Treść opublikowana przez Norbas
-
B8 TrOOOOp
Nie strasz bo będę musiał go sprzedać dziadostwo, żeby inxyniery decydowały jak masz żyć
-
B8 TrOOOOp
Hejo Pany, byłby ktos tak miły i zrobiłby zdjęcia kodowań w sterowniku ABS. Chodzi mi o zwykła wersję z Quattro. Mój model to allroad i niestety nie idzie wyłączyć ESP na 100%. Dodatkowo brak podpowiedzi w sterowniku i nie wiem gdzie zaznaczyć a tak mógłbym chociaż porownac długie kodowania. Mój sterownik to 8K9907379J. :Hi:
-
Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6
Dioda led 5mm prawdziwe 12v nie trzeba rezystor T5 Wieliczka - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Wieliczka - Dioda led 5mm prawdziwe 12v nie trzeba rezystor T5, na Allegro.pl, za 2,90 zł w kategorii... 5mm wchodzi idealnie w ori miejsca na lampki in bez problemu podepniesz pod wtyk. Do tego trochę kleju na gorąco i trzyma się wsio jak należy ?
-
Głuche puknięcie przy zmianie z 1 na 2
Co tam się narobiło ?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Graty auta piękna jest z tym kolorkiem jak tam po przesiadce z q5 ? Duża różnica w przestrzeni ? Dasz radę również odnieść się do jazdy s-tronic/tiptronic?- A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Graty fury Wojtek, super c7. Kolor me gusta niechaj sie sprawuje i cieszy- Skrzynia s-tronic opinie
A jeszcze zapomniałem o wyrabiający się gnieździe łożyska na wyjściu do półosi. Objawia się to stukiem przy dodaniu energicznym dodaniu Gazu. To akurat problem w całym okresie Produkcji b8 I w każdym rodzaju skrzyni od manula, s-tronic aż po multi. Żadna pechowa tylko każdego to czeka w odpowiednim czasie. Jeden z tym jeździ nawet o tym nie wiedząc. Mechatronika potrafi płatać figle już przy 50kkm jak również wyrobione łożysko w gnieździe. U mnie wymieniali bo aso nie bawi się w naprawy Swego czasu nawet 2.0tdi 150km ze skrzynia manualna się rozpadało i były wymieniane przy 40-60kkm.- Wymiana Koła dwumas 2.0 TDI CGLD
Ten i ten należy uzupełnić.- Skrzynia s-tronic opinie
Dodaje jeszcze: uszkodzenia uszczelek co wiąże się z mieszaniem dwóch olejów. uszkodzenia łożysk... strona prawa/lewa oraz wewnętrzne. Nikt nie słyszał ale ja tak miałem przebieg około 75kkm do tego czasem słychać jak skrzynia „pracuje” Przy zmianie na niższe biegi, szczególnie w trybie manualnym. dodam od siebie, ze wymiana oleju atf co 60kkm to tak jak zmieniać olej w silniku przy 30kmm. Ale to już moja opinia. Olej Mtf tez warto zmienić w niej. Jeżdżę rok czasem brakuje mi manuala. Jak dla mnie jazda na trybie D to nieporozumienie. Może i jest wygoda ale jak widze, ze wrzuca mi bieg na jak najwyższy przy jak najniższych prędkościach to aż mnie nosi. Tryb S bardziej mi odpowiada ale czasem przeciąga na obrotach. Najlepiej tryb manualny No ale nie dlatego się kupuje automat aby latać na manualnym trybie. Podsumowując to s-Tronic nie jest wcale taki zły. Jak ktoś ma wyrąbane będzie zadowolony. Skrzynia nie jest wieczna trzeba się liczyć z wysokimi kosztami w razie napraw Kupując s-tronic’a po raz drugi zwróciłbym uwagę na jego historie oraz czy auto ciągało przyczepki, przyczepy itd. Mój miał zmieniany olej atf przy 50kkm, przy 70kkm zmieniany dwumas a obecnie przy 84 mam nowa skrzynie... 3 pierwsze rzeczy, które są wypisane idzie w miarę sprawnie wykryć 1- dwumas to klekot/ stukot lub wibracje na wolnych obrotach w pozycji P lub N. 2- mechatronika daje o sobie znać jak długo myśli przy zmianie z P na R, z R na D lub odwrotnie. Do tego jak z pozycji N załączasz D nie może być szarpnięcia lub uderzenia. Czasami idzie zrobić adaptacje i nie ma problemu a czasami wypada mechatronika. Ale zawsze jest możliwość do negocjacji przy takich objawach. 3- jak w normalnej skrzyni potrafią się ślizgać przy zmianie... jak ktoś ganiał na autostradach bądź dość spokojnie to do 200-300kkm powinny spokojnie polatać. W skrzyniach „suchych„ szybciej to pada- A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
To już inne auto razem z C7.... dość sporo miejsca, bagażnik niczego sobie jak na sportback, linka auta jest mega i drzwi bez ramek ? Czekam na nowy temat jak już się trochę nacieszysz ?- Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jak mozna jeszcze tego WAUZZZ8K7FA075124 nie musi byc wsio, zastanawiam sie czy ma adblue- Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Kawał dobrej q5 ? foty pierwsza klasa ?- A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Coraz bardziej męsko ? przed lift czy polift ? Ostatnio latałem taka 3.0tdi... żeby moja nie marudziła, ze to „niby” nie praktyczne auto... może dorośnie ? juz coś znalazłeś ?- Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dzieki Gregory- Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dev sprawdzisz wypo jak możesz WAUZZZ8K1DA156004- A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Aaa... Mam taka na tyle i polecam. Nie rzuca się w oczy ?- A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Coś się zmieniło w przepisach, ze musza być ramki rejestracyjne ?- A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Maciek Chyba wysypał kontener tych lampeczek ?- B8 TrOOOOp
Zależy jaki system nagłośnienia masz...- A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Ładnie ale według mnie bez ramek rejestracyjnych auto wyglądało duzo lepiej. Przynajmniej z przodu bo cały czarny grill i nagle napisy :/ Naklejki na szybie z reklamą klubu starczą ?- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Profeska ?- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Fajny boksik zanim wymienisz piasty itd to kup sobie czujnik zegarowy i pomoerz bicie z tarcza i bez... kumpel ostatnio walczył tez z biciem wsio wymieniał co popadło w s-Max... dopiero 4 komplet tarcz był jak należy.- A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
No to teraz- Podświetlenie klamek ambientowe
Nie, trzeba demontowac tapicerke - Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia