Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś ma info jaka jest różnica po między dwumasem do 2.0 tdi a 3.0tdi w stronic i czy będzie banglac dwumas z 3.0tdi w 2.0Tdi ??
  2. Do nas do aso nawet koła przyjeżdzają pompować co niektórzy?
  3. Ciekawe jak to zagra ? działaj ?
  4. Dobra inaczej , czemu jasne ?
  5. Czemu chrom ? Relingi od rs są takie same jak od zwykłej wersji ?
  6. Bo BMW audi nie dogonisz ?
  7. 210 jak cię złapią to jesteś gorszy niż ten co siedzi w więzieniu za zabicie ludzi ?
  8. Graty auta. Ponoć eski w NO są bardzo oszczędne dzięki ograniczeniom, prawda to ? Jak auto to Petersena to będziesz zadowolony bezawaryjności ? ps gdzie stacjonujesz w NO ?
  9. Jak znajdę chwile to pykne foto relingu
  10. Na alegro często sprzedają bez tych środkowych bo pewnie urywają podczas demontażu
  11. Te i te są takie same mocowania. Po zewnętrznej masz na stałe gwinty i one są dokrecane nakrętką. Na środku relingi maja otwory z aluminiowymi gwintami i tam wkręca się śruby.
  12. Dzięki. Fotele fajnie wyglądają nawet na żywo bo to jednak nie jest kremówka tylko bardziej coś jak szary. Niestety mało komu się to podoba i ciężko przy sprzedaży niestety;)
  13. Za drugim razem jest szybciej. Słupków A nie musisz kompletnie remontować. Wystarczy je odciąć na bok przy odkręceniu relingow aby mieć dostęp. Ja teraz drugi raz to robiłem bo wracałem do serii na sprzedaż... relingi maja te same mocowania i odległość śrub, otworów zwykle są jedynie dłuższe od tych z allroada ale to bez znaczenia. Śruby maja klej do gwintów także mocno trzymają. Nakrętki to samo. Jedynie trzeba uważać aby nie uszkodzić aluminiowych gwintów. Ale jak coś to są wymienne/ dostępne.
  14. Mały up... już zapomniałem, ze temat mam. Auto dostało "nową skrzynię" nowy dwumas po raz drugi itd. Do tego wleciały nowe klocki i wymiana filtra paliwa oraz serwis olejowy.
  15. Dachu bym nie ruszał, tylko listwy dolne i lusterka.
  16. Bardzo fajne b9 ci się trafiło ? graty auta i bezawaryjności ? Mody na plus ?
  17. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Q5 jak allroad. Trakcje wyłączasz a zostaje esp
  18. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałeś może te kodowania ? To może wsio leży w sterowniku... Będę miał dłuższą chwilę to przyglądanie się jakie mają numery
  19. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W czym ? w eSce ? W allroadach i modelach Q2\3\5 jest tylko pierwszy stopień plus dopisek offroad W VW polo 6C bluemotion też niby się nie da a kodowanie pod ECS Sport i ECS off jest. W polo już zrobiłem Muszę poszperać po zagranicznych forach...
  20. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W sumie można i tak ale to w ostateczności
  21. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki ale Te kodowanie jest główne pod dany sterownik. Dochodzi do tego jeszcze długie kodowanie i są bajty a w nich bity do odhaczenia. Niestety Ross tech nie ma tam podpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.