Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. O wiele lepiej ? oni ci wyciągnęli dystanse do transportu ? Jakoś tak wysoko stoi ?
  2. Przyebali się jak zwykle. A ja bym ściągnął ten duży quattro ?znaczek oooo na czarno nawet przypasował ?
  3. Wiele taka przyjemność z ekranami ? One łącza się pod mmi czy można ładować tam kartę i odtwarzać swoje filmy ?
  4. Ładnie siadła gala ?
  5. Ładnie się prezentuje ? widze, ze tez masz syndrom fociszy lewego boku?
  6. Konkretny Leonik nowe seaty mocno zyskały na wygladzie imo. Bezawarynosci i powodzenia w rezaniu
  7. Hejo wszystkim, od niedawna zawitał kolejny pojazd w garażu. Wymogi... Automat, czujniki parkowania z tyłu, miejsce na wózek w bagażniku, miejsce na fotelik dla malucha. Marka: VW Polo 6C Przebieg w dniu zakupu: 24 800km Silnik: 1.0TSI (CHBZ) 95KM BlueMotion Skrzynia: DSG 7 biegów ("sucha") Kolor: Flash Red Zwykłe lampy + siuśki DRL+CLH Halogeny + doświetlanie zakrętów Centralny zamek + otwieranie/domykanie szyb z kluczyka Szyba przednia akustyczna Czujnik deszczu + zmierzchu PDC przód + tył wraz z kamerą Aktywny tempomat (ACC) z front assist i funkcją awaryjnego hamowania i ochroną pieszych Kierownica 3-ramienna, wielofunkcyjna, sportowa, obszyta skórą, ścięta DAB Kontrola cisnienia w kołach 6 jaśków Climatornic Grzane fotele Start/Stop ISOFIX FIS w kolorze + wskaźnik biegów 4x el. szyby Lusterko wewnętrzne fotochrom Elektryczne i podgrzewane lusterka Airbag off Pakiet dodatkowych schowków Lato 15' Zima 15" +++ Zrobione: Start/stop deaktywacja Pokazywanie mozliwej ilosci paliwa do zatankowania Test zegarów Ledy we wnętrzu
  8. Ty wziales dedykowany pod Olka czy pod zwykle a4 ? Dużo dawałeś za zestaw ?
  9. Ładnie się kroi... kupię sobie b6 tylko do jeżdżenia a tu proszę ? Jak auto na trasie się sprawdza ? Dobrze się jeździ co ? grill dolny jak i górny na czarno bym zrobił ? Pozdrowki
  10. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wielkie dobry człowieku ? 2 centy to spora różnica
  11. Nom i to jest to ile zeszles od serii ? Dystans dorzuciłeś inny czy zostajesz przy 5mm ? Będę obserwował ?
  12. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ktoś z użytkowników W wolnej chwil mógłby mi zmierzyć wysokość swoje a4 na ori sprintach i amorkach s-line ? chciałbym sprawdzić jaka różnica jest po między s-line a allroad.
  13. Może byc, nie mówię ze nie. Dodam od siebie ze nie miałem w zamiarze czarnych i płaskich felg ale na żywo to wszystko inaczej wyglada. Jak zejdzie w dół to tez jeszcze inaczej to wszystko się zobrazuje ?
  14. Graty Auta, super kolor ? będę obserwował obróbkę auta jak w poprzedniej bezawaryjności i zadowolenia ?
  15. Nom 9,5 et21 zabralbym ale za ta cenę co chcą to musiałbym oglądnąć na wyważarce na żywo. Do Olka to pakują 10j et 20 ? Teraz czas na zawieche...
  16. Sporo różnych parametrów one maja. To tak samo jak z rs4 b5,b8,b9 czy rs6 c5,c6. Czarne były zazwyczaj na zimowy sezon z tego modelu. Szerokości były 8/9 i 9,5 z et 21, na które choruje. Za ostatnie chcą sporo kasy niestety i jest ich niewiele na rynku.
  17. @Devjak możesz to sprawdź wypas. WVWZZZ6RZHY106902
  18. Dopóki zawias nie wpadnie to powinno być ok według mnie. Do 8j pasowałoby założyć 235/35 ale przy standardowym zawieszeniu będzie to wyglądać śmiesznie.
  19. Dzień dziecka także tego... 8jx20” ET25 + 255/35R20” Fulda sportcontrol 2
  20. @Dev byłbyś w stanie sprawdzić czy te auto ma w kodzie wypo DPF WAUZZZ8E18A022139 Dodatkowe pytanie. Czy BLS w a3 2009 miał już poprawione panewki ? Da radę sprawdzić po winie jakie on je ma ? WAUZZZ8P69B009089
  21. smaczki smaczkami ale kiera przynajmniej 3 ramienna zmieniłaby to wnętrze
  22. Dev a jak sytuacja wyglda w 3.0tdi ? Tam też bywają problemy z pompami ?
  23. Było na co popatrzeć co ?? gdzie oni to organizują ? To co roku jest ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.