Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. aborygen opublikował(a) temat w 2.0
    Witam. Koledzy proszę o pomoc w sprawie odpalania autka A4 B6 2.0 FSI Problem następujący - jak jest zimny silnik po przekręceniu kluczyka silnik nie może się poprawnie uruchomić. Trzęsie silnikiem, autko pyrka i gaśnie i/lub ma niskie obroty Jak zapalę go za trzecim lub czwartym razem silnik chodzi prosto jak stół nic nie trzęsie itd Co może być przyczyną takiego zachowania
  2. Witam. Jaki lepszy motor do gazu 1.8T 150 KM albo 1.8T 163 KM ?
  3. witam możecie pomóc w wycenie felg ? mam cały kpl ori felg + jedna opona goodyear eagle f1 http://allegro.pl/show_item.php?item=4755208295
  4. Tylko tyle ze: Nie wybieraj sie bez ubezpieczenia zarówno na samochód jak i życie
  5. Dziś moj sąsiad mial wypadek, szok
  6. Co w Trogirze ciekawgo ? Male miasteczko z malym zamkiem i widokiem na miasto - oczywiscie nie za free Malo kto wchodzi bo ceny porazaja. Mozesz do katedry skoczyc Miejsce parkingowe 10 kun/h Ja nastawilem sie na rejs statkiem do Splitu i powrót Wydaje mi sie ze klimat jest lepszy w Primosten W przyszlym roku tu nie przyjezdzam obieram inny kurs
  7. Masz rację bylo super Bylem nad morzem do 17 i dalej świeciła klara Mam nadzieję ze do niedzieli wytrzyma Niestety do niedzieli juz nie wytrzymam Pakuje manatki i jutro rano kierunek Polska
  8. Też miałem dylemat co kupić. Mialem do wydania 3 tyś na aparat. Po przeczytaniu kilku stron www, opini i forum fotograficznego zdecydowalem się na Sony dsc-hx400v Nie jestem zawodowcem lub zapalonym fotografikiem Jak narazie aparat ok, mogę polecić
  9. Kanica Mala miejscowość ale co roku niestety się powiększa
  10. 40 euro za 4osoby/ doba Trzy pokoje, łazienka i bardzo duża kuchnia Ale najważniejsze że blisko do morza
  11. Dokladnie ale jak narazie jest super optymistycznie Mam w planie jeszcze wycieczkę do Trogiru i kurs przez morze do Splitu więc liczę na pogodę
  12. U mnie jasność widzę Więc jest szansa na pozostanie do niedzieli
  13. 9 dni bylo super ale nie wiem czy wytrzymam do niedzieli jak dalej bedzie lalo w Kanicy byla taka burza ze nie mielismy pradu przez 6 godzin
  14. Kanica, pomiędzy Primosten a Trogir
  15. Ja bylem w 2013r i tak jak piszesz burza i po niej słonecznie ale w tym roku nawet w chorwackiej tv mówią ze wody maja już dość
  16. Normalnie urwanie chmury, burze itp poprawa od czwartku, piątku tak jak juz czytalem i koledzy pisali - ten rok jest super deszczowy
  17. Mialem zostac do 7 wrzesnia ale chyba bede zmuszony wyjechac wcześniej - pogda Do wczoraj super ale dzisiaj leje caly dzień i na prognozie nie widac szybko poprawy
  18. Wyjechalem w piątek wieczorem i 2/3 drogi to praktycznie deszcz. Jestem w Kanicy i po przyjeździe burza i ulewa. Ale jak to w Chorwacji zaraz słonko i pogoda super. Jeżeli chodzi o opady to jest to rok z największymi opadami- dla porownania 2002r 105 l/m a 2014 340 l/m
  19. Panowie potrzebuje ubezpieczenie samochodu na czas wyjazdu macie sprawdzone i dobre ubezpieczenia ? miałem kupić w mbank ale kurde dopiero od września byłoby ważne
  20. Euro Tam spokojnie wymienisz na kuny 100 euro = 700 kun
  21. ile potrzeba kamizelek odblaskowych w samochodzie w Chorwacji ?
  22. Do autka nie chce nic dodawać - obecnie mam roboczego paska i chce go zostawic w ori stanie W AM sa super podane nazwy ulic z numeracja i to do taryfy super Ale obecnie musze kilka razy wyskoczyc za granice wiec szukam navi dla tej opcji wybrałem tablet samsung tab3 7" z 3G mam zainstalowana AM oraz TOM TOM teraz mykam na tym kpl na Chorwację w PL jest ok
  23. Panowie jeszcze pytanko dotyczące paliwa a mianowicie gazu na trasie PL-Chorwacja na wszystkich stacjach jest taki sam króciec podłączeniowy jak u nas ?
  24. nie lubie nocnej jazdy ale raczej tak wyjazd około godziny 19
  25. no właśnie byłem w 2013r i był upał jak w piekle w tym roku jadę 22 sierpnia i boję się że nie będzie super z pogodą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.