Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Takie czarne widziałem na czerwonej a5 w body rs5. Kocur straszny, ale na a4 nie wiem. ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- Tak to sie prezentuje na tej A5
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Czekam na efekt końcowy świetny projekt Coś zdjęcia w pierwszym poście nie działają
-
[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian
Dobra furka. Mam nadzieje że K&N i Magnaflow sprawiają dużo radości tak jak to było w moim przypadku:wink: 2.0TFSI ma spory potencjał. A jak chcesz robić nowy soft to najlepiej zaopatrz się w FMIC i mocniejsze sprzęgło bo może się ślizgać po sofcie. A jak dorzucisz wtryski od s3 8P to masz potencjał na 300KM i ponad 400Niutków:naughty: A to juz wbija w fotel. Tylko mocne sprzęgło to podstawa
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Miedzio jest miodzio Rasową sucz:kox:
-
B8 TrOOOOp
Wie ktoś może jaka jest różnica w silniku 2.0 tfsi 180konnym a 211? Jest tylko inny program czy osprzęt też się czymś różni? Chodzi o A5
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Grubo się dzieje:kox:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
No Wojtek jest mega:naughty:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
A ile takie spa???
-
Ra4al'owe Audi A4 B6 QUATTRO
To teraz jeszcze swap silnika na 2.7 BiT:wink:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
nie ale możesz kupić autko, zderzak sobie zostawić a resztę sprzedać Aleś ty dowciapny. Tylko żeby ze śmiechu Ci się zajady nie zrobiły. Miron podpowiada Ci całkiem dobrą opcję może się okaże, że finalnie jeszcze wyjdziesz na + Tylko ja mieszkam w Irlandii ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- nie ale możesz kupić autko, zderzak sobie zostawić a resztę sprzedać Aleś ty dowciapny. Tylko żeby ze śmiechu Ci się zajady nie zrobiły. Sory Łukasz ale taki już jestem - nie miałem nic złego na myśli - tak mi jakoś poszedł tekst instynktownie To nie fura za 5 tyś zł żeby na części rozsprzedawać Luz:wink:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
nie ale możesz kupić autko, zderzak sobie zostawić a resztę sprzedać Aleś ty dowciapny. Tylko żeby ze śmiechu Ci się zajady nie zrobiły.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Sprzedajesz auto? A zderzaka s4 tył nie chcesz sprzedać?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Dobra fura
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Jaki otwór centrujacy ma felga w b8
-
B8 TrOOOOp
Czy w sline sedan można wymienić sam tylny dyfuzor na ten z s4 na cztery kominy? A może ktoś ma zderzak od esy do opchania?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ładna czarnulka:kox:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Jak wygląda ten dyfuzor rdx? Jakieś zdjęcie poglądowe?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Fura sie robi wypas:naughty:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Jest dobrze:wink: Daj jakiś filmik i fotki w lepszej rozdzielczości:decayed:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Ciasny coś ten twój link nie bangla. Wojtek jest mega z samego rana na fejsie widziałem:decayed:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Jakie ranty będą na tych felach? Jakby coś miało się w przyszłym sezonie zmienić to chętnie przygarnę te ARTEC-i ale z ori rotorami. Chyba że bombel szybciej sprzeda. W tym roku na fele już nie styknie:kwasny: Pewnie skrytykujesz, ale ten sezon będę latał na moich DARE'kach (jak się nie ma co się lubi to sie lubi co się ma:grin:), tylko środek pójdzie w grafit najprawdopodobniej:wink: Wiem Rafal że łatwo wydać gorzej się zbiera:hi: Wojtsen sorry za OT Koło pięknie się prezentuje, choć nie mój styl, to auto zmienia się nie do poznania. Jest:kox:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Ciasny grube fele itd rezasz a do polandji nie jedziesz coś sciemniasz:wink:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Będzie ogień. Podaj cene takiego zestawu. Może byc PW. Nie mogę sie doczekać fot. Zrób też filmik jak to się kręci:wink: