Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=144089155
  2. Szczerze to nie mam pojęcia... na razie czekam aż się sprzeda i będę myślał
  3. B7 wystawione
  4. B7 oszaberkowane wiec kiera wleciała do A3
  5. Dev nie masz może tylnych zacisków po regeneracji ? Lift Oska 2.5tdi .
  6. Mały up... lusterka czarne, spryski mgielkowe czy jakiś tak... ledy do wnętrza ?
  7. No to teraz nie ma nudnego szarego/czarnego wnętrza Ładnie przypasowały
  8. No torszke zmęczyłem ten czujnik przy wyciąganiu... Revanol... temp oleju na valvoline i revanol jest taka sama. Przy 180 więcej jak 110 nie miałem Czarne już sprzedane razem z nowymi uszczelkami ponadto małe poprawki lakiernicze zrobione elegancko... robione były wszystkie drzwi w miejscu listew, błotniki przednie i tylne oraz dół klapy bagażnika auto zdobiło ponad 3k bez zadyszki ?? zapomniałem, hamulce chyba się dopiero ułożyły w drodze powrotnej bo wystarczyło delikatnie przydusić hamulec i auto pięknie zwalniało. Na 288/245 dwa hamowania i za kolejnym już można było myśleć o trzecim pasie a teraz bez stresu tak wiec polecam zmianę na 320/288 lub większe. Tak b7 powinno hamować w serii
  9. A czyli Ty tylko zaślepiales na listwie. Myślałem ze otwory tez czymś zalepiales... żadnych przecieków ? W sumie ta listwa tyle tyle tych uszczelek ma ze nie powinna się tam woda dostać spokojnych i zdrowych świat
  10. Bruuum zaślepiła otwory na ostatniej i przed ostatniej stronie ma opisane
  11. Jest lansik ? szkoda, ze do avanta nie mogli czegoś podobnego wymyślić w oryginale ?
  12. W ostatnim czasie przed wyjazdem do PL wleciał świeży olej tym razem revanol 5w30 cleansynto, nowa rura za dpf( dostępna tylko w aso ?) przy okazji nowy czujnik spalin nr 3 za depem bo stary wykręciłem z gwintem i przy okazji go uszkodziłem... w najbliższym czasie auto idzie do lakiernika poprawki itd. Dodatkowo przed wjazdem na lakiernie sprawdzenie co i jak i znalazłem kilka niespodzianek po listwami relingowymi ? polecam sprawdzić to miejsce tym co nie są obojętni na stan swojego auta Na spontanie znalezione czarne relingi ? chociaż teraz sie zastanawiam czy nie zostawić bez relingow ? pozdrowki oraz spokojnych, zdrowych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych a także mokrego dyngusa ??
  13. U mnie jak wejdę w diagnostykę i sprawdzę bloki to wyłącza mi dane z ecu... jak nic nie grzebie to jest ok. Ikonki mi nie wyświetlają w 100% i logo przy odpalaniu. Mimo tych niedociągnięć jestem zadowolony ja teraz na trasie do pl monitorowalem egt i przy palowaniu powyżej 820 nie przebijało. Nawet jak dpf się wypalał gdzie stała temp przy 1800-2600 wynosi 810 to podczas przyspieszania na wzniesieniach obniżał temp do 600-700...
  14. Dobra robota, teraz trochę posłużą ??
  15. Dobry modzik, żonka będzie zadowolona ?
  16. Niedługo będę musiał zwiększyć bo widzę, ze mało kto wierzy w przebieg ? Mam aktuala ale są małe komplikacje z moimi zegarami i nie wszystko śmiga jak należy... mam nowszy zestaw i sterownik wiec Mario musiałby się chyba pobawić z vfiz coby go wystroić... jaka temp egt przy przyspieszaniu/ pałowaniu ?
  17. Dobra, jak to mówią jak sam się nie przekonasz to się nie dowiesz Listwa jest na wcisk, wystarczy podważyć ja w miejscach otworów i delikatnie „podrywać” Na całej jej długości jest uszczelka sorka za ot Tomek ?
  18. U mnie tez coraz bliżej...
  19. Ta listwa co ja szpachla potraktowałeś to jak ona jest przymocowana ? Na klik ? Jakieś śrubki ? Posiada to jakaś uszczelke ? Muszę usunąć purchle na kancie i chce ja zdemontować
  20. Problem z dpf a wyszły wtryski... bez wymiany dwumasy nie ma sensu wymieniać pompek ? a na poważnie to ile masz to auto ? Jak krótko to wątpię, ze sprzedasz auto bo już u nas będą się zastanawiać czemu tak szybko sprzedajesz. Jakie tam masz korekcje, jaki stan dpf? Masz jakieś wydruki, cyferki czy padła szybka „diagnoza” i tyle było gadki ? Co do wtrysków w brd to fakt, jest to słaby punkt ale dużo złotych raczek o tym wie i to wykorzystuje... czasami starczy wymienić uszczelki i jest lepiej... najtańszy koszt... jak umiesz kręcić śrubkami i ogarniasz troszkę to sam sobie to wymienisz i wyregulujesz. Na forum jest wszystko opisane... jak nie chcesz w to wszystko się bawić to spróbuj sprzedać...
  21. Norbas odpowiedział(a) na dymian1 temat w 2.0TDI
    Na przyszłość to czujnik g527 jest oznaczony błędem 005213- egt nr. 3 który jest za filtrem dpf i ma pomarańczowa końcówkę ?
  22. No fajne te burdelóweczki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.