Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. No i oby terez to się przydało ? roboty trochę było ale ważne, że dałeś radę ? pokazuj te ambiente ?
  2. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    On powiedzia, ze sobie poradzi z vin a mnie poprosił abym zapytał się czy na forum nie przewinął się temat z autem Jak chciał tak ma i dalej szuka Przeszło koło nosa...
  3. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z lubuskiego jakieś 700? Nawet nie wiem za bardzo ?
  4. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pjoter nie będzie tego robił. Dla niego ma więcej niż potrzeba narazie sprawdzajo vin i jak coś jadą...
  5. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hehe jak coś to Janusz bo Pjoter to się napalił i chciałem się dowiedzieć w jego imieniu czy moze ktoś patrzył ? ale napisze mu, ze druga osoba mówi drogo Pjoter ? może ochłonie
  6. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany ktoś może oglądał te auto ? Audi A4 B7 1.8 Turbo Quattro 2xS-line Bi-Xenon Navi ORYGINALNY LAKIER Zamość • OLX.pl M.OLX.PL Sprzedam Audi A4 Sprowadzone ze Szwajcarii. Auto zawsze serwisowane...
  7. I teraz można orać pole, praktyczne... Fajnie wyszło
  8. Jeździ, jeździ Ale niestety dwumas chyba już ma luzy bo terkocze na P i N... w następna środę leci na gwarancje do sprawdzenia... Jak szaleć to szaleć ?
  9. I tak wymieniam co 7,5kkm lub 8kkm także jak nadają się na krótkie interwały to spoko. Z repsol’em nie znam nikogo kto by jeździł a stosowany jest w motosporcie i ktoś mi tez kiedyś mówił ze nawet olej ok... nie wiem jak z dostępnością jego.
  10. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jest jakiś bagnet przewidziany do 2.0tdi cglc 177km ? Może jakiś serwisowy itd ?
  11. No lampiony wyszły tra-la-la ? co do oleju to ja przeszedłem w b7 z valvo na revanol i różnicy w pracy silnika nie odczułem ale temperatura oleju była niższy przy jeździe autostradowej 8-5 stopni. Zaciekawiłeś mnie tym Red line ... gdyby były importowane bezpośrednio z us to bym kupił na próbę a sprawdzałes może olej od Repsol ? Kojak sznur masz na myśli butyl ??
  12. Nowy pierdki na pokładzie czyli dywaniki. Maciek wjechał mi na ambicje, ze mam gumy to się przejechałem po materiałówki.
  13. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  14. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładniej to w b7 układ nie pozwalał aby przy wypalaniu temp była większa jak 850... ja po programie miałem max 810 przy bucie... także gorąco było
  15. Przodu już mu bardziej nie obniża bo gwarancje straci?Także zostaje jak jest Wczoraj nie byłem w Lindesnes ale w niedziele leciałem przez ta mieścinie i wracałem wieczorem ?
  16. No i gitara. Wazne aby demontaż odbył się bez uszczerbku dla karoserii ? Jak odczucia ?
  17. I na co Ci ten kw v3 Kasy w uj trzeba wyłożyć a z regulacji skorzystasz dwa razy zwykłe kw tez dałoby radę i myśle, ze komfort taki sam jak na 1be ewentualnie 1bv
  18. Dobry modzik ? przy okazji wnętrze znowu zostało podbite detalami od b&o ?
  19. Chyba, ze tak. Ja mam drugie auto z ta szyba i według mnie te kilka decybeli robi roznice ... ale to moja opinia. Mogła by być trochę twardsza p
  20. Wymieniasz bo została uszkodzona czy nie masz acustic'a ?
  21. No mega robota... tutaj to na bank różnicę w wyciszeniu czuć
  22. Ogrzewanie postojowe możesz włączyć niezależnie od temperatury na zewnątrz. Wentylacja załącza się jeżeli masz ustawiona temp poniżej 22 stopni jak się mnie mylę. Tak wiec od 22 stopni załącza się „webasto”. Ja mam inne pytania, jaka temp płynu chłodniczego macie na zegara po załączonym ogrzewaniu na 30min ? Jak zawór sterujący przepływem wody na silnik jest zamknięty to temp silnika jest cały czas w pozycji 50* c ?? I jak sprawdzić czy faktycznie zawór przypuszcza zagrzany płyn na silnik ?
  23. Graty fury. Kolor jeden z lepszych . Ogarnij się i dawaj więcej foci bez awaryjności ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.