Treść opublikowana przez Norbas
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=144089155
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Jak tam Maciek lata się na nowym programie ? Depa tez wywalales ?
-
Red Sportback 2.0TQ
Szczerze to nie mam pojęcia... na razie czekam aż się sprzeda i będę myślał
-
Red Sportback 2.0TQ
B7 wystawione
-
Red Sportback 2.0TQ
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Dev nie masz może tylnych zacisków po regeneracji ? Lift Oska 2.5tdi .
-
Red Sportback 2.0TQ
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
No to teraz nie ma nudnego szarego/czarnego wnętrza Ładnie przypasowały
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No torszke zmęczyłem ten czujnik przy wyciąganiu... Revanol... temp oleju na valvoline i revanol jest taka sama. Przy 180 więcej jak 110 nie miałem Czarne już sprzedane razem z nowymi uszczelkami ponadto małe poprawki lakiernicze zrobione elegancko... robione były wszystkie drzwi w miejscu listew, błotniki przednie i tylne oraz dół klapy bagażnika auto zdobiło ponad 3k bez zadyszki ?? zapomniałem, hamulce chyba się dopiero ułożyły w drodze powrotnej bo wystarczyło delikatnie przydusić hamulec i auto pięknie zwalniało. Na 288/245 dwa hamowania i za kolejnym już można było myśleć o trzecim pasie a teraz bez stresu tak wiec polecam zmianę na 320/288 lub większe. Tak b7 powinno hamować w serii
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
A czyli Ty tylko zaślepiales na listwie. Myślałem ze otwory tez czymś zalepiales... żadnych przecieków ? W sumie ta listwa tyle tyle tych uszczelek ma ze nie powinna się tam woda dostać spokojnych i zdrowych świat
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Bruuum zaślepiła otwory na ostatniej i przed ostatniej stronie ma opisane
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jest lansik ? szkoda, ze do avanta nie mogli czegoś podobnego wymyślić w oryginale ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
W ostatnim czasie przed wyjazdem do PL wleciał świeży olej tym razem revanol 5w30 cleansynto, nowa rura za dpf( dostępna tylko w aso ?) przy okazji nowy czujnik spalin nr 3 za depem bo stary wykręciłem z gwintem i przy okazji go uszkodziłem... w najbliższym czasie auto idzie do lakiernika poprawki itd. Dodatkowo przed wjazdem na lakiernie sprawdzenie co i jak i znalazłem kilka niespodzianek po listwami relingowymi ? polecam sprawdzić to miejsce tym co nie są obojętni na stan swojego auta Na spontanie znalezione czarne relingi ? chociaż teraz sie zastanawiam czy nie zostawić bez relingow ? pozdrowki oraz spokojnych, zdrowych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych a także mokrego dyngusa ??
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
U mnie jak wejdę w diagnostykę i sprawdzę bloki to wyłącza mi dane z ecu... jak nic nie grzebie to jest ok. Ikonki mi nie wyświetlają w 100% i logo przy odpalaniu. Mimo tych niedociągnięć jestem zadowolony ja teraz na trasie do pl monitorowalem egt i przy palowaniu powyżej 820 nie przebijało. Nawet jak dpf się wypalał gdzie stała temp przy 1800-2600 wynosi 810 to podczas przyspieszania na wzniesieniach obniżał temp do 600-700...
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Dobra robota, teraz trochę posłużą ??
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dobry modzik, żonka będzie zadowolona ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Niedługo będę musiał zwiększyć bo widzę, ze mało kto wierzy w przebieg ? Mam aktuala ale są małe komplikacje z moimi zegarami i nie wszystko śmiga jak należy... mam nowszy zestaw i sterownik wiec Mario musiałby się chyba pobawić z vfiz coby go wystroić... jaka temp egt przy przyspieszaniu/ pałowaniu ?
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Dobra, jak to mówią jak sam się nie przekonasz to się nie dowiesz Listwa jest na wcisk, wystarczy podważyć ja w miejscach otworów i delikatnie „podrywać” Na całej jej długości jest uszczelka sorka za ot Tomek ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Ta listwa co ja szpachla potraktowałeś to jak ona jest przymocowana ? Na klik ? Jakieś śrubki ? Posiada to jakaś uszczelke ? Muszę usunąć purchle na kancie i chce ja zdemontować
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Masz jakieś numery na te zaślepki listwy lub pakiet bez relingow ?
-
B7 170 km brd Cieżka decyzja inwestować czy nie
Problem z dpf a wyszły wtryski... bez wymiany dwumasy nie ma sensu wymieniać pompek ? a na poważnie to ile masz to auto ? Jak krótko to wątpię, ze sprzedasz auto bo już u nas będą się zastanawiać czemu tak szybko sprzedajesz. Jakie tam masz korekcje, jaki stan dpf? Masz jakieś wydruki, cyferki czy padła szybka „diagnoza” i tyle było gadki ? Co do wtrysków w brd to fakt, jest to słaby punkt ale dużo złotych raczek o tym wie i to wykorzystuje... czasami starczy wymienić uszczelki i jest lepiej... najtańszy koszt... jak umiesz kręcić śrubkami i ogarniasz troszkę to sam sobie to wymienisz i wyregulujesz. Na forum jest wszystko opisane... jak nie chcesz w to wszystko się bawić to spróbuj sprzedać...
-
[B7 BPW] Błąd 005213
Na przyszłość to czujnik g527 jest oznaczony błędem 005213- egt nr. 3 który jest za filtrem dpf i ma pomarańczowa końcówkę ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Graty Adaś
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No fajne te burdelóweczki