Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. Takie czarne widziałem na czerwonej a5 w body rs5. Kocur straszny, ale na a4 nie wiem. ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- Tak to sie prezentuje na tej A5
  2. Czekam na efekt końcowy świetny projekt Coś zdjęcia w pierwszym poście nie działają
  3. Dobra furka. Mam nadzieje że K&N i Magnaflow sprawiają dużo radości tak jak to było w moim przypadku:wink: 2.0TFSI ma spory potencjał. A jak chcesz robić nowy soft to najlepiej zaopatrz się w FMIC i mocniejsze sprzęgło bo może się ślizgać po sofcie. A jak dorzucisz wtryski od s3 8P to masz potencjał na 300KM i ponad 400Niutków:naughty: A to juz wbija w fotel. Tylko mocne sprzęgło to podstawa
  4. Miedzio jest miodzio Rasową sucz:kox:
  5. ?uki1984 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wie ktoś może jaka jest różnica w silniku 2.0 tfsi 180konnym a 211? Jest tylko inny program czy osprzęt też się czymś różni? Chodzi o A5
  6. No Wojtek jest mega:naughty:
  7. A ile takie spa???
  8. To teraz jeszcze swap silnika na 2.7 BiT:wink:
  9. nie ale możesz kupić autko, zderzak sobie zostawić a resztę sprzedać Aleś ty dowciapny. Tylko żeby ze śmiechu Ci się zajady nie zrobiły. Miron podpowiada Ci całkiem dobrą opcję może się okaże, że finalnie jeszcze wyjdziesz na + Tylko ja mieszkam w Irlandii ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- nie ale możesz kupić autko, zderzak sobie zostawić a resztę sprzedać Aleś ty dowciapny. Tylko żeby ze śmiechu Ci się zajady nie zrobiły. Sory Łukasz ale taki już jestem - nie miałem nic złego na myśli - tak mi jakoś poszedł tekst instynktownie To nie fura za 5 tyś zł żeby na części rozsprzedawać Luz:wink:
  10. nie ale możesz kupić autko, zderzak sobie zostawić a resztę sprzedać Aleś ty dowciapny. Tylko żeby ze śmiechu Ci się zajady nie zrobiły.
  11. Sprzedajesz auto? A zderzaka s4 tył nie chcesz sprzedać?
  12. ?uki1984 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie ET ma B8?
  13. ?uki1984 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki sysek
  14. ?uki1984 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki otwór centrujacy ma felga w b8
  15. ?uki1984 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy w sline sedan można wymienić sam tylny dyfuzor na ten z s4 na cztery kominy? A może ktoś ma zderzak od esy do opchania?
  16. Ładna czarnulka:kox:
  17. Jak wygląda ten dyfuzor rdx? Jakieś zdjęcie poglądowe?
  18. Fura sie robi wypas:naughty:
  19. Jest dobrze:wink: Daj jakiś filmik i fotki w lepszej rozdzielczości:decayed:
  20. Ciasny coś ten twój link nie bangla. Wojtek jest mega z samego rana na fejsie widziałem:decayed:
  21. Jakie ranty będą na tych felach? Jakby coś miało się w przyszłym sezonie zmienić to chętnie przygarnę te ARTEC-i ale z ori rotorami. Chyba że bombel szybciej sprzeda. W tym roku na fele już nie styknie:kwasny: Pewnie skrytykujesz, ale ten sezon będę latał na moich DARE'kach (jak się nie ma co się lubi to sie lubi co się ma:grin:), tylko środek pójdzie w grafit najprawdopodobniej:wink: Wiem Rafal że łatwo wydać gorzej się zbiera:hi: Wojtsen sorry za OT Koło pięknie się prezentuje, choć nie mój styl, to auto zmienia się nie do poznania. Jest:kox:
  22. Ciasny grube fele itd rezasz a do polandji nie jedziesz coś sciemniasz:wink:
  23. Będzie ogień. Podaj cene takiego zestawu. Może byc PW. Nie mogę sie doczekać fot. Zrób też filmik jak to się kręci:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.