Treść opublikowana przez Norbas
-
Podrapana deska rozdzielcza
Możesz spróbować magiczną gąbeczką popracować o ile rysy nie są głębokie potem jakiś dresing mat finish i powiino być ok
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
O widzę autoprezent ma pomaranczke jeszcze, 3 lata temu mieli tylko białasa z 4.2... Ty też leciałeś 4.2 czy to juz 5.2 ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Arek foty nie trybią
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
No trzeba będzie coś pomyśleć w tym temacie, jeszcze z 10k przelatam na tym zestawie Nie ma co ukrywać jak norki dbają o auto po okresie gwarancyjnym ... czasem nawet i w czasie. Rzadko kiedy zdarzy się,ze ktoś ma (jak na norka) mega czysto w aucie i fura jest naprawiana ze sztuka Jak kupiłeś od kogoś kto nie żałował na utrzymanie to masz jesZcse sporo bezawaryjnej jazdy. Trzymać eksploatacje i będzie miodzio ? eu jeszcze masz na dwa lata czy już co rok ? No tak, żona z dziećmi w pl, kochanka z dziećmi w no, robota i kochanka na 4 kółkach ta ostatnia najwiecej czasu potrzebuje ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Fajna sprawa 3g+ Trzymam kciuki w takim razie.
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
To tamten miał lekko ponad 100k bito było jakoś początek listopada... mimo wszystko 137k na ten model to jest śmiech. Z tym kolorem to już zwraca uwagę ? muszę do Ciebie w temat zajrzeć ? auto trzymać bo niedługo będzie mega poszukiwany i ceniony model ?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Dzieki, dzieki ? W sumie pierdki ale cieszą ? Tak jest ? Jak dobrze kojarzę to dwa lata temu do sprzedania była. Mały przebieg, pakiet s-line, 1.9tdi w quattro tak ? Ten się sprzedl i jechałem po A3 ? nad kolorem troszkę pracować, dwie rurki z tylu, kolo i auto kosa ? Chyba się pomyliłem tamten był nagaro blue a ty piszesz ze masz błękitna laguna
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Może ale nie musi wydawać odgłosy Na kierze dłużej przytrzymujesz Mode. Ustaw sobie kompas w RNS-E gdzieś w opcjach dzięki temu moim zdaniem lepiej to chodzi bo przyciskasz Mode szybko dwa razy i odrazu wyśwetla
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Słabo... pasowałoby teraz 3g+ zaszczepić
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Żaden spam, luz na szelkach W sumie to bez różnicy jakie blachy bo i tak auto ma dożywotnio je Ja Stavanger, rodakow sporo ale nikt się nie chce integrowac za bardzo Podziękowania dla @MaciekPL za paczkę ? Dodatkowa jedna fota z minispotu z @WojtekA4B8 , szkoda, że zapomniałem aparaciora. Dzięki za kawe i miło było poznać
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Kurcze teraz widać na zdjęciach jak mało profesjonalnie okleiłem vfiz’a ?? ale przynajmniej nie było go słychać ? rób kodowanie i odpalaj ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Pięknie b6 Kamil wyglada ? szczególnie środek. Taka czystkę w aucie uwielbiam ? co masz za kod w tym polo ? Spalanie mega ja w NO żony golfem 1.9tdi bkc spadam do 4 ? w sumie jeszcze programu nie ma ale jest w planie ?
-
B8 TrOOOOp
Jak co druga wymianę zrobisz wysysając olej to się nic nie stanie. Ja tak robiłem przez lejek do sprawdzania poziomu i wsio ładnie wybierało... do tego z filtra tez można wybrać idealnie a z korka wsio z podstawy filtra nie wypróżnisz Panowie pytanko... ma ktoś może nr bagnetu, który montuje się zamiast zaślepki w lejku/kołnierzu do kontroli oleju ? Silnik to CGLC po lifcie
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Myślę, że to kwestia czasu Tymczasem oznaczenia z klapy wyleciały... zastanawiam sie czy nie wywalic jeszcze quattro. Przyszły ledy, więc we wnętrzu nastała jasność Wstawiłem na próbę osramy o barwie 4200K ale chyba bede musiał zainwestowac w jakieś dobre ledy. Kilka szotów :
-
B8 TrOOOOp
W Żarach ? Szkoda, ze nie dałeś znać to bym z kumplem bramę Ci zrobił ? jak jesteś jeszcze w mieście to daj znać zrobimy spota dwuosobowego ? w walbrzychu nie byłem bo żona mnie zaciągnęła z młodym do zoo w cottbus
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No to przegrałeś Wszystkiego dobrego na nowej drodze
-
Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk
Graty fury;) Bardzo uniwerslany kolor i wdzieczny do tego fajnie wyposazony bezawaryjnosci PS uzupelnij plyn
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
To szybko. Trochę się jak coś przyciemnią ale i tak będą dawać porządnie
-
B8 TrOOOOp
Ja w sumie 200 i się zastanawiam czy warto ?
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Oo szybko doszły. Palą asfalt jebaniutkie Niechaj służą ? jak pamietam to zmieniałem natężenie bloku 09 w adaptacji
-
B8 TrOOOOp
Gdzie masz to wesele to odrazu w kolumnę z kościoła się ustawimy ? Daleko masz ?
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
niech sprawdza czy jest wystarczajaca ilosc oleju w sprezarce poczytaj instrukcje
-
B8 TrOOOOp
Ktoś się wybiera na vag wałbrzych ?
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Gdzie takiego furacza sprzedawac... nie wiem czy bedzie kiedys lepiej wygladajace A5 imho