Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://wp.tv/i,Komisariat-Fotoradary,mid,448082,klip.html
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
pytanie za 100 punktów ! w B6 nie ma przecież dziennych, mam Xenon plus i standardowo jest tam żarówka H7 która załącza się razem z Zenonem jak wrzucimy światła drogowe lub samodzielnie podczas użycia szperacza. 1.Czy żarówka led która będzie tam zamontowana musi być w oprawie H7 czy można wyrezać z innej podobnej ? 2.Musi być założony włącznik DRL w kabinie ten obok włącznika świateł czy nie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli polewasz z wiadra Madas jeździ od jakiegoś czasu na bezprzewodową - nowa myjnia w poznaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: spać , a gdzie tam, dopiero się rozkręcamy Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nima za co - polecam sie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak sie marnuje - ja tam nic nie zauważyłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś reflektuje ?? a tu artykuł jakby ktoś chciał zmienić auto http://podatki.wp.pl/kat,70478,title,Kupno-auta-w-2010-roku-nie-pozbawi-odliczenia,wid,11639090,wiadomosc.html?ticaid=19022- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam rezacz samopoczucie ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co wy takie kawały cmentarne jakieś opowadacie - a swoją drogą to nawet dobre- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pocztex i siódemka najtańsi http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_paczka.php dpd tylko dla firm - musisz mieć umowe podpisaną dhl i ups wyższe ceny http://www.dhl.com.pl/twojprodukt/- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
popytaj na forum użytkowników o wady i zalety i potem zbierzesz sobie średnią czy warto czy nie - tak chyba bedzie najlepiej[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 13:18_________________________________________________ja bym wolał 2.0TQ w B7 niż 3.0 w B6 i nie dlatego że to B7 tylko dlatego że w B6 nie było tego motoru. 2.0T to świetny motor moim zdaniem, oszczędny i mocny - wystarczający do sprawnego poruszania się i tego będe Ci panie polecał. jeśli chcesz z dużym motorem to też raczej 3.0 tdi niż 3.0 PB- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
VARIIO moim zdaniem troche duże spalanie, sam miałem kupić z tym silnikiem ale same suche dane przekonały mnie do mniejszego motoru + chip przy V6 PB na pewno będą też większe koszty obsługi, np rozrząd itp.- Spotkania na drodze
wczoraj czyli wtorek ok 8:30 MADAS przemknął jak strzała w kierunku Swarzędza ja w tym czasie stałem w korku do Poznania Pozdrowienia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WITACZY piękny dzionek nastał z rana- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol raport mniejszości oglądałeś ostatnio ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
TEŻ UŻYWAM - ktoś tam w chinach pomyślał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo prosze jak tam prace sie posuwaja? a kuredu co taki małomówny - no aż niepodobny do siebie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieźle czarnuch wymiata- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widziałęm - dobrzy są- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polsat włączyli ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry a może by tak karty pyknąć w międzyczasie bo do 8 troche dużo czasu zostało - co wy na to ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide chłopy sie do góry kołami wywalić - sajonara- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co wy tam gadacie ? asż tak źle ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie o tym mówiłem nie dosłyszałem bo myślisz pewnie o czymś innym :gwizdanie: po 3 tyg celibatu o czym można myśleć ?? o jednym tylko :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 22:17_________________________________________________..... a nowej rs6 plus w garażu - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00