Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Graty ? dużo zdrowia ?
  2. Każdy ma inne zdanie. Jak szukałem auta to b9 brałem pod uwagę ale kasy miałem na początek produkcji i wybrałem b8 lift. Jak szukałem fury 4 lata temu to chciałem b8 ale tez niestety nie miałem tyle aby kupić polifta wiec zgarnalem b7 z końca produkcji i nie żałowałem. U ciebie to nie widziałbym sensu zmiany b8 na b8 lift ... bez sensu według mnie wtedy zmieniać auto, wolałbym odłożyć i kupić b9... tak w ogóle to czemu b8 po lifcie zła opcja ?
  3. Najlepiej to jak cały motor na aucie i wtedy z pokrywy odczytać datę. Nr głowicy raczej nic nie da. Chociaż widać dwa nr głowic sa do brd
  4. Szukaj świeżej z brd. Koniec produkcji...
  5. Nie No pisaliśmy o całym motorze z gratami ? avf zwykły jest a brd 16v ?
  6. Za prosto by było z avf zeby 170 mieć to nie trzeba worka pieniędzy ma lepsze wyniki jak BRB, które miałem...
  7. Głowica bmn ma zawory wpuszczone w głowice czyli tłoki so równe. Jak masz w brd rowne tłoki to raczej podejdzie. Bmn był do aut z poprzecznym silnikiem... jakoś przekonany do bmn noe jestem bo tez miały problemy z pęknięciami ja bym szukał głowicy z najpóźniejszego roku Adaś najlepiej to tam avf wpakować jak Kamil napisał
  8. Ile b9 jest na rynku...Ile osób na forum posiada b8 a ile b9... tutaj nie ma co porównywać ile jest problemów z b8 a ile z b9... za kilka lat można Będzie to sprawdzić według mnie b8 po lifcie to dobra opcja
  9. Ładnie wyszło ?
  10. No intro maja konkret Pewnie, ze bezpieczne o ile wiesz co robisz wystarczy, ze aku odłączysz( wystarczy sam minus) kiere wyciągaj tak jakbys jechała na wprost/tak samo montujesz. Zwijak możesz sobie skleić taśma aby się nie przestawił. Pozycja na wprost. Sruba trzymająca kiere dość mocno siedzi jak nie była wcześniej ściągana. Przyda się druga para rak do przytrzymania kiery. Jak będziesz składać to kostka zwijak-airbag przy włożeniu ma kliknąć i wtedy można uznać, ze jest podłączona Nie wiem jaki model auta masz ale jak kiera od 2005 do 2012 to poduszka skręcona jest z kiera za pomocą dwóch śrub na torx, które są pod zaślepką. Poduchy w kierach od 2012 są na metalowych zaczepach.
  11. Przegladnij sobie maximonia.pl
  12. Doba dla nas wszystkich jest za krótka Liczy się, że są w planie
  13. A pisałem do @black4 ale jak uważasz, że Trepkowi się należy za coś tam to proszę bardzo
  14. No jedno lepszych kółek w tych parametrach pod budę B6/B7. Sam szukałem do ex b7 w dobrym stanie przez dłuższy czas... a teraz mam je w zestawie z allroad'em Black4 Za jedną rzecz w tych felgach trzeba cię opierdzielić.... co tam robi ten klej po odważnigach Trepek ten zacisk z tyłu jakiś taki mały, kiedy swap ?
  15. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Teraz jak będziesz wybierał się na wakacje to oprocz schowka pasażera na skarpetki i bokserki masz miejsce na koszulki i spodenki w koncu o nas facetach pomysleli
  16. Ładnie wyszło ? zamówiłeś diadem chrome bo mysle, ze fajnie by się wpasowały ?
  17. Moim zdaniem ładniejsze od tych z b7
  18. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tromso to inny klimat... tam szybko śnieg się pojawia i teraz powoli zaczynaja się czarne dni ??
  19. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W b8 nie ma dociagow. Może u Ciebie drzwi już są zmęczone...
  20. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ten w NO okazał się bez sim ? dlatego taka cena była. Tak wiec chce uaktualnić mapy.
  21. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany do kogo się zgłosić z wgraniem map do 3g basic ?
  22. Jaki koszt gratów z olejem do s-tronic’a ? Jakbys miał chwilke podrzucisz numery części ? pozdrowki
  23. Stanie nad nimi nic Ci nie da. Gwarancje i reklamacje dla aso są najgorsze bo tam liczy się czas. Nie mieścisz się w czasie to firma traci... Sylwek robi ustawienia codziennie a aso odświętnie. Ogólnie przed ustawieniem powinno się sprawdzić zawieche, napompować koła, skalibrować zawieche o ile jest na pneumatyce, dodatkowo w niektórych autach wrzuca się balast odpowiedni pod wagę przeciętnego kierowcy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.