Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. http://wp.tv/i,Komisariat-Fotoradary,mid,448082,klip.html
  2. pytanie za 100 punktów ! w B6 nie ma przecież dziennych, mam Xenon plus i standardowo jest tam żarówka H7 która załącza się razem z Zenonem jak wrzucimy światła drogowe lub samodzielnie podczas użycia szperacza. 1.Czy żarówka led która będzie tam zamontowana musi być w oprawie H7 czy można wyrezać z innej podobnej ? 2.Musi być założony włącznik DRL w kabinie ten obok włącznika świateł czy nie ?
  3. czyli polewasz z wiadra Madas jeździ od jakiegoś czasu na bezprzewodową - nowa myjnia w poznaniu
  4. :gwizdanie: spać , a gdzie tam, dopiero się rozkręcamy Azunia
  5. a nima za co - polecam sie
  6. jak sie marnuje - ja tam nic nie zauważyłem
  7. ktoś reflektuje ?? a tu artykuł jakby ktoś chciał zmienić auto http://podatki.wp.pl/kat,70478,title,Kupno-auta-w-2010-roku-nie-pozbawi-odliczenia,wid,11639090,wiadomosc.html?ticaid=19022
  8. jak tam rezacz samopoczucie ??
  9. co wy takie kawały cmentarne jakieś opowadacie - a swoją drogą to nawet dobre
  10. pocztex i siódemka najtańsi http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_paczka.php dpd tylko dla firm - musisz mieć umowe podpisaną dhl i ups wyższe ceny http://www.dhl.com.pl/twojprodukt/
  11. popytaj na forum użytkowników o wady i zalety i potem zbierzesz sobie średnią czy warto czy nie - tak chyba bedzie najlepiej[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 13:18_________________________________________________ja bym wolał 2.0TQ w B7 niż 3.0 w B6 i nie dlatego że to B7 tylko dlatego że w B6 nie było tego motoru. 2.0T to świetny motor moim zdaniem, oszczędny i mocny - wystarczający do sprawnego poruszania się i tego będe Ci panie polecał. jeśli chcesz z dużym motorem to też raczej 3.0 tdi niż 3.0 PB
  12. VARIIO moim zdaniem troche duże spalanie, sam miałem kupić z tym silnikiem ale same suche dane przekonały mnie do mniejszego motoru + chip przy V6 PB na pewno będą też większe koszty obsługi, np rozrząd itp.
  13. wczoraj czyli wtorek ok 8:30 MADAS przemknął jak strzała w kierunku Swarzędza ja w tym czasie stałem w korku do Poznania Pozdrowienia
  14. WITACZY piękny dzionek nastał z rana
  15. Piechol raport mniejszości oglądałeś ostatnio ??
  16. TEŻ UŻYWAM - ktoś tam w chinach pomyślał
  17. ooo prosze jak tam prace sie posuwaja? a kuredu co taki małomówny - no aż niepodobny do siebie :gwizdanie:
  18. nieźle czarnuch wymiata
  19. widziałęm - dobrzy są
  20. polsat włączyli ??
  21. dobry a może by tak karty pyknąć w międzyczasie bo do 8 troche dużo czasu zostało - co wy na to ??
  22. ide chłopy sie do góry kołami wywalić - sajonara
  23. co wy tam gadacie ? asż tak źle ??
  24. właśnie o tym mówiłem nie dosłyszałem bo myślisz pewnie o czymś innym :gwizdanie: po 3 tyg celibatu o czym można myśleć ?? o jednym tylko :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 22:17_________________________________________________..... a nowej rs6 plus w garażu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.