Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Ty masz jeszcze telematic czyli system sos z przyciskiem tak ? On niby nie współpracuje z tym systemem. Jak będziesz ptrzebowal nr zamówienia vfiz coby dostać aktualizacje to pisz
  2. Czekaj... zły masz sofy w fiz na to wychodzi. Ja miałem tak jak miałem sofy pod sterowanie z kiery. Może dlatego ze auto z USA. Musiał byś zagadać ze stwórcą.
  3. No to ładnie wyszło jak na dwa hamowani ? tez będę chciał swoim podleciec jak wpadnę do pl. A jak odczucia ?
  4. Ładny wynik ? ile razy hamowali auto ?
  5. Graty furki, super egzemplarz i niechaj cieszy i śmiga bezawaryjnie ? Dodam od siebie odnośnie zawiechy... jako, ze masz gwint to pojechał bym zrobić jeszcze raz ustawienia. Ty w aucie. Ustawienie wysokości i do tego ustawienie na wagach „corner balance” Wtedy auto jeździ jak należy plus jest odpowiedni nacisk na koła Czy tez oś Aso nie musi mieć tylko swoich pojazdów. Zależy na jakiej maszynie pracuje dane aso. Specjalistyczny warsztat od ustawiania tez może mieć konkretne zawieszenie. Jedna z lepszych maszyn to hunter i również posiada bazę prawie wszystkich aut jak nie wszystkich z różnymi typami zawieszeń
  6. Szybko poszło szukasz już czegoś czy na razie spokój ?
  7. Ori nie są ale dobrze siedzą Na zimę jak będziesz szukał to może będę miał na sprzedaż 17” albo 18” z olka ?
  8. Trochę człowiek nie zagłada a tu takie piękności się robią ? grubo jak zawsze ? powodzenia
  9. Hej, Na tyle mam 4 warstwy, na przodzie miałem 3 oraz na progach. Z tyłu się trzyma natomiast na przodzie było sporo odprysków i jak tylko przeleciałem pewengo dnia myjką to załeczło się zrywac to samo na progach. Struktura fajna ale wytrzymałość słabsza jak plastidip Małe odchwaszczanie auta, czyszczenie wnętrza oraz rozpylony wetcoat
  10. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Idzie zrobić adaptacje sprzęgieł i adaptacje mechatroniki po wymianie ? Czytałem, ze tylko odis/vas takie rzeczy ogarnia...
  11. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany ktoś używa odis/vas ? Widze ze na Allegro są. Warto ?
  12. Dwa przydatne mody kolo mega fajnie przypasilo ? Rozrząd już wcześniej wymieniałeś ?
  13. Sprawdź jaki nr. tego przyciska black bo w etce nie idzie tego wyłapać ? w rs4 lampki były czerwone... przezroczysta dioda tez swieci na czerwono...
  14. Ładnie porobione brawo za ogarnięcie elektryki. Makaron po kimś nigdy nie jest łatwy do ogarnięcia ciesz się, że same żółte kable tam nie były, bo też tak czasem bywa
  15. To co tam teraz w planie Dawid ?
  16. Lare ma dobre maszyny i nawet ok ceny
  17. A1 fajne auto i do tego dobrze się prowadzi. Z silnikiem 1.6 jest kocur Czarne dodatki idealnie pasują. Do tego jeszcze wrzuciłbym lusterka i tylny znaczek w czarnym kolorze A widze, ze już malowałem znaczek ale brak fotki ? jeszcze jakieś plany ?
  18. W poliftach masz do 6. Chodzi o oszczędność baterii aby nie rozładować jej. Dodam jeszcze, ze w polifcie jak włączysz zapłon i zostawisz to po 30min sam się rozłączy dwa razy przy ozonowaniu się mi wyłączył. Trzeba kodowanie ustawić na 1h jak coś
  19. Ja na wylaczonym zapłonie przy wentylacji lub wlaczonym webasto Max 6. Przy odpalonym aucie 12
  20. To już dawno powinno być w spalinowych autkach imo. Nie wiem jak w Toyo ale w tesli musisz raz w roku robić serwis hamulców aby mieć ta gwarancje. Sporo aut przyjeżdża co hamuje silnikiem i cały układ hamulcowy dostaje po d*pie.
  21. 26240- Wymiana filtra kabinowego oraz filtra powietrza
  22. Polecam Gtechniq matte dash
  23. Cena zakupu auta. Opłata drogowa oraz ubezpieczenie również wyższe ale to najmniejszy problem...
  24. No to szybkie czyszczenie, ozonowanie plus usuwanie bakterii przy pomocy „ultra dźwięków” oraz wymiana filtra kabinowego ? Jeszcze trzeba będzie podjechać na dobicie czynnika i cały układ będzie cacy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.