Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. u mnie też nie - tylko mróz jak w rosji
  2. aktywuje sie automatycznie przy każdym włączeniu alarmu chyba ale pewien nie jestem
  3. może nie od razu wyłącznik alarmu ale raczej wyłącznik czujnika dodatkowego czujnika przechyłu chyba
  4. jak bedzie snieg to mozna spota pasterkowego zrobic 24.12 jakby co to sie pisze will be in touch si sinior da malcik
  5. u Bart-Sa parowały dużo wcześniej myśle że wina leży gdzieś w okolicach tej regulacji można też wpuścić kabeli jednym z otworów odpowietrzających :gwizdanie: Bartek spróbuj zrobić tak jak u mnie widziałeś - obsmaruj całą tą regulację z góry zwykłym smarem smar wypiera wode i nie przepuści jej do środka otworu regulacyjnego moim zdaniem - jest to o tyle lepsze rozwiązanie że woda spłynie po smarze w komore silnika a jak zrobisz silikon w środku to ta kropla wody powiesi sie na silikonie i prędzej czy później jak okręcisz regulacją znów wpadnie do lampy u mnie parowanie było lekkie na dole (ok centymetra ) tylko wtedy jak był śnieg na lampie - po zgarnięciu śniegu wszycho wróciło do normy, na deszcz lampa nie reaguje.
  6. jak bedzie snieg to mozna spota pasterkowego zrobic 24.12 jakby co to sie pisze
  7. nie lubie poniedzialku - tydzien sie wlecze jak grypa swinska
  8. nie spac tylko za robote sie zabral. matko z corka 850pln za zderzak to masakra jakas- wieczorem ci poszukam kontakta do kolesia z poznania co kompletne ma za ok 600 pln zostal mi gdzies jak do swojej B5 szukalem goly to max 300
  9. :brawo: pobudkaaaaa - z wozu kur.....a !
  10. noooo ja też sie zmywam zara bo znów zaśpie jak dzisiaj na 9:00
  11. ja u siebie wyczyściłem tylko o-ringa z piasku, zapsikałem silikonem w sprayu i nawaliłem smaru zwykłego do łożysk z górna regulację i też nie paruje, od pół roku spokój
  12. nima za co w tych godzinach zdrowi osobnicy spią już dawno
  13. co do spotów to ja jestem zawsze jak jestem w PL niestety raz na 2 tygodnie to ciężko trafić więc średnio jestem na 1 lub 2 spotach co 2 miechy. btw. jeśli teraz będzie spot 12.12 czy to w poz czy pile to kiedy następny ?? przed świętami jeszcze czy dopiro w styczniu
  14. to samo - regulacja pionu dostaje sie wilgoc do srodka lampy
  15. Madas nie wiesz czy Pawlik ma jeszcze te windy 7 ?
  16. a my w robocie andrzejki obchodzimy - dzisiaj ja robie za andrzeja
  17. wesołego andrzeja chłopy
  18. aaaa bym zapomnial na spota dojade na 0%
  19. w pracy sie tez orze :gwizdanie:
  20. co tak podglada
  21. temat motoryzacji na ustach wszystkich
  22. http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Wyciekly-hasla-do-najwiekszych-polskich-serwisow-Radzimy-co-zrobic,wid,11722104,wiadomosc.html?ticaid=192db&_ticrsn=3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.