Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Możesz spróbować magiczną gąbeczką popracować o ile rysy nie są głębokie potem jakiś dresing mat finish i powiino być ok
  2. O widzę autoprezent ma pomaranczke jeszcze, 3 lata temu mieli tylko białasa z 4.2... Ty też leciałeś 4.2 czy to juz 5.2 ?
  3. No trzeba będzie coś pomyśleć w tym temacie, jeszcze z 10k przelatam na tym zestawie Nie ma co ukrywać jak norki dbają o auto po okresie gwarancyjnym ... czasem nawet i w czasie. Rzadko kiedy zdarzy się,ze ktoś ma (jak na norka) mega czysto w aucie i fura jest naprawiana ze sztuka Jak kupiłeś od kogoś kto nie żałował na utrzymanie to masz jesZcse sporo bezawaryjnej jazdy. Trzymać eksploatacje i będzie miodzio ? eu jeszcze masz na dwa lata czy już co rok ? No tak, żona z dziećmi w pl, kochanka z dziećmi w no, robota i kochanka na 4 kółkach ta ostatnia najwiecej czasu potrzebuje ?
  4. To tamten miał lekko ponad 100k bito było jakoś początek listopada... mimo wszystko 137k na ten model to jest śmiech. Z tym kolorem to już zwraca uwagę ? muszę do Ciebie w temat zajrzeć ? auto trzymać bo niedługo będzie mega poszukiwany i ceniony model ?
  5. Dzieki, dzieki ? W sumie pierdki ale cieszą ? Tak jest ? Jak dobrze kojarzę to dwa lata temu do sprzedania była. Mały przebieg, pakiet s-line, 1.9tdi w quattro tak ? Ten się sprzedl i jechałem po A3 ? nad kolorem troszkę pracować, dwie rurki z tylu, kolo i auto kosa ? Chyba się pomyliłem tamten był nagaro blue a ty piszesz ze masz błękitna laguna
  6. Może ale nie musi wydawać odgłosy Na kierze dłużej przytrzymujesz Mode. Ustaw sobie kompas w RNS-E gdzieś w opcjach dzięki temu moim zdaniem lepiej to chodzi bo przyciskasz Mode szybko dwa razy i odrazu wyśwetla
  7. Żaden spam, luz na szelkach W sumie to bez różnicy jakie blachy bo i tak auto ma dożywotnio je Ja Stavanger, rodakow sporo ale nikt się nie chce integrowac za bardzo Podziękowania dla @MaciekPL za paczkę ? Dodatkowa jedna fota z minispotu z @WojtekA4B8 , szkoda, że zapomniałem aparaciora. Dzięki za kawe i miło było poznać
  8. Kurcze teraz widać na zdjęciach jak mało profesjonalnie okleiłem vfiz’a ?? ale przynajmniej nie było go słychać ? rób kodowanie i odpalaj ?
  9. Pięknie b6 Kamil wyglada ? szczególnie środek. Taka czystkę w aucie uwielbiam ? co masz za kod w tym polo ? Spalanie mega ja w NO żony golfem 1.9tdi bkc spadam do 4 ? w sumie jeszcze programu nie ma ale jest w planie ?
  10. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak co druga wymianę zrobisz wysysając olej to się nic nie stanie. Ja tak robiłem przez lejek do sprawdzania poziomu i wsio ładnie wybierało... do tego z filtra tez można wybrać idealnie a z korka wsio z podstawy filtra nie wypróżnisz Panowie pytanko... ma ktoś może nr bagnetu, który montuje się zamiast zaślepki w lejku/kołnierzu do kontroli oleju ? Silnik to CGLC po lifcie
  11. Myślę, że to kwestia czasu Tymczasem oznaczenia z klapy wyleciały... zastanawiam sie czy nie wywalic jeszcze quattro. Przyszły ledy, więc we wnętrzu nastała jasność Wstawiłem na próbę osramy o barwie 4200K ale chyba bede musiał zainwestowac w jakieś dobre ledy. Kilka szotów :
  12. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W Żarach ? Szkoda, ze nie dałeś znać to bym z kumplem bramę Ci zrobił ? jak jesteś jeszcze w mieście to daj znać zrobimy spota dwuosobowego ? w walbrzychu nie byłem bo żona mnie zaciągnęła z młodym do zoo w cottbus
  13. No to przegrałeś Wszystkiego dobrego na nowej drodze
  14. Graty fury;) Bardzo uniwerslany kolor i wdzieczny do tego fajnie wyposazony bezawaryjnosci PS uzupelnij plyn
  15. To szybko. Trochę się jak coś przyciemnią ale i tak będą dawać porządnie
  16. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja w sumie 200 i się zastanawiam czy warto ?
  17. Oo szybko doszły. Palą asfalt jebaniutkie Niechaj służą ? jak pamietam to zmieniałem natężenie bloku 09 w adaptacji
  18. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie masz to wesele to odrazu w kolumnę z kościoła się ustawimy ? Daleko masz ?
  19. niech sprawdza czy jest wystarczajaca ilosc oleju w sprezarce poczytaj instrukcje
  20. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś się wybiera na vag wałbrzych ?
  21. Gdzie takiego furacza sprzedawac... nie wiem czy bedzie kiedys lepiej wygladajace A5 imho

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.