??
-
Red Sportback 2.0TQ
Dolot trzeba będzie wyczyścić bo wyskoczył ostatnio jej błąd... jak wrócę po świętach to go ogarne może faktycznie oct zainstaluje... tymczasem małe dodatki na rejke dla 8P i B7 ? Może się zgadamy jak będę to od razu c6 poznam ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Detailer ??
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Pytałem się pracy bo czasem je zamawiają i faktycznie maja czasem z nimi problem... to zostaje jeszcze falken... jak tez lipa to wezmę chyba uniroyal
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Co za model hankook’a masz ?
-
Red Sportback 2.0TQ
Btw dziekuje za mapy ?? wsio śmiga jak należy ?
-
Red Sportback 2.0TQ
Bie wiem co o tym filtrze myśleć... ogólnie olej po zlaniu czarny jak dieslu... może zmęczyły go krótkie dystanse ? na 5w50 mam wrażenie, ze silnik mniej „klekocze”. Grill jest w plastidip... w b7 się trzyma to i tutaj tez powinien trochę wytrzymać
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Plan był inny bo miałem brać w pl koła z rs6 z et33 9j (może w następnym sezonie sie skuszę) nie widziałem ich jeszcze na b7... niestety transport do no i cena ich odstrasza te się trafiły w mega cenie 15km ode mnie wiec są... ponadto pasują do budy i robią fajny kontrast ze srebrnym kolorem auta
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jak miałem łopaty z et 35 9j to były opony 225 nokian... latałem załadowany no-pl-pl-no i zero obcierek... tutaj tez taka szerokość wpadnie. Zastanawiam się tylko nad firma ?
-
Red Sportback 2.0TQ
Mały serwis z ustawianiem kół... + małe odchwaszczanie ponadto grill poleciał w czarny mat
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Opona oponie nie równa w szerokości ? co za marka opony?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Tragedia nawet przy moim obniżeniu... przy tym et i szerokości chyba tylko 225 Ja mam 19x9j et 33... pisało sporo na audi zone ze z ta szerokością bez problemu... chyba ma 1ba ?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Dzieki wielkie ? ty masz turus xtreme 400 ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Mała wycieczka w celu obczajki kompletu kół i nie mogłem ich ze sobą nie zabrać ? oczywiscie szybka przymiarka bo jakby inaczej ?? balon straszny ale to 255/35... plan jest na 225/35... ktos może lata na falken zenis fk510 lub fulda sportcontrol 2 ?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Karol masz gdzieś link z aukcja tego boska z belkami ?
-
Modele 1:18 - Otto mobile
-
B8 TrOOOOp
2012-08-10 modelowo 2013 i takie coś mu się pali ? cglc 177ps 7MG Emissions standard: Emission standard EU5 Jeszcze znalazłem auta z tym kodem 7MJ Emissions standard: Emission standard EU5 plus 7mj to tez adblue co to za eu5 plus ?
-
B8 TrOOOOp
Czyli trzeba patrzeć po roku. No nic z Adblue nawet się nie chce wiązać ??
-
B8 TrOOOOp
No to trzeba dopisać jeszcze 163ps bo znalazłem takiego z euro 6 ?
-
B8 TrOOOOp
Pany, auta z euro 6 to już z adblue ? Euro 5 z 2014 tez ma adblue ? Ktoś coś ?
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
Ogólnie zadowoleni z tej skrzyni jesteście ?
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
No to trochę wyszarpało z kasy... zieloni potrafią zniszczyć życie użytkownikom aut Dzięki
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
Czyli przy przebiegu 140-170 wypadałoby zaczynać rozbijać świnkę... duży koszt mechatroniki i dwumasa ?