Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Fakt taki, ze tesla ma najlepsza baterie jak i napęd. Zasięg tez sporo robi. Jeżeli ludzie ładują auta już przy 30% i kończą lądowanie przed 95% to bateria jest bardziej wydajna i nie ulega znacznej degradacji. Rozladowywujac bateria poniżej 15% i lądowanie na max przyspiesza zużycie bateri. Ponadto szybkie ładowarki są dodatkowym zabójcą bateri... Nissan ma mały zasięg i ludzie zużywają cale baterie i potem ładują na maxa aby jak najwiecej przejechać... jako alternatywa dla leaf’a to ioniq, który zbiera naprawdę dobre oceny. I3 słaba bateria... E-golfy początkowe maja sporo wad. Nowsze lepsze ale dalej sporo brakuje. E-tron jak na razie tez ma problemy z bateria, napędem/ softami/ aplikacjami... Fiat 500/Renault zoe czy mitsubishi nie znam wiec się nie wypowiem... w Polsce nie wiem kiedy będzie opłacalne kupno elektryka i kiedy ludzie dojrzeją do nich. Jak dla mnie elektryk spoko ale jako drugie auto chociaż nie wiem sam czy chciałbym go mieć na własność. To jest inna technologia jak auto spalinowy... tam już Mirek w stodole wszytskiego nie zrobi...
  2. Czyli bedzie co rezac ? Tesla 8 lat na baterie i układ napędowy bez limitu kilometrów. 5 lat gwarancji na cała reszte lub 100kkm. Do tego można rozszerzyć okres gwarancji na reszte Nissan 8 lat na baterie i napęd a 5 lat na reszte.
  3. Graty fury i niechaj godnie zastępuje a2 ? ??
  4. A5 I A4 na takie same ? Jak coś to mogę być chętny na twoje...
  5. Nie ma, nie ma a jak już zacznie to szaleństwo modziki na plus ? Środek miodzio wyglada ?
  6. Rosną dzieciaki strasznie szybko . Nakładkę polecam bo ma sporo kieszonek i jest nawet autko z misiem z czego mlody jest zadowolony. Szukałem coś fajnego ale jedynie VW ma takie coś dostępne inne marki maja tylko czarne nakładki ? za nią dałem 120zl wiec nie ma tragedi imo. wiecej modow już nie przewiduje
  7. Mały aktual... Wleciała kiera z łopatkami, przymusowo dwie nowe opony na tył bo jedna mi strzeliła i nie było na miejscu takich samych do tego cena za jedną sztukę to jakaś masakra... Nowy fotelik z osłoną na fotel dla młodego buntownika... Zarniki CBI Osram... przyciemnione szyby na tyle i relingi czarne ze zwykłej B8
  8. Ładne linie wyszyly ? Jak wrażenia po sofcie ? Skrzynie tez stroiłeś ?
  9. Dev jak możesz wklej wypo. WAUZZZ8K9DA161113 pozdrowki
  10. No to trochę więcej przejechała od tamtej ? ciekawe czemu była wymieniana ?
  11. Pytanko odnośnie mechatroniki. Robiłeś sam może ? Trzeba robić jakieś adaptacje i wgrywać softa po zmianie ?
  12. O moze faktycznie 5500k bylo. Musialbym sprawdzic maila
  13. Już nie ma 6000k. Możesz zamówić 5000k
  14. O to coś nowego się dowiedziałem. Ale oglądając ogłoszenia w No z b6 nie widzę różnicy ??
  15. No to dalej się nie zgadza bo na kierze brak ? zreszta czepiacie się ??
  16. Jest i truskawka na torcie Nawet pasujo te fotele ??
  17. W wersji 3g low działa jak należy. Instrukcja znajdziesz na forum w temacie kodowania b8 lub na YT wpisz sobie aktywowanie wskaźnika aku b8.
  18. Ty S4 masz sportowy dyferencjał jo? Ponoć on robi robotę w krętych drogach. Q5 swoją sztywnością i masa dość ciekawie się prowadzi. Delikatna róznicajest również w zwykłej A4 b8 a allroadzie a4. Według mnie allroad wydaje się bardziej sztywny w krętych droga... sorka za ot.
  19. Następnym razem kupuje auto z fullem i dodaje tylko małe smaczki jeszcze klameczki RS i będzie miodzio ?
  20. Czemu 2004 nie są tak odporne ? Do końca 2003 nie ma problemu a od 2004 rdzewieją ?
  21. Blokada do 40 w zwykłych i w s/rs do 80. Na pewno tak było do wersji b5 a potem przespałem info.
  22. Nie napisałem, ze gorszy. Napisałem, ze prawdziwy się skończył w b4/c4 imo, bo do końca 94 ty byłeś odpowiedzialny za blokowanie dyfra. Potem eds przejął kontrole nad dyfrem. Każda generacja torsena ma swoje wady i zalety. Ty jako użytkownik b5, Q5/ S4 moglbys podzielić się swoim odczuciem, który z nich jest dla ciebie lepszy bądź bardziej odpowiada.
  23. Od 95 blokowanie za pomocą eds.
  24. Nikt Ci nie chce udostępnić auta na dłuższy czas ?? Wypożycz sobie na kilka dni auto... skoro jestes zdecydowany na zakup auta to niech dealer sie wykazuje...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.