Treść opublikowana przez dio
-
[ALL B5] Jakie HID-y do D2S?
no to już masz ORI ksenony,więc po co HIDy? Niekoniecznie. Oznacza to, że lampa jest przystosowana do ksenonów, ale wcale ich nie musi mieć. A co do tego jakie mają być, to zobacz jaką żarówkę masz na światłach mijania i takie HID-y będą pasowały.
-
[ALL B6] Chorus Concert brak głosu na FM
Chyba czeka Cię wizyta u jakiegoś speca od elektroniki, bo nie wygląda to na ustawienia tylko na uszkodzenie elektroniki. Może coś nie łączy na płycie, skoro raz jest a raz nie ma.
-
[B5 AFN] Spada ładowanie po wł. klimatyzacji
Chyba za duży spadek. Może wiatrak się już kończy.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Powiedz diagnoście, niech jeszcze trochę poczyta przepisy. Niestety częsty przypadek nieznajomości przepisów przez diagnostów i problemy podczas przeglądów Cytat z Wikipedii "(...) W przypadku włączenia świateł mijania światła dzienne mają zostać samoczynnie wyłączone. Dodatkowo, w samochodach rejestrowanych po raz pierwszy po 31 grudnia 2009 roku, światła pozycyjne tylne, światła obrysowe przednie, boczne i tylne oraz oświetlenie tablicy rejestracyjnej nie mogą włączać się razem ze światłami dziennymi. W pojazdach rejestrowanych do 31 grudnia 2009 roku dopuszcza się zainstalowanie świateł do jazdy dziennej w taki sposób, że włącza się również oświetlenie pozycyjne oraz tablicy rejestracyjnej.(...)"
-
[B6 AVB] Woda na dywaniku kierowcy
Sprawdź czy nie masz zatkanych kanałów odpływowych na podszybiu (czy nie stoi tam woda) lub opływ z parownika klimy jest nieszczelny.
-
[ALL B6] Chorus Concert brak głosu na FM
Wyszukuje w ogóle jakieś stacje? Sprawdź w ustawieniach czy nie masz czasem SENSITIVITY przełączonego na LOCAL i włączonego REGIONAL, bo wtedy wyszukuje tylko najmocniejsze stacje.
-
[B5 AFN] Twardy podłokietnik.
qr**, no nie ma co, ale na Was to zawsze można liczyć Raczej koledze odechce się zadawania nieprzemyślanych pytań [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 10:24_________________________________________________ No to rozwiązałeś problem facetów z małym przyrodzeniem. Nie używać gadżetów z sex shopów, tylko nie nosić bielizny, wtedy wydłuży się od zwisania
-
[B6 AWX] Tylne głośniki przestały grać
Dziwne, że nie ma żadnego zabezpieczenia. Daj znać czy podmiana coś dała.
-
[ALL B5] Woda po stronie pasażera
Jedź do magików od szyb, tam powinni Ci sprawdzić. Być może klej już nie trzyma i trzeba będzie szybę jeszcze raz wkleić.
-
Przeglądarka IE vs Google vs FireFox
Ognisty lis z IE już daaaaaawno zrezygnowałem. Opera w telefonie
-
[ALL B5] Symphony I > Alpine. Czy warto?
Jak to ma grać tylko kierowcy, to położy ją sobie na fotelu pasażera i proszę ile korzyści Nikt nie będzie marudził nad uchem i ile miejsca zaoszczędzonego w bagażniku Jak chcesz, żeby ładnie grało, to alpine będzie dobrym wyborem. Możesz też za jakimś pionkiem się rozejrzeć. Poszukaj na forum, jest dużo na temat wyboru radia.
-
[ALL B8] Straszne basy przy odczycie z karty SD
Utwory skopiowane na kartę mogą różnić się natężeniem dźwięków z tymi na CD lub z radia. Nawet same utwory na karcie między sobą mogą się różnić. W radiu i na płycie dźwięki są normalizowane.
-
[B6 AWX] Tylne głośniki przestały grać
Wygląda na to, że padł wzmacniacz, tak jak pisze kileeer. Sprawdź czy nie ma żadnego bezpiecznika na wzmacniaczu.
-
[ALL B6] Barwa żarnika HID, jaka wybrać??
6000 to maks, na 8000 świeci niebiesko jak cholera. Chcesz coś widzieć czy świrować niebieskimi światłami? [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:27_________________________________________________ A po co masz odkręcać lampę do sprawdzenia żarnika? Wyciągasz go z oprawki i zobaczysz czy coś jest napisane.
-
[ALL B5] Czy sprężarka się załączy jesli nie ma cisnienia w układzie ?
No nie, to teraz przez Ciebie mamy większą dziurę ozonową Przeze mnie też, bo kiedyś przy okazji dzwona uciekł mi cały gaz z układu, chciałem go jeszcze złapać, ale się nie dał A tak na serio, to wymień resztę gratów, tak jak Ci radzą koledzy, dla uniknięcia problemów później i daj znać czy zadziałało
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Wiem, że nie o to chodzi, ale jeżeli ktoś nie chce wypalać ksenonów i oszpecać samochodu ledami, to pozostaje moduł. No risk, no fun
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Jeżeli za to zabierze Ci dowód, to wrócisz samochodem, bo to nie dyskwalifikuje samochodu z ruchu. Włączasz normalne światła i jedziesz dalej
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
O to to... właśnie zależy na kogo się trafi, bo prawo sobie, a życie sobie, ale DUŻO zależy od kontrolującego.
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
muszą niestety To tak samo jak z dokładanymi ksenonami bez samopoziomowania i spryskiwaczy. Muszą to mieć, a zobacz ilu bez tego jeździ.
-
[B5 ABC] Problem z wentylatorem
Jeżeli jest na wiskozie, to chyba cały czas się kręci. Na zimnym powinno się go dać zatrzymać ręką (ale tego nie próbowałem i nie namawiam, żeby później nie było na mnie, jak nie będzie czym pogrzebać... w nosie ).
-
[ALL B5] Zakłocenia w CB po załączeniu HID
Żeby zajrzeć pod maskę, to przecież nie musi rozbierać przodu, tylko każe Tobie otworzyć maskę, a on tylko zobaczy Poza tym oznaczenia powinny być na kloszu. A co do samopoziomowania i sprysków, to zgodnie z prawem przy ksenonach muszą być. No ale jak to w naszym kraju bywa, prawo sobie, a życie sobie
-
[B6 AVF] Woda we wnętrzu auta od strony pasażera
Lektura do poduszki: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=89015.msg1011390#msg1011390 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=132818.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45709.0
-
[ALL B6] Podłączenie przeciwmgielnych jako dziennych
To sobie poczytaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174465.0
-
[B5 ALL] Radio nie działa po podłączeniu.
To powinno Ci pomóc: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/dolkab.htm
-
[B5 ALL] Radio nie działa po podłączeniu.
Ale i tak będzie musiał kupić tą przejściówkę, bo zaraz będzie pisał, że mu tył nie gra, więc temat powróci. A jak Tobie zależy tylko na tym "żeby radio się włączyło" to gratuluję.