Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Idzie ale mimo wszystko karoseria jest inaczej wyprofilowana przynajmniej z tylu. Boczne błotniki bez problemu można wyrezac. Widziałem właśnie 20” w jednym ... jeszcze bbs w drugim... muszę tez może z rs7... ten pierwszym ma zestaw h&r sparingi + amory a drugi gwint h&r ? Mogło by to zagrać W między czasie cyferki no i dzisiaj kiera ścięta, naklejki czarne na rejke, kodowania us, akumulator, lap timer z oil temp. oraz ambiente light zamówione jeszcze ledziki od tomik’a jeszcze gała w perforze by się przydała ?
  2. Nie, to nie vfiz. Jako, ze miałem model TDIe to fis „pomagał” w dobieraniu odpowiedniego biegu do tego trzeba mieć odpowiedni moduł w ecu
  3. Weze do zmiany po co tam drugi raz zaglądać Eibach - Audi - A4 (8EC, B7) - B12 Sportline EIBACH.PL dokładasz 180zl i masz troszkę niżej i starczy jak nie chcesz gwintu. Jeszcze jak napiszesz do trevora to ugrasz jakiś rabat
  4. Ja brałem zestaw od Dev’a I tez byłem zadowolony. Przy składaniu również pomocny wiec polecam do tylnych tarcz potrzebujesz jeszcze nowych osłon bo pewnie masz teraz tarczki 245 a one nie podejdą najlepiej to wziasc gwint i ustawic na taki poziom jaki masz ochotę. Napisz do trevor’a to pomoże Ci w dobraniu zawieszenia. Jak nie chcesz bawić się w gwinty to ja bym brał amory od 1be i springi eibach sportline weźmiesz springi proline to po jakimś czasie uznasz, ze chcesz trochę niżej
  5. No kolor robi robotę. Do tego chromy na czarno i powinno jakoś zagrać. No troszkę z przerwami ale myśle, że warto. Czekam co wydarzy się u Ciebie ? Twój jest wypieszczony kolor nad tym popracuje w jakiś wolny dzień... zastanawiam się czy nie farbnąć matowych detali pod kolor budy ? muszę poszukać na necie może coś podobnego znajdę.
  6. Dziękować Nawet spoko cena Nie generują żadnych błędów na fis ?
  7. Zacisk fajnie wyszedł Szkoda aby się zapuscił wiec dobrze by było go czymś mocnym zabezpieczyć
  8. Jak będziesz miał chwilke to poszukaj ? one zwykle halogenowe jo? To nie osramy czasem ? Rok modelowy mam wbity 2014... pierwsza rejestracja atswsssi25.06.2013 także nie wiem na jakiej podstawie to ogarniają... za to auto ma nakulane 64kkm ale jak wiadomo zawsze coś może się wysrac nawet i przy takim przebiegu. Oby latał jak najdłużej .oleje,filtry wymieniany co 20k ? co prawda lepsze to niż 30k
  9. Maciek coś fajnego w halogeny i kierunki przód możesz polecić ?
  10. Dzieki panowie ? Nie ma ADS wiec spokojnie można pakować gwinty itd. Jak jest ADS to trzeba kasowniki kupować dedykowane przez eibacha
  11. Hejo Chciałbym przedstawić kolejne auto, tym razem Allroad B8.5 Silnik: 2.0TDI 177KM (CGLC) Skrzynia: S-tronic Napęd: Quattro Kolor: Monsoon Grey Metallic Wyposażenie Bi-Xenon + samopoziom + siuśki Asystent świateł drogowych DRL+CLH Halogeny Centralny zamek + otwieranie/domykanie szyb z kluczyka Szyba przednia akustyczna Czujnik deszczu + zmierzchu PDC przód + tył wraz z kamerą Kierownica 3-ramienna, wielofunkcyjna, sportowa, obszyta skórą Handsfree + SDS DAB Audi Music Interface 8 jaśków Klima 3-strefowa Webasto / wentylacja wnętrza Sportowe fotele - alcantara i skóra - kolor tytanowo-szary + grzanie + pompowane lędźwie + fotel kierowcy w elektryce ISOFIX Pakiet oświetlenia wnętrza FIS w kolorze + wskaźnik biegu Tempomat Navi MMI Low 4x el. szyby Lusterko wewnętrzne fotochrom Elektryczne i podgrzewane lusterka z fotochromami Airbag off Start/Stop Pakiet dodatkowych schowków Lato 18" Zima 17" Hak odpinany +++ Plany: - Gwint na następny sezon -20"/19" na następny sezon Chromy na czarno Do końca gwarancji reszta musi być nie ruszona, potem pewnie program silnika/skrzyni no i jakiś męski hamulec ? Zrobione: Grill i ringi halo w czarnym macie Full led wnetrza Pokrętło lusterek z A6 C6 Kiera ścięta+łopatki Gałka S-line Znaczki z klapy usunięte Test wskazówek/lap timer/ temp.olej/ ambient light Start-stop wykodowany Wyczyszczona i zaimpregnowana skóra Nakladki na pedała Klamki RS4 + podświetlenie białe klamek Relingi z RS4 czarny mat Znaczek na klapie czarny Tylny dyfuzor czarny mat Lato 8jx20” ET25 plus opona 255/35 Pozdrówki
  12. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @Dev ty chyba kiedyś piałeś o tym, ze Ci auto samo przyhamowywuje ? Masz AT cz MT ?
  13. I latarnia w pobliżu nie potrzebna ?? dobry mod
  14. Dawaj jakiś opis bo tak goło troszku ? graty fury i bezawaryjnosci
  15. Hehe marzenia do spełnienia. Napisz chociaż jakie wyposażenie i silnik a jak odbierzesz dawaj focisze.
  16. Co czarny to czarny Ale tak jak piszesz akrat ten kod jest ciężki do utrzymania i jak ktoś jest mega pedantyczny to nie śpi po nocach
  17. Graty auta. Fajne połączenie wnętrza zrób jakiś opis i dawaj więcej swoich zdjęć
  18. Hejo, Jak ktoś chętny na kilka gartow do b7 do na pw: Mam na sprzedaż Climatronic pod 2din z grzanymi stołkami - sprzedany Szkła fotochrom zewnętrzne, Puszkę po DPF Przełącznik swiateł auto. Pokrętło od tiguana z chromem, świetnie wygląda w obudowie B7 Czerwone pokrywy/nakładki luster. Nie pamiętam jaki kod ale w wolnej chwili sprawdzę Wycieraczka Q5 - sprzedana Tylne boczki w alkantarze Tylna popielnika soul - sprzedana lampka w bagażnik przerobiona przez tomika podszybie z pokrywa aku
  19. Dobry modzik szczególnie jak ktoś oprócz Ciebie smiga to ma jedną wadę... usypia naszą czujność a szczególnie jak wsiądziesz za kierownicę innego auta bez tego
  20. Ładnie wyszło Jeszcze klameczki poprawić i gites. Pod tymi podłokietnikami to jest jakieś ori miejsce czy jak ?
  21. Nawet brak weny na pryśnięcie logo klapy na czarno
  22. Podoba się zdesio C+ robi robotę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.