Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. No heble fajnie wyszly ?
  2. A żona: ciekawe skąd on na to pieniążki wziął ? i hyc koperta opróżniona ? zawiecha pierwsza klasa ?
  3. Pomysl o eibach’u. Amory ma od KW a springi własnej produkcji. Do tego lepsza cena. Piszemy o Eibach pro street s vs. KW V1 Ty, który masz model ?
  4. Graty auta Krystian ? Scubablue jeden z lepszych kolorów szczególnie po dopieszczeniu Szkoda tylko, że te nowe dyszle mają adblue ale jak nie masz/skonczy się gwarancja to wywal go programem Powodzenia w rezaniu i bezawaryjności
  5. Było oglądanie samolotów to i trzeba było jakieś szoty pyknąć
  6. Jeden z lepszych dodatków. Szczególnie jak auto po programie Dodatkowo sprawdzanie i kasowanie błędów podczas jazdy ?
  7. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    minimalizm ?
  8. Poszło w odpowiedni dział Znalazłem nr z białymi niciami na mieszku i na taka będę polował Ja zacząłem odczuwać brak manetek na kieracie ?
  9. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymiana cię nie ominie i im szybciej tym lepiej;) jak już będą robić to niech pompę oleju sprawdza tam tez jest „ołówek” jak w 2.0 i warto tą pompę przeglądnąć
  10. @Dev jak będziesz miał chwilke WAUZZZ8K4EA011587
  11. Pytam się o EU bo b5 już ma co rok być na EU ze względu na wiek Graty na miejscu Podstopnica wraz z nakładkami, kubek na duperele, pokrętło lusterek z C6/8P lift Jakby ktoś miał OEM nr gałki zmiany begów w skórze perforowanej to byłbym wdzięczny
  12. 235 Na 9,5j fajnie powinna się ułożyć ? wracajac do rotorow to jakbys miał kupować jeszcze raz opony to brałbys 235/35 ? U ciebie widać ze ten rant ochronny dość gruby jest...
  13. Faktycznie tam jeszcze stary otwór centrujący... Jaki rozmiar opony dobrałeś ?
  14. Hmm, i jak wrażenia ? One maja te same ohm’y co audi sound ? Ciekawe czy kable od BO są grubsze od tych z AS ?
  15. Przy wymianie na banga co należy zrobić poza wymiana gosnikow ? ? Podświetlenie klameczek bajka ?
  16. Odrazu inne auto no i ten kolor co za koła wleca ?
  17. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bez problemu idzie to przełożyć ?
  18. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ja może odblaski z diodami mogę odkupić, czy jak one tam zmontowane są ?
  19. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  20. Z tym otwieraniem to nie wiem czy czasem soft nie odpowiada za to... poszukaj w kanale 46 i wejdz w długie kodowanie. Może jakaś podpowiedz będziesz miał. Co do start/stop to kanał 09 i potem w adaptacji kanał 34
  21. Norbas odpowiedział(a) na MadJohn temat w Audi A4 B8
    Kiere pasować pasują ale gorzej z airbagiem i kostkami. Z b7 do b8 zmieniasz kostke. Z b8 do b7 tuningujesz kostke. Z b8 do A3 8P tuningujesz kostke i przepinasz piny od multi aby wsio działo
  22. Usiądzie na miejscu pasażera to i tak wywali poduchę o ile auto posiada czujnik „obciążenia”... kup jej pas dla ciężarnej i po sprawie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.